logo

بهترین جراح لیپوماتیک | بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

فهرست محتوا
۵/۵ - (۴ رای)

چربی هایی که در نواحی مانند باسن، بازو، ران، غبغب، ساق پا، پهلو، پشت کمر و شکم تجمع کرده اند و باعث برهم خوردن تناسب اندام شده اند به راحتی با لیپوماتیک قابل استخراج می باشند و می توان تناسب اندام ایده آلی را بوجود آورد. در بین روش هایی لاغری که امروزه مطرح شده است مانند لیپوساکشن، لیپولیز، کرایولیپولیز و … لیپوماتیک بهترین روش می باشد که بدون هیچگونه عارضه خاصی تناسب اندام زیبایی را برای فرد به همراه می آورد. برای انجام جراحی لاغری باید نزد بهترین دکتر لیپوماتیک مراجعه نمایید. در صورتی که نیاز به آشنایی با فعالیت های بهترین دکتر لیپوماتیک تهران را دارید، ادامه مطلب را ملاحظه نمایید

افرادی که خواهان انجام لیپوماتیک هستند، این سوال ذهن آن ها را درگیر کرده است که بهترین دکتر لیپوماتیک تهران کیست؟ برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک، مشاهده نمونه کارها کمک بسیار شایانی می کند، لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی می باشد که باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا نتایجی که مد نظر است بتوان از آن دریافت کرد.

علاوه بر انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک لازمه دریافت یک نتیجه مطلوب از لیپوماتیک این است که شما کاندیدای مناسبی برای این عمل باشید، در صورتی که چربی های تجمع شده در نواحی مختلف بدن شما بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی باشد زیرا با استفاده از این روش می توان میزان خاصی از چربی را از بدن استخراج کرد، بعنوان مثال در صورتی که چربی های انباشته شده در قسمت شکم شما به اندازه ای زیاد باشد که شکم حالت افتاده ای پیدا کرده باشد، لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نمی باشد. برای رفع افتادگی پوست شکم بدلیل تجمع بیش از حد چربی بهترین گزینه ابدومینوپلاستی است که به نسبت لیپوماتیک تهاجمی تر می باشد.

دکتر شهریار حدادی

مزایای لیپوماتیک

با استفاده از لیپوماتیک می توان با یک تیر ۲ نشان زد به این گونه که امکان استفاده از چربی استخراج شده با روش لیپوماتیک وجود دارد، زیرا با استفاده از این روش هیچ گونه آسیبی به بافت چربی وارد نمی شود بنابرین برای جوانسازی پوست، افزایش حجم گونه، لب و سینه می توان از چربی استخراج شده استفاده کرد. هیچ گونه آسیبی به بافت های مجاور با استفاده از این روش وارد نمی شود زیرا دستگاه لیپوماتیک مجهز به سنسور است که این اجازه را به لوله کانولا نمی دهد که با سایر بافت ها برخورد کند.

روش انجام لیپوماتیک

این روش لاغری توسط دستگاه لیپوماتیک انجام می شود و یک روش امن و سریع برای از بین بردن چربی های اضافه بدن می باشد. در این جراحی از بی حسی موضعی استفاده می شود و روشی بدون برش است.

لیپومایتک

موارد استفاده از لیپوماتیک

با استفاده از دستگاه لاغری لیپوماتیک می توان چربی های موجود در قسمت شکم، پهلو، ساق پا، پشت کمر، غبغب، ران، بازو و پهلو ها را خارج نمود.

ویژگی های لیپوماتیک

 • در این روش از بیهوشی استفاده نمی شود و تنها نیاز به استفاده از بی حسی موضعی می باشد.
 • به طور یکنواخت چربی ها را خارج می کنید و باعث ماندن چربی در برخی قسمت ها نمی شود.
 • بر خلاف سایر روش ها که بیمار باید ۶ ماه از گن استفاده نماید، در لیپوماتیک تنها دو هفته اول نیاز به استفاده از گن می باشد.
 • ترشحات و تورم این روش بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد.
 • لیپوماتیک نیاز به استراحت ندارد و بیمار چند ساعت بعد از انجام آن می تواند به کار خود بپردازد.

بهترین جراح لیپوماتیک

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

 • جراحی لیپوماتیک نیاز به استراحت طولانی مدت نداشته و تنها بعد از چند ساعت می تواند به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد .
 • همچنین بیمار دو الی سه روز بعد از انجام جراحی لیپوماتیک می تواند رانندگی کند . بهتر است در هفته های اول از انجام ورزش به ویژه ورزش های سنگین دوری کنید.
 • بهتر است از غذای پر نمک دوری کنید و از گن در هفته های اول استفاده نمایید.
 • دو هفته بعد از لیپوماتیک از استخر استفاده نکنید همچنین تا یک ماه استفاده از سونا ممنوع می باشد.
 • ماساژ بعد از انجام لیپوماتیک در کاهش ورم کمک می کند.

نحوه انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک با توجه به متعدد بودن جراحان پلاستیک در ایران امری دشوار است. اما باید این نکته را به خاطر داشت که با انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک می توان به بهترین نتایج دست یافت و همچنین عوارض تا حد قابل توجهی کاهش خواهند یافت.

برای پیدا کردن بهترین جراح لیپوماتیک در وهله نخست باید لیستی از پزشکان که قادر به انجام این عمل زیبایی هستند را تهیه کرد و با توجه به آن به مطب جراحان مراجعه کرد و نظر دیگر بیماران و مراجعه کنندگان را در رابطه با میزان رضایت آن ها از این عمل زیبایی را بپرسید. برای این منظور همچنین می توان با جراح یک جلسه حضوری برقرار کرد تا انتظارات خود از جراحی را عنوان کرده و از مزایا و معایب این عمل زیبایی اطلاع یابید.

با مشاهده نمونه کارها، نحوه عمل و نتایج پس از عمل نیز می توان بهترین جراح لیپوماتیک را انتخاب کرد. این موارد در سایت خود جراح پلاستیک نیز قابل مشاهده هستند.

شهریار حدادی

ویژگی های بهترین جراح لیپوماتیک

از مهمترین ویژگی های بهترین جراح لیپوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارا بودن مدرک تخصصی پزشکی یکی از مهمترین ویژگی های جراح لیپوماتیک می باشد. برای انجام این عمل زیبایی یک جراح عمومی گزینه مناسبی نخواهد بود. از این رو بهتر است به دنبال جراح متخصص یا فوق تخصص زیبایی باشید. این متخصصین به طور معمول تجربه زیادی در این زمینه دارند.
 • سرعت عمل و مهارت از دیگر ویژگی های بهترین جراح لیپوماتیک می باشد. در صورت مراجعه به یک جراح با مهارت و سرعت عمل بالا می توان به نتایج مطلوب دست یافت.
 • تبحر و تجربه بالا از دیگر ویژگی های جراحان لیپوماتیک می باشد. از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت و سرچ نام پزشک می توان در این زمینه به اطلاعات مورد نیاز دست یافت.
 • بهترین جراح لیپوماتیک در جلسه مشاوره قبل از جراحی تمام نکات لازم، راجب مراقبت های بعد از عمل را به بیمار می گوید.
 • از دیگر ویژگی های یک جراح متخصص خوب می توان به استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته و مدرن برای انجام این عمل زیبایی اشاره کرد. این ابزار در دستیابی به نتایج مطلوب و کم عارضه تاثیر قابل توجهی دارد.

چرا باید بهترین جراح لیپوماتیک را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در بدست آمدن بهترین نتایج از این عمل زیبایی تاثیر قابل توجهی دارد. هنگام انجام این عمل توسط جراح باتجربه هیچ گونه عارضه ای شما را تهدید نخواهد کرد. جراحان لیپوماتیک باید بورد تخصصی جراحی پلاستیک را داشته باشند. از آنجا که این عمل زیبایی ظرافت بالایی دارد انتخاب جراح باتجربه برای انجام آن از اهمیت زیادی برخوردار است. برای انجام این عمل کافی است در بدن برش خیلی کوچک انجام گیرد تا چربی های اضافه از بدن خارج شود. در طول این عمل دیگر بخش های بدن آسیب نخواهند دید. این عمل زیبایی همچنین دارای پیچیدگی های زیادی است و بیمار در طول آن باید احساس راحتی داشته باشد از این رو انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. یکی از عوامل موثر در دستیابی به نتایج مطلوب از این عمل جراحی اعتماد به جراح می باشد.

نقش تعرفه در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک

اکثر افراد عقیده دارند هرچه هزینه لیپوماتیک بیشتر باشد کیفیت آن بیشتر خواهد بود. البته لازم به ذکر است که قیمت ها در مهارت جراح و کیفیت جراحی تاثیر زیادی ندارند. برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک باید دیگر شاخصه ها را نیز در نظر گرفت. هرچند تجربه و شهرت یک جراح در قیمت این عمل زیبایی موثر است و جراح باتجربه و ماهر برای انجام این عمل زیبایی هزینه بیشتری دریافت می کند. مکان ارائه خدمات توسط جراح لیپوماتیک نیز در قیمت و تعرفه آن موثر است.

لازم به ذکر است که تجهیزات مورد استفاده برای انجام این عمل زیبایی نیز بر قیمت آن موثر است. استفاده از تجهیزات استاندارد در عمل لیپوماتیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا استفاده از این تجهیزات از عوارض این عمل زیبایی پیشگیری می کند. از دیگر دلایل تفاوت تعرفه در بین کلینیک ها می توان به نوع، میزان خدمات و پشتیبانی پس از جراحی اشاره کرد.

قبل از معاینه و بررسی بیمار توسط بهترین جراح لیپوماتیک در رابطه با هزینه ها و تعرفه ها نمی توان به اطلاعات مشخص و دقیق دست یافت. شرایط افراد و استفاده از بهترین دکتر لیپوماتیک بر نحوه عمل و هزینه ها موثر است.

در صورت نیاز به اطلاعات در رابطه با تعرفه بهترین دکتر لیپوماتیک می توان به صورت شبانه روزی با مشاوران ما در ارتباط باشید. در این صورت می توان به اطلاعات دقیق و کامل از هزینه های این عمل زیبایی توسط بهترین دکتر لیپوماتیک دست یافت.

کسب مشاوره پیش از عمل لیپوماتیک زیر نظر بهترین جراح

کسب مشاوره از بهترین جراح لیپوماتیک از مهمترین اقدامات قبل از انجام این عمل زیبایی می باشد. بهترین جراح همواره به دنبال ارائه اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با موارد زیر به بیمار می باشد:

 • عوارض این عمل زیبایی
 • نحوه انجام آن
 • مراقبت های قبل و پس از آن

همواره توصیه می شود به جراحی مراجعه کنید که بتواند اعتماد شما برای انجام این عمل زیبایی را جلب کند. در این صورت با خیال راحت این عمل را انجام خواهید داد. در جلسات مشاوره جراح باید سوابق جراحی و اندام شما را مورد بررسی قرار دهد.

آزمایشات لازم قبل از جراحی را حتما باید انجام داد تا جراح قادر به تشخیص این موضوع باشد که آیا شما برای انجام این عمل زیبایی کاندید مناسب هستید؟ در صورتی که برای انجام این عمل کاندید مناسبی نباشید جراح نباید به خاطر منافع خود شما را مجبور به انجام این عمل کند.

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران و در دیگر شهر ها این مسئله را با شما در میان خواهد گذاشت و از انجام آن برای شما خودداری خواهد کرد. در چنین شرایطی بهتر است شرایط را پذیرفته و این عمل را انجام ندهید. در غیر این صورت پس از انجام عمل به نتایج مطلوب دست نخواهید یافت و مشکلات روحی و جسمی ممکن است شما را تهدید کنند.

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *