09213585456 info@drhaddadi.ir

لیفت بازو

09
بهمن

1395

لیفت بازو

لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل جراحی است که به منظور برداشتن چربی و پوست اضافه بازو انجام می شود تا بازو خوش تراش تر و خوش فرم تر شود. لیفت بازو در افرادی بسیار کاربرد دارد که پوست ناحیه بازوی آن ها به موزات بالا رفتن سن شل و افتاده می شود. برش های عمل جراحی لیفت بازو از ارنج تا زیر بغل ایجاد می شود و در برخی موارد تا کنار قفسه سینه نیز امتداد می یابد. لیفت بازو در افرادی که مزن قابل توجهی از دست داده اند بسیار کمک کننده است. در بعضی موارد برای تخلیه چربی اضافی بازو لیپوساکشن به تنهایی یا در کنار لیفت بازو انجام می شود.

لیفت بازو

مزایای لیفت بازو

  • کوچک کردن و خوش فرم تر شدن بازو با برداشتن چربی و پوست اضافه بازو
  • روند پیرشدن بیشتر و افتادگی پوست اضافی بازو را متوقف می‌کند.
  • افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهری
  • به شما امکان می‌دهد که بتوانید لباس‌های آستین کوتاه بدون شرمساری از ظاهر ناخوشایند بازوها را به راحتی بپوشید

جراحی لیفت بازو

در جراحی لیفت بازو که به منظور کوچک کردن بازو انجام می شود معمولاً پوست اضافی از طریق برشی برداشته می‌شود که در امتداد بخش داخلی بالای بازو ایجاد می‌شود و غالباً تا زیر بغل کشیده می‌شود.

در جراحی لیفت بازو دکتر شهریار حدادی با توجه به محل و مقدار پوست اضافی برش را در سمت داخلی بازو یا پشت بازو ایجاد می‌کنند. این برش معمولاً از زیربغل تا بالای آرنج امتداد دارد.

جراحی لیفت بازو به دو طریق اصلی لیفت وسیع و سنتی انجام می شود.

در جراحی لیفت بازو به روش وسیع برش از بازو رو به پایین به سمت بدن امتداد دارد تا جراح بتواند بافت چربی و پوست شل را در راستای دیواره قفسه سینه بردارد.

در جراحی لیفت بازو به روش سنتی برش در زیر بازو ایجاد می شود و جراح از این طریق می تواند بخش های بزرگتری از پوست افتاده و بافت اضافی چربی را بردارد.

در جراحی لیفت بازو پوست افتاده پس از ایجاد برش کشیده و سفت می شود و پوست اضافی بریده می شود، بافت نگهدارنده زیرین کشیده و پوست باقیمانده در جای مناسب با زدن بخیه‌های داخلی شکل داده می‌شود.در این جراحی تعداد بخیه ها زیاد است تا پوست در جای مورد نظر باقی بماند و انحنای دلخواه ایجاد شود.

این عمل را می‌توانید با سایر عمل‌هایی که معمولاً برای فرم‌دهی بدن انجام می‌گیرد، مانند لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان انجام دهید تا اندام زیباتر و ظاهر جذاب‌تری داشته باشید.

منتظر نظرات وپیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

دسته بندی ها:
برچسب ها:
مقالات مرتبط
سن مناسب جراحی لیفت سینه

سن مناسب جراحی لیفت سینه

سن مناسب جراحی لیفت سینه در صورتی که سینه های شما سفتی خود را از دست داده اند و حالت افتادگی پیدا کرده اند، احتمالاً به فکر انجام جراحی لیفت سینه افتاده اید. ولی سوالی که ذهن همه متقاضیان را درگیر...

جراحي ليفت و پروتز سينه همزمان

جراحي ليفت و پروتز سينه همزمان

جراحي ليفت و پروتز سينه همزمان بسیاری از خانم های که سینه های آویزان و افتاده ای دارند به اشتباه فکر می کنند که اگر عمل پروتز سینه انجام بدهند این مشکل شان بر طرف می شود، در صورتی که این گونه نیست و...

جراحی بادی کانتورینگ یا پیکرتراشی

جراحی بادی کانتورینگ یا پیکرتراشی

جراحی بادی کانتورینگ یا پیکرتراشی اگر در فکر انجام جراحی برای کوچک کردن و کشیدن شکم، ران، بازو و یا باسن خود هستید، بادی کانتورینگ بهترین گزینه برای بهبود ظاهر بدن شما می باشد. هر چند که جراحی نیز...

هزینه عمل زيبايي سينه زنان

هزینه عمل زيبايي سينه زنان

هزینه عمل زيبايي سينه زنان بسیاری از زنان به دلیل درشتی و سنگینی سینه خود و هم چنین افتادگی های که دلایل مختلفی دارد، اقدام به انجام عمل زیبایی سینه یا همان ماموپلاستی می کنند. ماموپلاستی عملی بسیار...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

Call Now Button