09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / لاغری و پیکرتراشی / جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

 411 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

بعد از زایمان مادران بسیاری با مشکل بزرگی شکم و افتادگی پوست شکم مواجه هستند و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و زیبایی اندام آن ها شده است برای کوچک کردن شکم بعد از زایمان روش های مختلفی ارائه شده است که در زیر به بیان توضیحاتی در رابطه با این روش ها پرداخته شده است که با توجه به میزان بزرگی و افتادگی پوست یکی از این روش ها انتخاب می شود.

انتخاب هر یک از این روش های بستگی به میزان بزرگی شکم و افتادگی پوست دارد .

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

لیپوماتیک

یکی از پرکاربردترین جراحی ها در کوچک کردن شکم بعد از زایمان لیپوماتیک است که یک روش بسیار ایمن می باشد . در نظر داشته باشید که این روش، روشی برای کاهش وزن های شدید نمی باشد بلکه روش مناسبی برای، نواحی از بدن که بطور موضعی چربی های اضافی دارند می باشند . این روش می تواند برای مادرانی که بعد از زایمان بامشکل تجمع چربی در شکم و پهلو مواجه شده اند بسیار مناسب باشد . معمولا بعد از زایمان برای تناسب اندام لیپوماتیک شکم همراه با لیپوماتیک پهلو و ران پا است . در رابطه با نحوه انجام لیپوماتیک سوالات متداولی از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود. که در این مقاله به این سوال پاسخ داده می شود .

در این روش لوله نازکی به نام کانولا وظیفه تخریب چربی و استخراج آن را برعهده دارد، تخریب چربی های اضافی با استفاده از این لوله به این گونه صورت می گیرد که لوله کانولا با حرکات ارتعاشی و چرخشی ضربات پی در پی را به چربی ها وارد می کند که با وارد کردن این ضربات چربی ها تخریب می شوند و با استفاده از این لوله استخراج می شوند .

ابدومینوپلاستی

یکی دیگر از روش های که برای کوچک کردن شکم بعد از زایمان مورد استفاده قرار می گیرد ابدومینوپلاستی است این روش نسبت به لیپوماتیک تهاجمی تر می باشد و در مواردی که پوست شکم دچار آویزانی و افتادگی شده است مورد استفاده قرار می گیرد . در این روش برای جمع کردن پوست شکم و رفع افتادگی پوست برش هایی ایجاد می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی انجام این جراحی می توانید به مقاله ابدومینوپلاستی مراجعه نمایید .

مادرانی که بعد از زایمان با مشکلاتی مانند بزرگی شکم و افتادگی شکم مواجه هستند می توانند مشاوره های لازم را از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایند و با انجام جراحی ابدومینوپلاستی یا لیپوماتیک مشکل خود را برطرف نمایند و ظاهر زیبایی را در شکم خود ایجاد نمایند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 412 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی زیبایی سینه و شکم

جراحی زیبایی سینه و شکم

با جراحی زیبایی سینه و شکم در افرادی که تناسب اندام ایده آلی ندارند و از کوچکی سینه های خود یا بزرگی شکمشان رنج می برند می توان اندام ایده آلی را بوجود آورد . جراحی زیبایی سینه و شکم امروزه طرفدارن...

ورزش بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ورزش بعد از عمل ابدومینوپلاستی

امروزه افراد زیادی از اضافه وزن و چاقی خود رنج می برند و این عارضه برای آنان ناراحت کننده می باشد. به منظور رفع چاقی یا پوست های اضافی ابدومینوپلاستی گزینه بسیار مناسبی می باشد ،...

لیپوساکشن بهتر است یا لیپوماتیک؟

لیپوساکشن بهتر است یا لیپوماتیک؟

پرسشی که ذهن بسیاری از افرادی که دارای اضافه وزن هستند را این روزها درگیر کرده بهترین روش خارج کردن چربی های اضافه از بدن است که با نام لیپوساکشن شکم و پهلو در جامعه شناخته شده است. تقریبا همه افراد...

لیفت بازو

لیفت بازو

لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل جراحی است که به منظور برداشتن چربی و پوست اضافه بازو انجام می شود تا بازو خوش تراش تر و خوش فرم تر شود. در افرادی بسیار کاربرد دارد که پوست ناحیه بازوی آن ها به موزات...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.