جراحی زیبایی سینه و شکم

جراحی زیبایی سینه و شکم

با جراحی زیبایی سینه و شکم در افرادی که تناسب اندام ایده آلی ندارند و از کوچکی سینه های خود یا بزرگی شکمشان رنج می برند می توان اندام ایده آلی را بوجود آورد . جراحی زیبایی سینه و شکم امروزه طرفدارن بسیاری پیدا کرده است مخصوصا افرادی که شکم های بزرگی دارند و با انجام ورزش های سنگین و گرفتن رژیم غذایی نتوانسته اند به نتیجه دلخواهی دسترسی پیدا کنند جراحی زیبایی شکم می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه انواع مختلفی دارد که در قسمت زیر به آن ها اشاره شده است

پروتز سینه

با جراحی پروتز سینه می توان سینه را برجسته کرد این جراحی در افرادی کاربرد دارد که از فرم و سایز سینه های خود ناراضی می باشند و سینه های کوچکی دارند با قرار دادن پروتز می توان با ایجاد برجستگی دلخواه فرم زیبایی را در سینه ایجاد کرد این جراحی امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا برجستگی و خوش فرمی سینه ها در تناسب اندام ، زیبا و جذابیت افراد تاثیر بسیاری دارد ، برای انجام جراحی پروتز سینه حتما پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه فراوانی را در این جراحی داشته باشد ، دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک مهارت خاصی در جراحی پروتز سینه دارند با مراجعه به اینستاگرام می توانید نمونه کارهای جراحی پروتز سینه را مشاهده نمایید

لیفت سینه

علاوه بر پروتز سینه ، جراحی لیفت سینه امرزه جزوه شایع ترین جراحی ها قرار گرفته است ، زنان بسیاری هستند که سینه های افتاده ای دارند ، علت این افتادگی می تواند بدلیل شیردهی به نوزاد، افزایش سن یا ژنتیکی باشد . سینه های افتاده در برهم خوردن تناسب اندام بسیار تاثیر گذار می باشد با انجام این جراحی و بالا بردن سینه می توان علاوه بر ایجاد یک فرم زیبا در سینه تناسب اندام ایده آلی را ایجاد کرد . جراحی لیفت و پروتز سینه همزمان قابل انجام می باشد ، با انجام این جراحی هم می توان افتادگی سینه و هم مشکل نافرم بودن سینه را برطرف کرد .

ماموپلاستی

با جراحی ماموپلاستی می توان سینه های بزرگ را کوچک کرد با ایجاد برش های لازم چربی ، بافت غدد و پوست اضافی توسط جراح برداشته می شود و فرم دلخواه در سینه ایجاد می شود .

جراحی زیبایی شکم

  • ابدومینوپلاستی
  • لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی

بسیاری از افراد هستند که از بزرگی و افتادگی شکم خود رنج می برند و روش های مختلفی را برای برطرف کردن این مشکل خود بکار گرفته اند اما موفق نبوده اند در این افراد با جراحی ابدومینوپلاستی می توان مشکل را برطرف کرد در این جراحی برای برداشتن پوست و چربی اضافی برش هایی در نواحی مورد نظر ایجاد می شود. در قسمت گالری فیلم سایت می توانید نحوه انجام این جراحی را مشاهده نمایید و اطلاعات لازمی را در رابطه با این جراحی بدست آورید .

لیپوماتیک

لیپوماتیک جراحی به حساب نمی آید در این روش با استفاده از یک دستگاه که مجهز به لوله ای به نام کانولا است با حداقل تهاجم و ایجاد یک شکاف بسیار ریز چربی از شکم استخراج می شود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

ارسال پاسخ

13 − 6 =

Call Now Button