09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی 4 جراحی بینی 4 سوالات متداول در جراحی بینی
میانگین زمان مطالعه : 1 دقیقه

سوالات متداول در جراحی بینی

سوالات متداول در جراحی بینی

جراحی بینی یکی از روش های جراحی زیبایی می باشد که در بین عموم مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و زیبایی و جذابیت را به افرادی که از ظاهر بینی خود ناراضی می باشند باز میگرداند و موجب افزایش اعتماد بنفس آن ها می گردد. جراحی زیبایی بینی برای بهبود ظاهربینی و ساختار استخوان بینی انجام می گیرد. در این جراحی غضروف ها و استخوان بینی با استفاده از تکنیک های خاص توسط جراح بینی تغییر داده می شوند و هماهنگ سازی بینی با سایراجزای دیگر صورت انجام می گیرد  قبل از انجام جراحی بینی سوالاتی مطرح می شود که ما در این مقاله تصمیم داریم سوالات متداول در جراحی بینی را مطرح کنیم

سوالات متداول در جراحی بینی

 

جراحی زیبایی بینی به دو دلیل اصلی جراحی به منظور زیبا سازی ظاهربینی و جراحی به منظور ترمیم و رفع مشکلات بینی انجام می شود. دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و یکی از بهترین جراحان بینی در زمینه جراحی زیبایی بینی و همچنین جراحی ترمیمی بینی راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. جراحی زیبایی بینی به منظور بهبود ظاهر بینی انجام می شود و جراحی ترمیمی بینی مشکلات ایجاد شده در جراحی بینی اولیه را اصلاح می نماید.

بعد از جراحی بینی اسپلینت تا چه مدت باید بروی بینی قرار گیرد؟

پس از جراحی بینی اسپلینت روی بینی به مدت یک هفته بروی بینی قرار می گیرد و پس از گذشت یک هفته با تایید پزشک و توسط پزشک برداشته می شود و بعد از ان نیاز به زدن چسب بروی بینی است(پس از جراحی بینی در صورتی اسپلینت بروی بینی فشار وارد کرد می توانید کمی از طرفین آن را باز کنید تا شل تر بروی بینی قرار گیرد.)

استفاده از تامپون پس از جراحی بینی تا چه زمانی نیاز است؟

پس از جراحی بینی بعد از گذشت 48 ساعت تامپون توسط پزشک برداشته می شود

تورم بعد از جراحی بینی تا چه مدت طول می کشد؟

پس از جراحی بینی معمولا تورم بینی تا 3 ماه ادامه دارد و همچنین تورم بینی بستگی به نوع بینی و جراحی انجام شده دارد( پس از جراحی بینی در روز های اول برای کاهش تورم بینی می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید.)

چسب بینی تا چند ماه باید مورد استفاده قرار بگیرد؟

برداشتن چسب بینی به نظر پزشک و همچنین نوع بینی بسیار بستگی دارد معمولا چسب بینی بعد از یک تا سه ماه بعد از جراحی بینی برداشته می شود

مشکلات تنفسی بینی بعد از جراحی بینی طبیعی می باشد؟

پس از جراحی بینی معمولا یک یا دو هفته بعلت تورمات ناشی از جراحی کشیدن نفس کمی دشوار می باشد که این امر جای هیچ گونه نگرانی ندارد و پس از گذشت چند مدت رفع می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button