logo

جراحی رفع قوز بینی

فهرست محتوا
Rate this post

افراد مناسب برای جراحی قوز بینی

یکی از مهم ترین موارد در جراحی بینی ، رفع قوز روی بینی می باشد ، به کمک این روش جراحی می توان بر آمدگی سطح بینی را بر طرف نمود ، قوز روی بینی که اغلب در بینی های استخوانی دیده می شود با ایجاد ضربه و یا شکستگی بیرون  می زند البته در بسیاری از موارد خصوصیات وراثتی دخیل بوده  و فرم بینی با قوز روی آن شکل گرفته و رشد خواهد کرد .

جراحی بینی آقا

وجود بر آمدگی  یا قوز بینی مربوط به  استخوان بینی  و غضروف موجود در پشت بینی خواهد بود ،  دلیل ایجاد قوز بینی در این حالت می تواند بین بیماران مختلف متفاوت باشد و بنابراین تشخیص علت مشکل بینی قوزدار نقش کلیدی در دستیابی به بهترین نتایج درمانی ممکن در این رابطه از جمله جراحی رفع قوز بینی دارد. از این رو دریافت مشاوره و معاینه تخصصی توسط جراح بینی با تجربه در میزان موفقیت جراحی بینی تاثیر گذار خواهد بود.
بهترین نتیجه ی جراحی بینی زمانی حاصل خواهد شد که فرد از تناسب اجزای صورت بر خوردار شود و البته با توجه به اهمیت تناسب و توازن در چهره، نیاز است تا تغییرات ایجاد شده در بینی با توجه به اصول زیبایی شناسی انجام شود ، در عمل جراحی رفع قوز بینی اندازه واقعی بینی فرد تغییر نمی کند و این موضوع در حالی است که تغییر شکل بینی می تواند  باعث کشیده تر به نظر رسیدن آن شود.

افراد مناسب برای جراحی قوز روی بینی :

۱- افرادی که تمایل به برداشتن قوز روی بینی دارند

۲- افرادی که در اثر ضربه بینی آن ها دچار بر آمدگی و نا فرمی شده است

۳- افرادی که نیاز به تغییرات در فرم بینی نیستند و تمایل به رفع قوز دارند.

۴- افرادی که تمایل به جراحی بینی طبیعی دارند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *