09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی 4 جراحی سینه 4 عمل پروتز سینه چگونه انجام می شود ؟
میانگین زمان مطالعه : 1 دقیقه

عمل پروتز سینه چگونه انجام می شود ؟

عمل پروتز سینه چگونه انجام می شود ؟

جراحی پروتز سینه اغلب به دلیل زیبایی و افزایش حجم سینه یا بعد از ماستکتومی انجام می گیرد، افرادی که خواهان انجام جراحی پروتز سینه هستند متاسفانه اطلاعات لازم را در رابطه با چگونگی انجام این جراحی و نوع پروتز مورد استفاده در جراحی ندارند ، در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم تا بانحوه انجام این جراحی آشنا شوید.

عمل پروتز سینه چگونه انجام می شود ؟

عمل پروتز سینه چگونه انجام می شود ؟

سالین و سیلیکون

در جراحی پروتز سینه دو نوع پروتز سالین و سیلیکون مورد استفاده قرار می گیرد، پروتز های سالینی ، پوسته سلیکونی پر شده از آب و نمک استریل شده می باشد و پروتز های سیلیکونی ، پوسته های پر شده با ژل سیلیکون می باشند که امروزه  بسیار مورد استفاده قرار می گیرند .

امروزه بیشتر جراحان پلاستیک ترجیح می دهند که از پروتز های سلیکونی استفاده نمایند، دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در جراحی پروتز سینه از پروتز های سلیکونی دائمی استفاده می نمایند که بیماران عزیز بهترین نتایج را با استفاده از این نوع پروتز بدست می آورند .

نحوه انجام جراحی پروتز سینه

قبل از جراحی پروتز سینه، جراح باید موارد پزشکی را ارزیابی کند ، در زمان مشاوره می توانید انتظارات خود را از جراحی بیان کنید . ممکن است پزشک مصرف برخی از داروهایی که خاصیت انعقاد خون دارد به مدت چند روز یا چند هفته قبل از جراحی متوقف نماید تا در حین جراحی و بعد از آن عارضه ای ایجاد نشود . جراحی پروتز سینه با بی هوشی عمومی انجام می ییرد جراح سعی می کند برای جایگذاری پروتز در بافت سینه برشی را زیر سینه ، زیرا بازو، یا اطراف هاله نوک سینه ایجاد نماید . میزان برش ایجاد شده به نوع پروتز و سایز آن بستگی دارد . بعد از قرار گیری پروتز در بافت سینه محل برش بخیه زده می شود .

بهبودی بعد از پروتز سینه

بعد از جراحی با استفاده از گاز ( پزشکی ) سینه شما پانسمان می شود . بعد از جراحی باید استراحت کامل داشته باشید، به هیچ عنوان نباید وسایل سنگین را بردارید . ممکن است در اطراف ناحیه مورد نظر تورمی مشاهده شود که در طول زمان این تورم بهبود می یابد مصرف داروهای تجویز شده پزشک در کاهش این تورم و درد بعد از جراحی تاثیر گذار می باشد . به مرور زمان زخم های ایجاد شده از بین می رود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button