09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی 4 جراحی سینه 4 بهترین دکتر لیفت سینه
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

بهترین دکتر لیفت سینه

بهترین دکتر لیفت سینه

لیفت سینه که در اصطلاح به آن ماستوپکسی گفته می شود با برداشتن پوست اضافی سینه صورت می گیرد ، این جراحی باید توسط بهترین دکتر لیفت سینه انجام گیرد تا بتوان نتایج بسیار درخشانی را از آن دریافت کرد ، جراحی لیفت سینه یکی از جراحی های حساس می باشد که باید توسط جراحی انجام گیرد که تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و همچنین تخصص لازم را داشته باشد دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی لیفت سینه تجربه بسیار بالایی دارد . در صورتی که جراحی لیفت سینه توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام گیرد نتایج بسیار مطلوبی از این جراحی دریافت می شود . متقاضیان انجام این جراحی بیشتر خانم های میانسالی می باشند که بدلیل شیر دهی به نوزاد یا افزایش سن سینه هایشان حالت افتاده و آویزان پیدا کرده است . بدفرمی سینه و افتادگی آن ها باعث برهم زدن تناسب اندام می شود با جراحی لیفت سینه می توان این مشکل را برطرف کرد البته لازم به ذکر است با این جراحی تغییر سایزی صورت نمی گیرد و سینه برجسته و حجیم نمی شود بلکه در موقعیت مناسب خود قرار می گیرد .

بهترین دکتر لیفت سینه

بهترین دکتر لیفت سینه

برش لنگری در جراحی لیفت سینه

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک زمانی از برش لنگری استفاده می نماید که میزان افتادگی و بدفرمی سینه شدید باشد ، تهاجمی ترین روش جراحی لیفت سینه برش لنگری می باشد که در این روش در زیر سینه یک برش افقی ایجاد می شود علاوه بر این برش در اطراف هاله نوک سینه برش دیگری به همراه برش عمودی تا زیر سینه داده می شود تا با برداشتن پوست و بافت اضافی سینه به سمت بالا لیفت داده شود و فرم زیبایی در سینه ایجاد شود .

برش دوناتی شکل

در این روش در اطراف هاله نوک سینه و یک برش عمودی تا زیر سینه ایجاد می شود به همین علت است که به این روش لیفت سینه، برش دوناتی شکل گفته می شود در مواردی که افتادگی متوسط باشد می توان از این روش استفاده کرد .

برش هلالی

در این روش که به نسبت دو روش دیگر از تهاجم کمتری برخوردار می باشد برش لازم به منظور لیفت سینه فقط در هاله نوک سینه داده می شود

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =

تماس با پزشک