09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی صورت / جراحی انحراف بینی

 254 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی انحراف بینی

شرایط جراحی انحراف بینی

انحراف تیغه ی بینی علاوه بر مشکلات ظاهری که برای فرد ایجاد می کند می تواند باعث بروز مشکلات و عوارض دیگری چون :

  • گرفتگی بینی
  • خونریزی بینی
  • اختلال در بویایی
  • خروپف کردن هنگام خواب
  • سینوزیت مزمن

شود و فرد را دچار آزار و ناراحتی نماید .

انحراف بینی چگونه تشخیص داده می شود؟

تشخیص انحراف بینی با معاینه تخصصی جراح بینی ، عکس برداری سی تی اسکن و یا عمل آندوسکوپی انجام می شود و نتایج نهایی با انجام موارد مورد بررسی اعلام خواهد شد . البته دقت  داشته باشید که بینی منحرف با بینی کج متفاوت خواهد بود از این رو جراحی انحراف بینی با جراحی کجی بینی فرق دارد ، انحراف بینی با اختلال در روند تنفس و یا اختلالات دیگر همراه است و با جراحی جنبه ی درمانی دارد ، اما کجی بینی یک مشکل ظاهری است که در صورت جراحی به عنوان یک عمل زیبایی تعریف می شود ، به همین جهت است که بیمه هزینه ی جراحی انحراف بینی را متقبل می شود اما هزینه ی کجی بینی را پرداخت نخواهد کرد .

عمل زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

بیماران باید توجه داشته باشند عمل انحراف بینی و جراحی کجی بینی با هم تفاوت دارند. عمل جراحی انحراف بینی یک عمل درمانی محسوب می شود و بیمه های درمانی چه معمولی و چه تکمیلی هزینه آن را پرداخت می کنند ولی عمل کجی بینی یک عمل زیبایی بینی محسوب می شود و بیمه هزینه آن را پرداخت نمی کند.

در صورتی که بینی فرد  هم دارای کجی و هم انحراف  باشد که باید هم عمل زیبایی و درمانی همزمان انجام شود که علاوه بر رفع مشکل زیبایی مشکلات تنفسی وی نیز رفع شود ، حالت مقابل نیز وجود دارد که فرد تنها انحراف بینی را بر طرف نماید و جراحی زیبایی انجام ندهد ، معمولا آقایان تمایل به انجام این جراحی بینی را دارند که باید با جراح بینی خود به توافق برسند.
با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی – جراح بینی ( فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی )

 255 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.