جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه

سینه های زنان اغلب با گذشت زمان تغییر می کنند و شکل جوان و سفتی خود را از دست می دهند. این تغییرات، از جمله از دست دادن الاستیسیته پوست، می تواند به دلیل حاملگی، شیردهی، تغییر وزن، پیری، وراثت ایجاد شود. بسیاری از زنان سعی می کنند ظاهر کامل سینه های خود را که قبل از تغذیه با شیر مادر، کاهش وزن، یائسگی و غیره تغییر کرده است جراحی نمایند.

لیفت پستان، همچنین به عنوان ماستوپکسی شناخته می شود، موقعیت سینه را بر روی دیواره قفسه سینه با حذف پوست بیش از حد و محکم کردن بافت اطراف، برای تغییر شکل و حمایت از کانتور جدید سینه، افزایش می دهد.

جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه

روش لیفت سینه

برش بر روی پوست سینه برای حذف پوست اضافی است. الگوی برش استفاده شده برای لیفت سینه ها، شکل و ترکیب سینه تعیین می شود. لیفت پستان از طریق برش های مشابهی که برای لیفت استفاده می شوند قرار می گیرند.

مهم است که به یاد داشته باشیم که سینه پویا است و می تواند با نوسانات وزن، بارداری، یائسگی و پیری تغییر کند. این جراحی می تواند در هر سنی انجام شود اما بهتر است پس از زایمان و شیردهی صورت گیرد. تغییراتی که در بارداری رخ می دهد در طول بارداری می تواند موجب بزرگ شدن پستان شود. به همین ترتیب، کاهش قابل توجه وزن بعد از پستان شدن پستان می تواند باعث افتادگی سینه ها شود. حفظ وزن سالم و شیوه زندگی با طول عمر جراحی شما کمک خواهد کرد.

سینه های زیبا فقط به سایز آنن ها نیستند. یک جراح زیبایی ماهر می تواند یک شکل پستان زیبا و متناسب را با استفاده از تکنیک های مناسب برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد زن ایجاد کند.

جراحی لیفت سینه چیست؟

با برداشتن بیش از حد، کشش پوست، تغییر شکل بافت پستان و بالا بردن نوک پستان و آرئولا به موقعیت رو به جلو بیشتر، یک جراح زیبایی می تواند یک شکل جدید از سینه ی جوان را ایجاد کند. در طول عمل جراحی افتادگی سینه رفع می شود، همچنین می توان جراحی بزرگ کردن سینه نیز انجام داد و پروتز سینه انجام داد.

چگونه می توان گفت که شما نیاز به لیفت سینه دارید ؟

در حالی که تنها راه برای تایید اینکه آیا یک لیفت سینه برای شما مناسب است یا خیر، مشاوره با جراح پلاستیک بهترین گزینه است. چند سوالی که باید از خود بپرسید تا بدانید نیاز به جراحی لیفت سینه دارید یا خیر ؟

آیا نوک پستان من به نظر می رسد به سمت پایین؟ همانطور که پوست در پای پستان گسترش می یابد و شروع به سفت شدن می کند، وزن بافت پستان، نوک پستان را به سمت پایین می کشد. پستان پستان، بافت پستان را تغییر می دهد تا نوک پستان به جلو برود.

من با سوتین خود راضی هستم؟ تنها سینه  به طور قابل توجهی اندازه سینه های شما را تغییر نخواهد داد. این می تواند به سینه های شما کمک کند که در سوتین به طور کامل، بهتر عمل به نظر برسید.

آیا سینه های من نامتقارن یا غیر معمول شکل گرفته اند؟ از آنجایی که جراحی پستان لثه بافت سینه را تغییر می دهد و سینه ها را تسریع می کند، این روش می تواند در بهبود تقارن سینه بسیار موثر باشد و یک جراح زیبایی ماهر می تواند از تکنیک های پستان استفاده کند تا شکل نرمال و گرد را به سینه های سالم بازگرداند.

انتخاب یک جراح زیبایی برای لیفت سینه

اگر از جراحی سینه استفاده می کنید، انتخاب جراح زیبایی مهم ترین تصمیم شماست. هنگامی که از جراحان بالقوه بازدید می کنید، از او بپرسید که او چگونه عمل جراحی پستان را انجام می دهد و چه تعداد عمل جراحی که جراح انجام داده است.

انواع لیفت سینه

جراحان زیبایی از روش های مختلف برش برای جراحی پستان استفاده می کنند. روش دقیق استفاده شده بر اساس یک بافت پستان موجود در بیمار، میزان پوست اضافی که باید برداشته شود و اهداف شخصی او متفاوت است. جراح سینه  شما با توجه به فرم بدن و انتظارات شما از عمل لیفت سینه بهترین روش را برای شما انتخاب می کند.

لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

در بعضی موارد، تنها یک لیفت سینه ممکن است نتایج مطلوب بیمار را به دست نیاورد. اگر احساس می کنید سینه های شما به علت پیری، کاهش وزن و یا بارداری کم حجم به نظر می رسد، جراح پلاستیک شما می تواند علاوه بر لیفت سینه جراحی پروتز سینه برای شما انجام دهد تا کاهش حجم سینه شما رفع شود.

بنابراین برای انجام مشاوره به یک جراح بسیار با تجربه و ماهر مراجعه نمایید تا بهترین روش برای درمان ژنیکوماستی صورت گیرد. تبحر جراح از اهمیت بالایی برخوردار می باشد بنابراین در انتخاب آن دقت داشته باشید .
راه های ارتباطی با دکتر شهریار حدادی ،
فوق تخصص جراح پلاستیک
شماره تماس : ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶
پیج
اینستاگرام دکتر شهریار حدادی

زندگی پس از عمل جراحی پستان پستان

جراحی لیفت پستان معمولا به عنوان یک روش سرپایی با استفاده از بیهوشی عمومی یا بیهوشی موضعی و آرام بخش های وریدی انجام می شود. این عمل حدود ۱-۲ ساعت طول می کشد تا با توجه به میزان جراحی انجام شود.

اکثر بیماران پس از جراحی لیفت پستان، برخی از درد و تورم را تجربه می کنند. جراح پلاستیک شما داروهای ضد درد را برای کمک به آرامش در شما تجویز می کند.

بسیاری از بیماران در طول هفته اول پس از عمل جراحی پستان، به دلیل ماهیت شغل خود، به کار خود ادامه می دهند و بعد از یک هفته یا بیشتر از فعالیت های روزمره باز می گردند.

درد و تورم باقی مانده باید در عرض چند ماه اول پس از بلند شدن سینه از بین می رود.

نتیجه گیری

هنگامی که توسط یک جراح سینه واجد شرایط این جراحی انجام می شود، لیفت پستان، روش ایمن و پرطرفدار با نتایج طولانی مدت است. انتخاب بهترین دکتر لیفت سینه ر نتیجه عمل تاثیر بسیاری دارد

ارسال پاسخ

هجده − هفت =

Call Now Button