پروتز سینه

پروتز سینه

جراحی پروتز سینه با هدف بزرگ کردن سینه انجام می گیرد و می تواند به سینه های شما فرمی برجسته و گرد بدهد.امروزه خوش فرمی سینه و برجسته سازی سینه در میان زنان بسیار پر اهمیت است و بانوان خواستار تغییر حالت سینه های خود با جراحی پروتز سینه می باشند. در این جراحی با استفاده از پروتزیا ایمپلنت، حجم سینه را بیشتر می کنند و سینه بزرگتر می شود. تغییرات ایجاد شده با پروتز سینه، می تواند میزان اعتماد به نفس و جذابیت افراد را بالا ببرد.

برای اینکه بتوانید برای جراحی پروتز سینه انتخاب مناسبی داشته باشید ابتدا باید در این زمینه آگاهی خود را بالا برده و با انواع پروتز آشنایی پیدا کنید.

پروتز سینه

به طور کلی ۲ نوع پروتز سینه داریم:

  1. پروتز های آب نمکی(saline)
  2. پروتز های سیلیکونی(silicon)

در حال حاضر پروتز های آب نمکی نسبت به پروتز های سیلیکونی مصرف کمتری دارند. پروتز های سیلیکونی دارای ژل های مستحکم و سفتی هستند که این امر موجب می شود، هنگام پاره شدن پروتز شکل خود را حفظ می کند و پروتز های سیلیکونی دارای دو نوع هستند: ۱) پروتز های سیلیکونی گرد   ۲) پروتز های سیلیکونی قطره اشکی

نوع دوم پروتز های سیلیکونی (پروتز های اشکی) نسبت به پروتز های سیلیکونی گرد شکل طبیعی تری دارند در صورتی که خانم ها اصولا سینه هایی گرد که موجب برجستگی ناحیه فوقانی سینه می شود را بیشتردوست دارند.

نحوه جراحی پروتز سینه

در جراحی پروتز سینه برش ها معمولا به سه شکل برش در زیرسینه، برش در زیر بغل و برش در دور هاله سینه زده می شود که این انتخاب کاملا به نظر خودتان و جراح شما بستگی خواهد داشت. این برش ها معمولا در مناطقی داده می شود که بعد از جراحی معمولا جای برش ها دیده نشوند به همین علت بیشتر جراحی های افقی پروتز سینه با برش های زیر سینه انجام می گیرد. در مرحله بعدی پروتزها باید در زیر بافت سینه یا در بالا و زیر عضله سینه قرار بگیرند. و در نهایت زخم ها در چند لایه و با نخ های قابل جذب بسته می شوند و چسب های استریل روی زخم ها گذاشته می شود و برای بیمار استفاده از سوتین  های مخصوص دستور داده می شود.

افراد مناسب برای جراحی پروتز سینه

  • افرادی که از شکل و سایز سینه خود راضی نیستند.
  • افرادی که بافت سینه شان رشد کافی نداشته است.
  • افرادی که با توجه به سن و فرم بدن سینه های کوچکی دارند.
  • افرادی که عدم تقارن سینه های خود را می خواهند اصلاح کنند.
  • افرادی که تحت عمل جراحی سرطان سینه قرار گرفته اند، کاندید باز سازی سینه بعد از برداشتن سینه می باشند.
  • افرادی که پس از کاهش وزن شدید، افزایش سن و یا بارداری حجم سینه هایشان کم شده است.

ارسال پاسخ

3 × 2 =

Call Now Button