logo

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

فهرست محتوا
Rate this post

بعد از زایمان مادران بسیاری با مشکل بزرگی شکم و افتادگی پوست شکم مواجه هستند و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و زیبایی اندام آن ها شده است برای کوچک کردن شکم بعد از زایمان روش های مختلفی ارائه شده است که در زیر به بیان توضیحاتی در رابطه با این روش ها پرداخته شده است که با توجه به میزان بزرگی و افتادگی پوست یکی از این روش ها انتخاب می شود.

انتخاب هر یک از این روش های بستگی به میزان بزرگی شکم و افتادگی پوست دارد .

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

لیپوماتیک

یکی از پرکاربردترین جراحی ها در کوچک کردن شکم بعد از زایمان لیپوماتیک است که یک روش بسیار ایمن می باشد . در نظر داشته باشید که این روش، روشی برای کاهش وزن های شدید نمی باشد بلکه روش مناسبی برای، نواحی از بدن که بطور موضعی چربی های اضافی دارند می باشند . این روش می تواند برای مادرانی که بعد از زایمان بامشکل تجمع چربی در شکم و پهلو مواجه شده اند بسیار مناسب باشد . معمولا بعد از زایمان برای تناسب اندام لیپوماتیک شکم همراه با لیپوماتیک پهلو و ران پا است . در رابطه با نحوه انجام لیپوماتیک سوالات متداولی از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود. که در این مقاله به این سوال پاسخ داده می شود .

در این روش لوله نازکی به نام کانولا وظیفه تخریب چربی و استخراج آن را برعهده دارد، تخریب چربی های اضافی با استفاده از این لوله به این گونه صورت می گیرد که لوله کانولا با حرکات ارتعاشی و چرخشی ضربات پی در پی را به چربی ها وارد می کند که با وارد کردن این ضربات چربی ها تخریب می شوند و با استفاده از این لوله استخراج می شوند .

ابدومینوپلاستی

یکی دیگر از روش های که برای کوچک کردن شکم بعد از زایمان مورد استفاده قرار می گیرد ابدومینوپلاستی است این روش نسبت به لیپوماتیک تهاجمی تر می باشد و در مواردی که پوست شکم دچار آویزانی و افتادگی شده است مورد استفاده قرار می گیرد . در این روش برای جمع کردن پوست شکم و رفع افتادگی پوست برش هایی ایجاد می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی انجام این جراحی می توانید به مقاله ابدومینوپلاستی مراجعه نمایید .

مادرانی که بعد از زایمان با مشکلاتی مانند بزرگی شکم و افتادگی شکم مواجه هستند می توانند مشاوره های لازم را از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایند و با انجام جراحی ابدومینوپلاستی یا لیپوماتیک مشکل خود را برطرف نمایند و ظاهر زیبایی را در شکم خود ایجاد نمایند .

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *