09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی صورت / جراحی رفع قوز بینی

 379 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی رفع قوز بینی

افراد مناسب برای جراحی قوز بینی

یکی از مهم ترین موارد در جراحی بینی ، رفع قوز روی بینی می باشد ، به کمک این روش جراحی می توان بر آمدگی سطح بینی را بر طرف نمود ، قوز روی بینی که اغلب در بینی های استخوانی دیده می شود با ایجاد ضربه و یا شکستگی بیرون  می زند البته در بسیاری از موارد خصوصیات وراثتی دخیل بوده  و فرم بینی با قوز روی آن شکل گرفته و رشد خواهد کرد .

جراحی بینی آقا

وجود بر آمدگی  یا قوز بینی مربوط به  استخوان بینی  و غضروف موجود در پشت بینی خواهد بود ،  دلیل ایجاد قوز بینی در این حالت می تواند بین بیماران مختلف متفاوت باشد و بنابراین تشخیص علت مشکل بینی قوزدار نقش کلیدی در دستیابی به بهترین نتایج درمانی ممکن در این رابطه از جمله جراحی رفع قوز بینی دارد. از این رو دریافت مشاوره و معاینه تخصصی توسط جراح بینی با تجربه در میزان موفقیت جراحی بینی تاثیر گذار خواهد بود.
بهترین نتیجه ی جراحی بینی زمانی حاصل خواهد شد که فرد از تناسب اجزای صورت بر خوردار شود و البته با توجه به اهمیت تناسب و توازن در چهره، نیاز است تا تغییرات ایجاد شده در بینی با توجه به اصول زیبایی شناسی انجام شود ، در عمل جراحی رفع قوز بینی اندازه واقعی بینی فرد تغییر نمی کند و این موضوع در حالی است که تغییر شکل بینی می تواند  باعث کشیده تر به نظر رسیدن آن شود.

افراد مناسب برای جراحی قوز روی بینی :

۱- افرادی که تمایل به برداشتن قوز روی بینی دارند

۲- افرادی که در اثر ضربه بینی آن ها دچار بر آمدگی و نا فرمی شده است

۳- افرادی که نیاز به تغییرات در فرم بینی نیستند و تمایل به رفع قوز دارند.

۴- افرادی که تمایل به جراحی بینی طبیعی دارند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 380 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.