بادی کانتورینگ چیست و چه فوایدی دارد؟

بادی کانتورینگ

اگر به دنبال انجام جراحی برای سفت کردن و یا جمع کردن ران ها، شکم، بازوها و یا باسن خود می گردید، بادی کانتورینگ می تواند گزینه ای برای بهبود ظاهر و افزایش جذابیت اندام شما باشد.

بادی-کانتورینگ

بادی-کانتورینگ

ورزش کردن، فعالیت های بدنی روزانه و رژیم های غذایی همگی نیازمند برنامه ریزی و صرف زمان زیادی می باشند. همچنین توجه به نتیجه نهایی و واقعگرایانه جراحی بادی کانتورینگ از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

چه زمانی بادی کانتورینگ گزینه مناسبی به نظر می رسد؟

جراحی های پیکرتراشی با خارج کردن پوست و چربی اضافه از بدن، به بازسازی مجدد اندام های شما می پردازند. جراحان پلاستیک بر این باورند که دو علت عمده برای انجام جراحی های پیکر تراشی وجود دارد. افرادی که به واسطه جراحی های پلاستیک و یا رژیم های سختگیرانه کاهش وزن زیادی داشته اند و نیز افرادی که می خواهند به واسطه جراحی به وزن ایده آل خود برسند. در هر دو حالت ممکن است لازم باشد تا برای رسیدن به اندام دلخواهتان بیش از یک جراحی لازم باشد.

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک با بهره گیری از بروز ترین و استاندارد ترین تجهیزات، تبهر خاصی در انجام جراحی زیبایی شکم، جراحی سینه، جراحی بینی و بلفاروپلاستی دارند.شما می توانید جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با شماره تلفن ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶تماس حاصل نمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

برخی از جراحی های پلاستیکی که می توانند شما را به اهداف خود نزدیک تر نمایند، شامل:

  • لیفت بازو

نتیجه این جراحی از بین رفتن پوست و چربی اضافه و آویزان در قسمت بالای بازوها می باشد.

با این جراحی می توان به نتایج مطلوبی در ناحیه سینه دست یافت و افتادگی سینه ها را تا حد مطلوبی بهبود بخشید.

  • لیفت صورت

افتادگی پوست و بافت آن در ناحیه میانه صورت، گردن و چانه بهبود می یابد.

  • لیفت اندام تحتانی

افتادگی پوست در ناحیه شکم، باسن و داخل رانها بهبود می یابد.

  • لیفت ران

افتادگی و بدفرمی پوست در نایحه داخلی ران ها بهبود پیدا می کند.

خطوط پوست در ناحیه شکم و اطراف آن بهبود می یابند.

مراحل جراحی بادی کانتورینگ

مرحله اول-بیهوشی

در این مرحله به منظور افزایش راحتی شما، جراح پلاستیک از بیهوشی استفاده می نماید. وی از میان بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی بهترین گزینه را برای شما انتخاب می نماید. بیهوشی عمومی توسط پزشک بیهوشی انجام شده و در زمانیکه داروهای مخصوص بر روی شما اثر کرد، تمامی علائم حیاتیتان تحت نظر قرار می گیرد.

مرحله دوم-ایجاد برش

در تمامی جراحی های بادی کانتورینگ به منظور برطرف نمودن چربی و پوست اضافی، برش های گسترده ای صورت می پذیرد. در برخی از جراحی های زیبایی شکم، برش ها در سطح وسیعی صورت می پذیرند. طول برش و الگویی که مد نظر قرار داده می شود، بسته به مقدار و نواحی مورد نظر می تواند به صورت متفاوتی انجام گیرد. همچنین نظر جراح پلاستیک و تجربه حرفه ای وی می تواند بر روی انتخاب این موضوع تأثیر زیادی داشته باشد.

زمان مناسب برای انجام بادی کانتورینگ

در صورتیکه دو سال و یا بیش تر از مدت زمان کاهش وزن شما گذشته باشد، شاید بهتر باشد تا برای برداشتن پوست اضافی خود از جراحی بادی کانتورینگ کمک بگیرید. در ذیل به تأثیر بادی کانتورینگ بر هر یک از جراحی های پیکر تراشی اشاره می نماییم:

  • لیفت بدن

زمانیکه لیفت اندام تحتانی انجام می گیرد، پوست اضافی باسن، شکم، دور شکم و پهلوها، لگن و نواحی خارجی رانها در یک مرحله از جراحی بهبود می یابد.

در جراحی ژنیکوماستی هدف اصلی بهبود پوست اضافی سینه آقایان می باشد که الگوی برش آن بسته به میزان پوستی که می بایست برطرف شود، می تواند متفاوت باشد.ز

  • لیفت سینه

الگوی برش این جراحی نیز بسته به میزان پوست آویزانی که می بایست برطرف شود، می تواند متفاوت باشد. این برش ها می توانند ترکیبی از چند برش مختلف و در نواحی همچون اطراف هاله سینه، خطی از اطراف هاله سینه تا زیر آن و خطی افقی در زیر سینه باشند. به جهت بیش تر شدن تأثیرات مثبت لیفت سینه، این جراحی می تواند با پروتز سینه همراه شود.

برش هایی به منظور خارج کردن چربی و پوست آویزان این ناحیه زده می شوند.

ارسال پاسخ

1 + پنج =

Call Now Button