09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی بینی / جراحی بینی طبیعی

 176 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی طبیعی

خصوصیات جراحی بینی طبیعی

بینی طبیعی در واقع بدون ایجاد قوس و فرم فانتزی و یا عروسکی خواهد بود ، این نوع جراحی بینی به اصلاح انحراف و یک سان کردن تیغه ی بینی می پردازد و تغییرات بسیار مشهود ظاهری در آن رخ نخواهد داد .

همان طور که می دانید ، برخی از مراجعین و متقاضیان جراحی بینی خواستار جراحی بینی طبیعی هستند از این رو مشاوره های لازم در خصوص نتیجه ی جراحی و میزان تغییرات بینی بعد از عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی به فرد داده خواهد شد ، افرادی که تمایل به داشتن بینی های طبیعی داشته باشند می توانند با مراجعه به جراح بینی انتظارات خود را از نتیجه ی جراحی به پزشک اعلام دارند و در مقابل اطلاعات لازم و کافی را دریافت نماید .

%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%db%8c
ساختار بینی طبیعی

بینی های طبیعی با توجه به ساختار کلی چهره در نظر گرفته می شود و اندازه و ابعاد آن متناسب با سایر اجزای صورت می باشد، این نوع بینی به هیچ عنوان سر بالا نخواهد بود و البته فرم آن دارای یک تیغه ی شکیل و مناسب است ، این دسته از بینی ها بیشتر برای افرادی با بینی های گوشتی و یا نیمه گوشتی مناسب است، البته متقاضیان این نوع جراحی بینی را بیشتر آقایان شامل می شوند و اغلب این قشر تمایل بیشتری به داشتن بینی های طبیعی دارند تا بینی های فانتزی و یا عروسکی . البته تعداد زیادی از خانم ها این نوع بینی را می پسندند ، همچنین ممکن است که جراح خود به شما پیشنهاد بینی طبیعی را بدهد .
از ویژگی های یک بینی طبیعی می توان دست نخوردن شکل و محل قرار گیری سوراخ های بینی، گود نشدن پشت بینی، طبیعی بودن و برجسته و تیز نشدن نوک بینی اشاره کرد.

یک بینی طبیعی بدون جای بخیه و قوس بوده و اطرافیان متوجه جراحی بینی شما نخواهند شد ، یک بینی بدون انحراف و گرفتگی که زیبایی ظاهری مناسبی دارد می باشد .

دکتر حدادی به شما برای داشتن یک بینی طبیعی و بی نقص و زیبا کمک می کند . برای دریافت مشاوره های لازم در این خصوص به ایشان مراجعه نمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی

 177 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

بهترین جراح ترمیم بینی | بهترین جراح بینی ترمیمی + عکسهای ترمیم بینی | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

بهترین جراح ترمیم بینی | بهترین جراح بینی ترمیمی + عکسهای ترمیم بینی | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

جراحی ترمیمی بینی یا رینوپلاستی ثانویه در مواردی انجام می گیرد که موارد نامطلوب و مشکلات ظاهری و ساختاری بینی در جراحی اولیه رفع نشده باشند. متاسفانه جراحی های ترمیمی بینی بسیار متداول شده اند و این...

جراحی بینی بدون بیهوشی

جراحی بینی بدون بیهوشی

آیا جراحی بینی بدون بیهوشی ممکن است  ؟ در چه شرایطی از جراحی بینی بدون بیهوشی استفاده می شود   ؟ جراحی بینی بدون بیهوشی چه مزایا و معایبی دارد  ؟ برای پاسخ به تمام سوالات خود نظر...

جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

جراحی پلاستیک یک عنوان عامی است که بر انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی اشاره دارد. بنابراین جراحی هایی که در دسته جراحی های پلاستیک قرار می گیرند تعدد و تنوع زیادی دارند و در نواحی مختلفی از بدن و...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.