09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی 4 جراحی بینی طبیعی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی بینی طبیعی

خصوصیات جراحی بینی طبیعی

بینی طبیعی در واقع بدون ایجاد قوس و فرم فانتزی و یا عروسکی خواهد بود ، این نوع جراحی بینی به اصلاح انحراف و یک سان کردن تیغه ی بینی می پردازد و تغییرات بسیار مشهود ظاهری در آن رخ نخواهد داد .

همان طور که می دانید ، برخی از مراجعین و متقاضیان جراحی بینی خواستار جراحی بینی طبیعی هستند از این رو مشاوره های لازم در خصوص نتیجه ی جراحی و میزان تغییرات بینی بعد از عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی به فرد داده خواهد شد ، افرادی که تمایل به داشتن بینی های طبیعی داشته باشند می توانند با مراجعه به جراح بینی انتظارات خود را از نتیجه ی جراحی به پزشک اعلام دارند و در مقابل اطلاعات لازم و کافی را دریافت نماید .

%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%db%8c
ساختار بینی طبیعی

بینی های طبیعی با توجه به ساختار کلی چهره در نظر گرفته می شود و اندازه و ابعاد آن متناسب با سایر اجزای صورت می باشد، این نوع بینی به هیچ عنوان سر بالا نخواهد بود و البته فرم آن دارای یک تیغه ی شکیل و مناسب است ، این دسته از بینی ها بیشتر برای افرادی با بینی های گوشتی و یا نیمه گوشتی مناسب است، البته متقاضیان این نوع جراحی بینی را بیشتر آقایان شامل می شوند و اغلب این قشر تمایل بیشتری به داشتن بینی های طبیعی دارند تا بینی های فانتزی و یا عروسکی . البته تعداد زیادی از خانم ها این نوع بینی را می پسندند ، همچنین ممکن است که جراح خود به شما پیشنهاد بینی طبیعی را بدهد .
از ویژگی های یک بینی طبیعی می توان دست نخوردن شکل و محل قرار گیری سوراخ های بینی، گود نشدن پشت بینی، طبیعی بودن و برجسته و تیز نشدن نوک بینی اشاره کرد.

یک بینی طبیعی بدون جای بخیه و قوس بوده و اطرافیان متوجه جراحی بینی شما نخواهند شد ، یک بینی بدون انحراف و گرفتگی که زیبایی ظاهری مناسبی دارد می باشد .

دکتر حدادی به شما برای داشتن یک بینی طبیعی و بی نقص و زیبا کمک می کند . برای دریافت مشاوره های لازم در این خصوص به ایشان مراجعه نمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

تماس با پزشک