09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی صورت / جراحی بینی در دوران بارداری

 89 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی در دوران بارداری

جراحی بینی در دوران بارداری :

یکی از سوالات متداولی که پرسیده می شود آیا جراحی بینی در دوران بارداری امکان پذیر است یا خیر ؟

عمل بینی حین بارداری :

دکتر حدادی انجام هر نوع جراحی زیبایی بینی را در زمان بارداری ممنوع می دانند ، ایشان توصیه می کنند اگر بانوان در زمان حاملگی به باردار بودن خود مطمئن نیستند حتما تست حاملگی را انجام دهند .

جراحی بینی پس از بارداری :

بانوان باردار و شیرده نباید جراحی بینی را انجام دهند ، توصیه می شود که بانوان پس از اینکه این دوران به اتمام برسد به انجام جراحی بینی بپردازند .

جراحی بینی در دوران بارداری

بارداری پس از جراحی بینی :

اشخاصی که جراحی بینی را انجام می دهند و قصد بارداری دارند بهتر از پس از سپری شدن شش ماه به جراحی زیبایی بینی بپردازند ، علت این مسئله باقی ماندن ورم صورت می باشد ، ورم صورت در زمان حاملگی و پس از آن وجود دارد ، زمانی که شخص حامله می باشد نه تنها صورت بلکه در اطراف بینی ورم ناشی از حاملگی ایجاد می شود به همین دلیل است که باید شش ماه از زمان بارداری سپری شود تا شخص جراحی زیبایی بینی موفقی را داشته باشد .

لازم به ذکر است تورم بینی چند هفته پس از بارداری به اتمام برسد ، اما به دلیل شیردهی بانوان است که توصیه می شود جراحی زیبایی بینی را پس از شش ماه به تاخیر بیاندازید

گرفتگی بینی در زمان بارداری رخ می دهد ، این امر یکی دیگر از دلایل عدم انجام عمل زیبایی بینی در بانوان باردار می شود .

انجام جراحی زیبایی بینی باید با دقت و تبحر خاصی انجام شود تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود ، دکتر شهریار حدادی انواع جراحی زیبایی بینی نظیر جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی عروسکی ، جراحی بینی عقابی و … را انجام می دهند هم چنان ایشان جنبه درمانی بینی نظیر درمان انحراف بینی ، درمان پولیپ بینی و … را انجام می دهند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شماهستیم

باتشکر، مدیریت سایت دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و جراحی بینی :

جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی و…
لیپوماتیک
پروتز باسن
لیفت صورت
شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص جراحی بینی ، درمان پولیپ و….  با ما در میان بگذارید .

شماره ی تماس :۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶

 90 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.