logo

لیپوماتیک و بازگشت آن

فهرست محتوا
Rate this post

افرادی که خواستار انجام لیپوماتیک هستند سوالات متداولی را در رابطه با بازگشت لیپوماتیک و ماندگاری این روش جراحی از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک مطرح می کنند که در این مقاله بطور کامل به این سوال پاسخ داده می شود تا بدون نگرانی خاصی اقدام به انجام این جراحی نمایید.

ماندگاری لیپوماتیک
ماندگاری لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش دائمی برای لاغری می باشد و لاغری با لیپوماتیک ماندگاری طولانی مدت دارد و بدون بازگشت می باشد اما باید مراقبت های لازام بعد از لیپوماتیک را بطور کامل رعایت کنید تا بتوانید از این جراحی بهترین نتیجه را دریافت نمایید .

لیپوماتیک باعث می شود که چربی های اضافی زیر پوست شما تخریب شوند و از بین بروند، که از بین رفتن چربی ها کاملا بصورت دائمی می باشد و در صورتی که دو مرتبه فرد بعد از لیپوماتیک دچار چاقی و اضافه وزن شود چاقی بصورت سابق نمی باشد .

تجمع چربی در قسمت شکم و پهلو باعث از بین رفتن تناسب اندام می شود با انجام لیپوماتیک می توانید برای همیشه از داشتن یک شکم صاف و زیبا لذت ببرید .

زیبا سازی شکم و پهلو و از بین بردن چربی های اضافی پاها و بازو ها با لیپوماتیک امکان پذیر می باشد و بطور دائمی می توانید از شر چربی های انباشته شده در این نواحی رهایی پیدا کنید.

لیپوماتیک این امکان را برای شما فراهم می کند که همراه با یک شکم صاف و زیبا یک باسن برجسته و سینه خوش فرمی داشته باشید زیرا چربی های برداشته شده بوسیله لیپوماتیک را می توانید در قسمت های دیگری از بدنتان مانند باسن و سینه تزریق نمایید.

چرا لیپوماتیک به عنوان یک روش دائمی برای لاغری محسوب می شود؟

حجیم شدن سلول های چربی در موضعی، موجب چاقی در آن ناحیه می شود لیپوماتیک با حرکات ارتعاشی لوله کانولا موجب تخریب چربی های اضافی می شود که این امر باعث می شود از میزان و حجم چربی ها به طور دائمی کاسته شود. حتما باید توجه نمایید که لیپوماتیک توسط یک فرد با تجربه صورت گیرد دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در این زمینه تجربه بسیار بالایی دارند برای مشاهده نمونه کارهای لیپوماتیک می توانید به کانال تلگرام و اینستاگرام مراجعه نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *