قبل و بعد پروتز سینه

قبل و بعد پروتز سینه

جراحی پروتز سینه طرافداران بسیاری پیدا کرده است، با انجام این جراحی می توان برجستگی دلخواه خود را با قرار دادن پروتز در بافت سینه ایجاد کرد ، مشاهده عکسهای قبل و بعد پروتز سینه می تواند در انتخاب جراح، متقاضیان انجام این جراحی را بسیار کمک کند در کانال تلگرام و اینستاگرام می توانید نمونه کارهای دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک را مشاهده نمایید . قبل و بعد پروتز سینه اقداماتی باید صورت گیرد که در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با این اقدامات پرداخته شده است:

قبل و بعد از پروتز سینه

قبل و بعد از پروتز سینه

اقدامات قبل از پروتز سینه

در صورتی که بیماری خاصی دارید پزشک خود را حتما مطلع سازید، در جلسه مشاوره اطلاعاتی در رابطه با اقدامات قبل از پروتز سینه در اختیار شما قرار داده می شود که باید به طور کامل آن را انجام دهید، این اقدامات عبارتند از :

  • تهیه سوتین مخصوص
  • مصرف نکردن قرص های ضد انعقاد خون
  • انجام دادن آزمایشات در نظر گرفته شده
  • پرهیز از مصرف سیگار و الکل

بعد از جراحی پروتز سینه چه اقداماتی باید انجام گیرد ؟

بعد از جراحی پروتز سینه، فرم بسیار زیبایی در سینه شما ایجاد می شود، مراقبت هایی بعد از این جراحی باید صورت گیرد، مراقبت از زخم بعد از جراحی پروتز سینه دارای اهمیت بسایر بالایی می باشد . به منظور جلوگیری از عفونت داروهایی که پزشک تجویز کرده است را به طور کامل مصرف کنید، استفاده از سوتین طبی در دریافت یک نتیجه مطلوب بسیار تاثیر گذار می باشد . پس از جراحی حتما یک همراه در کنار خود داشته باشید تا در انجام کارهای به شما کمک نماید . استراحت کافی داشته باشید، در روز های اولیه به آرامی راه روید .

حالت تهوع بعد از جراحی طبیعی می باشد که به علت بی هوشی است نگرانی در این رابطه نداشته باشید . از نمک بعد از جراحی کمتر استفاده نمایید زیرا باعث افزایش تورم می شود

، تا یک ماه از مصرف سیگار و مشروبات الکلی بپرهیزید. رعایت تمامی این اقدامات در دریافت یک نتیجه مطلوب می تواند تاثیر گذار باشد .

جراحی پروتز سینه جراحی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است، با انجام این جراحی می توانید از داشتن یک اندام زیبا و ایده آل لذت کافی را ببرید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

3 + پنج =