09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی بینی / جراحی بینی بدون بیهوشی

 947 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بینی بدون بیهوشی

آیا جراحی بینی بدون بیهوشی ممکن است  ؟ در چه شرایطی از جراحی بینی بدون بیهوشی استفاده می شود   ؟ جراحی بینی بدون بیهوشی چه مزایا و معایبی دارد  ؟ برای پاسخ به تمام سوالات خود نظر دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت و زیبایی را ملاحظه نمایید  .

عمل بینی
جراحی بینی (۴)

شرایط انجام جراحی بینی بدون بیهوشی

گاهی ممکن است عواملی چون تصادف و یا بیماری باعث شود فرد نیاز به جراحی بینی نماید  . به طور کلی این جراحی با استفاده از بیهوشی عمومی صورت می گیرد  .  همچنین مواد بیهوشی ممکن است مشکلاتی برای بیمار داشته باشد  ، در این صورت دکتر حدادی در برخی جراحی بینی  ، جراحی بینی بدون بیهوشی را توصیه می کند  . در این جراحی ها از بی حسی موضعی و یا آرام بخش  ها برای کاهش درد بیمار استفاده می کنند  .

بیشتر بخوانید: جراحی ترمیم بینی

جراحی بینی بدون بیهوشی با بی حسی موضعی

به روش جراحی با بی حسی موضعی تامی سنت نیز گفته می شود  .

این نوع بیهوشی شامل موادی چون لیدوکائین و یا اپی نفرین می باشند  . این مواد زیر لایه پوست بدن تزریق می شود  . برخلاف موادی که در بیهوشی از آن استفاده می شود این مواد خطرناک نمی باشد  .

cta واتس اپ لیفت صورت

مزایای مهم جراحی بینی بدون بیهوشی

امکان ایجاد عفونت بعد از جراحی وجود ندارد .

عوارض ناشی از بیهوشی وجود ندارد .

حالت تهوع بعد از جراحی بینی را ندارد .

کبودی بعد از جراحی وجودئ ندارد .

و …

هر روش جراحی بینی ویژگی های خود را دارد . برای تشخیص بهترین روش برای جراحی بینی به جراح پلاستیک صورت و بینی مراجعه نمایید . جراح بینی بهترین روش برای جراحی شما را معرفی خواهد نمود .

دکتر شهریار حدادی ، بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی می باشد . جهت مشاهده نمونه کار های دکتر به  پیج اینستاگرام مراجعه نمایید . جهت مشاوره از دکترحدادی با شماره ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶ تماس حاصل نمایید .

مقایسه جراحی بینی بدون بیهوشی و با استفاده از بیهوشی

یکی از مهم ترین نکات در جراحی با بی حسی موضعی این است که کبودی در این جراحی بسیار کمتر می باشد  .

خونریزی در جراحی موضعی کم است  .

بعد از جراحی بینی با بیهوشی ممکن است بیمار دچار حالت تهوع شود  .

تزریق مواد بیهوشی داخل رگ ها می باشد در صورتی که مواد بی حسی موضعی زیر پوست است  .١ض

عمل جراحی بینی با بیهوشی باید در کلینیک هایی که اتاق مخصوص برای بیهوشی بیمار دارند انجام شود . بعد از بیهوشی تا بیمار بتواند هوشیار شود زمانی طول خواهد کشید   .

یکی از مهم ترین نکات قوت در جراحی بینی بدون بیهوشی نیاز نداشتن بیمار به ریکاوری می باشد  .  در این روش جراحی بیمار بعد از جراحی به اتاق ریکاوری منتقل نمی شود  .

نیاز به وجود همراه در جراحی بدون بیهوشی نمی باشد  .

هر روش جراحی بینی ویژگی های خود را دارد   . برای تشخیص بهترین روش برای جراحی بینی به جراح پلاستیک صورت و بینی مراجعه نمایید . جراح بینی بهترین روش برای جراحی شما را معرفی خواهد نمود   .

دکتر شهریار حدادی ، بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی می باشد . جهت مشاهده نمونه کار های دکتر به صفحه مراجعه نمایید  .

مدت زمان انجام جراحی

مدت زمان انجام جراحی معمولا به مهارت جراح بینی  ، نوع جراحی بینی بیمار  ، نوع پوست بیمار و…  بستگی دارد ولی به طور کلی یک ساعت و نیم تا دو ساعت ممکن است طول بکشد  .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 948 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

بهترین جراح ترمیم بینی | بهترین جراح بینی ترمیمی + عکسهای ترمیم بینی | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

بهترین جراح ترمیم بینی | بهترین جراح بینی ترمیمی + عکسهای ترمیم بینی | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

جراحی ترمیمی بینی یا رینوپلاستی ثانویه در مواردی انجام می گیرد که موارد نامطلوب و مشکلات ظاهری و ساختاری بینی در جراحی اولیه رفع نشده باشند. متاسفانه جراحی های ترمیمی بینی بسیار متداول شده اند و این...

جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

جراحی پلاستیک یک عنوان عامی است که بر انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی اشاره دارد. بنابراین جراحی هایی که در دسته جراحی های پلاستیک قرار می گیرند تعدد و تنوع زیادی دارند و در نواحی مختلفی از بدن و...

هدف تان از جراحی بینی چیست؟

هدف تان از جراحی بینی چیست؟

هدف از جراحی بینی رینوپلاستی جراحی زیبایی بینی است. این جراحی از جمله جراحی های محبوب زیبایی است. در جراحی بینی بیشتر از هر جراحی دیگری باید بدانید که چه چیزی در انتظارتان است. نتیجه حدودی جراحی به...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.