شهریار حدادی

مینی ابدومینوپلاستی

در مینی ابدومینوپلاستی با یک برش کوچک در زیر شکم چربی ها تخلیه می شوند. این روش برای افرادی که میزان افتادگی شکم آن ها کمتر و حجم چربی اضافه ای که دارند در پایین شکم است، مناسب می باشد.

دکتر شهریار حدادی با ترفندها و متدهایی که در لاغری اجرا می کند می تواند بهترین اندام را به بیمار های خود ارائه دهد . دکتر شهریار حدادی به وسیله به روز ترین روش ها ابدومینوپلاستی را به بهترین نحو انجام می دهد . همچنین شما می توانید جهت تعیین وقت و مشاوره با شماره 09213585456 تماس حاصل نمائید .
 

افرادی که می خواهند شکمی صاف تر بدون شلی و افتادگی و خطوط استریا ( خطوطی که بر اثر کشیدگی پوست بر روی آن ایجاد می شود)، داشته باشند، می توانند  از این روش استفاده نمایند. به دلیل این که به طور مستقیم بر پوست اضافه ناحیه زیر شکم، چربی اضافه که با افتادگی شکم همراه است و عضلات شکمی شل شده اثر می گذارد.

ابدومینوپلاستی کامل

ابدومینوپلاستی کامل با یک برش از پهلو به سمت پهلوی دیگر در ناحیه شکم چربی ها را تخلیه می کند. اغلب در این عمل جراحی حجم چربی ها و افتادگی پوست زیاد است و با تخلیه چربی ها محل قرارگیری ناف تغییر می کند و باید برای ناف مکانی تعیین شود.

ابدومینوپلاستی گرداگرد

در ابدومینوپلاستی گرداگرد برش ها تا پشت بدن امتداد دارند و وسیع ترین نوع ابدومینوپلاستی است که گاهی در دو مرحله انجام می شود. این روش مختص شکم و پهلو است و  بیشتر برای کاهش وزن کاربرد دارد و برای چاقی نواحی دیگر کاربردی ندارد.

مینی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی و بارداری

ابدومینوپلاستی برای بارداری مشکلی ایجاد نمی کند و بعد از دوران نقاهت فرد می تواند باردار شود. اما اگر تصمیم دارد که سریع باردار شود بهتر است عمل جراحی ر ا بعد از بارداری انجام دهد.

در دوران بارداری تغییراتی در لگن و رحم مادر به وجود می آید که باعث بزرگ و پرخون شدن این اندام می شود و چند هفته طول می کشد تا به حالت طبیعی برگردد، باید تا بازگشتن به حالت طبیعی این عمل را به تعویق انداخت.

عمل ابدومینوپلاستی همراه با عمل سزارین

برای برخی افراد این سوال پیش می آید که آیا می توانند همراه با عمل سزارین عمل ابدومینوپلاستی را انجام دهند؟

همراه با عمل سزارین نباید عمل ابدومینوپلاستی انجام شود. به دلیل این که در زایمان سزارین به دلیل باز بودن حفره شکم و لگن این عمل نیمه آلوده به میکروب های داخل شکم می باشد و چون عمل جراحی زیبایی شکم باید از نظر میکروبی تمیز باشد نباید در این مورد ریسک کرد. همچنین نمی توان عمل جراحی زیبایی را به دست یک جراح سزارین سپرد.

تفاوت عمل های ابدومینوپلاستی و لیپوابدومینوپلاستی

در عمل ابدومینوپلاستی در قسمت تحتانی شکم پوست و چربی از روی عضلات جداره شکم برداشته شده تا لبه دنده ها کاملا آزاد گردد. البته ناف با پدیکل عروقی زیرین حفظ می شوند و دوباره در فلپ بالایی بازسازی می شود. پوست و چربی قسمت زیرین ناف برداشته شده و در صورت لزوم پهلو لیپوساکشن می شود. اما در روش لیپوابدومینوپلاستی از لیپوساکشن و لیزر لیپولیز در قسمت فلپ وسطی شکم استفاده می شود. در نتیجه آزادسازی فلپ (چربی و پوست) تا لبه دنده ها نخواهد بود و متعاقبا عوارض و درد و ناراحتی پس از عمل بسیار کمتر بوده و نتایج زیبایی آن به دلیل نازک شدن قسمت بالایی ناف بسیار بیشتر از ابدومینوپلاستی به تنهایی خواهد بود. 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

 

شهریار حدادی

drhaddadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...