09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی صورت / تزریق چربی صورت

 545 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت

اگر خواهان چروک کمتر ، لب های پرتر و پوستی سفت تر و کشیده تر هستید. با روش های بسیارکم خطر مانند تزریق چربی صورت ، می توانید زمان را به عقب برگردانید!

تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت

با بالا رفتن سن افراد سبب تغییر در بافت نرم صورت می شود مانند فرورفتگی گونه ، گودی چشم ها ، چین و چروک های اطراف لب، فرورفتگی اطراف ابرو ها

با تزریق چربی می توانیم تحلیل بافت نرم را با این روش برطرف بکنیم و سبب می شود تا حد زیادی تا جوانی و شادابی پوست را برگردانیم.

برای انجام این کار با ساکشن چرب از قسمت های دیگر بدن که چربی زیاد دارند مانند شکم، کنار ران و بعد از آماده سازی چربی آن را به صورت تزریق بکنیم و جوان سازی را به پوست برگردانیم.

آیا تزریق چربی به صورت سرپایی در مطب قابل انجام هست؟

برای بسیاری از افراد می تواند در مطب انجام شود چون با بی حسی موضعی در ناحیه شکم برای کشیدن چربی و هم در ناحیه صورت برای تزریق چربی صورت می تواند انجام شود. و در اکثر افراد با بی حسی می توان در مطب انجام شود ولی افرادی که بیماری های نظیر فشار خون ، قلب و استرس این افراد می توانند در اتاق عمل و تحت بیهوشی ملایم تزریق چربی را انجام دهند.

ماندگاری تزریق چربی صورت

ماندگاری چربی بستگی زیادی به مراحل آماده سازی و چگونگی تزریقش دارد و اگر این کار به درستی و با رعایت اصول علمی انجام شود ماندگاری بسیار خوب است و حدود نیمی از چربی تزریق شده به صورت باقی می ماند به طور دائم باقی می ماند و البته با چاق و لاغر شدن حجم چربی کم و یا زیاد می شود ولی سلول های چربی به طور دائم در صورت باقی می مانند برخلاف ژل که بعداز مدتی تمام آن جذب می شود.

دکتر شهریار حدادی ، بهترین جراح پلاستیک صورت و بینی می باشد . جهت مشاهده نمونه کار های دکتر به  پیج اینستاگرام مراجعه نمایید . جهت مشاوره از دکترحدادی با شماره ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶ تماس حاصل نمایید .

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

تزریق چربی صورت برای شک دهی به صورت و سبب برجستگی گونه و لب ها استفاده می شود و در اطراف میانسال به راحتی می توان افتادگی را با تزریق چربی برطرف کرد و همچنین برای افراد سالخورده با از بین رفتن چربی صورت و وجود چروک در صورت هم می توان از این روش استفاده کرد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی

 • محدودیت فعالیت های روزانه (آدامس جویدن، کم خندیدن)
 • کاهش فعالیت بدنی شدید
 • محدودیت در فعالیت های خیلی گرم (بخار، سونا)

مزیت تزریق چربی صورت

 • استفاده از حجم زیاد چربی
 • فاقد ایجاد حساسیت و آلرژی
 • استفاده از چربی بدن شخص
 • محدودیت سنی ندارد
 • قوام و لیفت پوست
 • شفاف شدن پوست
 • ماندگاری بالا
 • امکان تکرار و تصحیح محل درمان شده
تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت

مراحل تزریق چربی

 • برداشت چربی
 • پالایش چربی
 • تزریق چربی

برخی از مقالات دکتر شهریار حدادی :

انواع روش های جراحی بینی

جراحی پره های بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیم بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

 546 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.