بهترین جراح لیفت سینه | بهترین دکتر لیفت سینه

لیفت سینه که در اصطلاح به آن ماستوپکسی گفته می شود با برداشتن پوست اضافی سینه صورت می گیرد ، این جراحی باید توسط بهترین جراح لیفت سینه انجام گیرد تا بتوان به نتایج درخشان و قابل توجهی دست پیدا کرد، جراحی لیفت سینه یکی از جراحی های زیبایی که  حساسیت بالایی دارد و باید توسط جراح متخصص زیبایی که در زمینه جراحی زیبایی سینه پروتز و لیفت سینه مهارت،تجربه و دانش بسیار بالایی داشته باشد. متقاضیان انجام این جراحی خانم هایی می باشند که بدلیل شیر دهی به نوزاد یا افزایش سن سینه هایشان حالتی افتاده و آویزان پیدا کرده است. بدفرمی سینه و افتادگی آن ها باعث از بین رفتن تناسب اندام بانوان می شود. با جراحی لیفت سینه می توان مشکل افتادگی سینه را حل نمود البته لازم به ذکر است با این جراحی تغییر سایزی صورت نمی گیرد و سینه برجسته و حجیم نمی شود بلکه در موقعیت مناسب خود قرار می گیرد و از حالت بد فرم و افتادگی خارج می گردد. در ادامه به بررسی ویژگی های بهترین دکتر لیفت سینه می پردازیم تا شما با دقت بالاتری انتخاب خود را انجام دهید. با ما همراه باشید…
تماس-با-دکتر-شهریار-حدادی

انواع برش در لیفت سینه

برای انجام عمل لیفت سینه جراح از برش های مختلفی استفاده می کند. این برش ها عبارتند از:

 • برش لنگری در جراحی لیفت سینه: دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک زمانی از برش لنگری استفاده می نماید که میزان افتادگی و بدفرمی سینه شدید باشد، تهاجمی ترین روش جراحی لیفت سینه برش لنگری می باشد که در این روش در زیر سینه یک برش افقی ایجاد می شود علاوه بر این برش در اطراف هاله نوک سینه برش دیگری به همراه برش عمودی تا زیر سینه داده می شود تا با برداشتن پوست و بافت اضافی سینه به سمت بالا لیفت داده شود و فرم زیبایی در سینه ایجاد شود.
 • برش دوناتی شکل: در این روش در اطراف هاله نوک سینه و یک برش عمودی تا زیر سینه ایجاد می شود. به همین علت است که به این روش لیفت سینه، برش دوناتی شکل گفته می شود در مواردی که میزان افتادگی متوسط باشد می توان از این روش استفاده کرد.
 • برش هلالی: در این روش که به نسبت دو روش دیگر از تهاجم کمتری برخوردار می باشد برش لازم به منظور لیفت سینه فقط در هاله نوک سینه ایجاد می شود.

بهترین جراح لیفت سینه

از آنجا که جراحی لیفت سینه از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد همواره توصیه می شود متقاضیان جراحی باتجربه را انتخاب نمایند. با انتخاب جراح حرفه ای و مجرب تا حد زیادی می توان عوراض بعد از عمل جراحی لیفت سینه را کاهش داد. در ادامه دلایل ضرورت انتخاب جراح حرفه ای برای انجام این عمل جراحی را به صورت مختصر مورد بررسی قرار داده و ویژگی های یک جراح خوب را بیان خواهیم نمود.

بهترین-جراح-لیفت-سینه

چرا انتخاب بهترین جراح لیفت سینه ضرورت دارد؟

در جراحی لیفت سینه برش های نسبتا وسیعی ایجاد می گردند. بافت سینه که بیشتر آن از چربی تشکیل شده است در صورت آسیب دیدگی ممکن است مشکلاتی از قبیل عدم توانایی در شیردهی را به همراه داشته باشد. بدون در نظر گرفتن این موارد این عمل جراحی از حساسیت نسبتا بالایی برخوردار است. از این رو در صورت عدم مهارت کافی جراح، استریل نبودن محیط و عوامل جراحی، عفونت و مشکلات دیگر را به همراه خواهد داشت. هر یک از این مشکلات ممکن است به نحوی زندگی متقاضی را تهدید نمایند. از این رو همواره توصیه می شود متقاضیان عمل های جراحی زیبایی به تحقیقات وسیع بپردازد تا قادر به گرفتن تصمیم عاقلانه و هوشمندانه باشد. بهتر است به دنبال بهترین جراح لیفت سینه در شهر خود باشید.

جناب آقای دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی لیفت سینه یکی از با تجربه ترین و حرفه ای ترین جراحان فوق متخصص زیبایی و پلاستیک در شهر تهران می باشد که در زمینه لیفت سینه به صورت تخصصی فعالیت می نماید. اگر جراحی لیفت سینه توسط جراح زیبایی حاذق و با تجربه انجام گردد نتایج این عمل جراحی بسیار مشهود و و رضایت بخش خواهد بود. 

بیشتر بخوانید: لیفت صورت

بهترین جراح لیفت سینه چه ویژگی هایی دارد؟

در صورت اطلاع داشتن از ویژگی های بهترین جراح لیفت سینه به راحتی قادر به انتخاب متخصص جراحی لیفت سینه خواهید بود. مهمترین ویژگی های جراح لیفت سینه ماهر و مجرب شامل موارد زیر می باشند:

 • مهمترین ویژگی که بهترین جراح لیفت سینه باید داشته باشد این است که سلامت متقاضی را در اولویت قرار دهد.
 • بهترین جراح اطلاعات لازم در رابطه با عوارض و خطرات این جراحی را به شما ارائه می دهد و چیزی را ناگفته باقی نخواهد گذاشت.
 • تجربه، تخصص، دانش کافی و مهارت جراح موفقیت عمل جراحی و سلامت شما را تضمین خواهد کرد. بهترین جراح لیفت سینه باید با آناتومی بدن حداکثر آشنایی را داشته باشد. یافتن این ویژگی به سادگی امکان پذیر نیست و با توجه به نمونه کارهای ایشان باید این ویژگی را مورد ارزیابی قرار دهید.
 • صبور بودن و پاسخ دادن به سوالات و نگرانی های متقاضی و مشاوره پس از عمل از دیگر ویژگی های مهم این جراح محسوب می شوند.
 • همدلی و همدردی با متقاضی در تمامی پروسه های جراحی نیز از دیگر ویژگی های جراح ماهر محسوب می گردند.
 • بهترین جراح لیفت سینه باید برای انجام این عمل از موفق ترین و مدرن ترین تکنیک های روز استفاده کرده و اطلاعات خود را به روز نگه دارد. داشتن اطلاعات و علم کافی در رابطه با این عمل جراحی نیز از دیگر ویژگی های بهترین جراح شناخته می شوند.
 • در دسترس بودن جراح نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. متقاضی باید بتواند قبل یا بعد از عمل در صورت داشتن مشکل یا نگرانی به جراح از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری دسترسی داشته باشد.
 • پیگیری وضعیت سلامت بیمار پس از اتمام عمل نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
 • از دیگر ویژگی های بهترین جراح می توان به تجربه و سوابق کاری موفق در این زمینه اشاره کرد.
 • مسئولیت پذیری و تعهد حرفه ای نیز عوامل مهمی هستند. بهترین جراح لیفت سینه که دارای حس مسئولین پذیری بالایی باشد خود را مسئول می داند تا در تمامی مراحل جراحی نظارت کافی داشته باشد. در این صورت قادر به فراهم کردن بهترین شرایط خواهد بود و کمترین عوارض سلامت متقاضی را تهدید خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: لیپوماتیک

چگونه بهترین جراح لیفت سینه را پیدا کنیم؟

نخستین گام برای انتخاب بهترین جراح لیفت سینه تهیه کردن لیستی از بهترین جراحان پلاستیک می باشد. برای این منظور بهترین راه جستجو در فضای مجازی است. همچنین می توان از افرادی که قبلا عمل موفقی داشته اند پرس و جو کنید. پس از این که لیست مورد نظر تهیه شد برای انتخاب بهترین جراح این عمل زیبایی موارد زیر را باید در نظر گرفت.

بررسی سوابق و مدارک پزشکی

سطح بالای تحصیلات پزشکی جراح لیفت سینه، اعتبار مدارک و گواهینامه های ایشان از اهمیت ویژه برخوردار می باشند. در صورت وجود مقالات علمی از جراح منتخب آن ها را مطالعه نمایید تا مهارت و توانمندی ایشان مشخص گردد. برای بررسی این موارد می توان در انجمن های تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی عضو شد.

تجربه و عمل جراحی متعدد

بالا بودن تعداد عمل های جراحی موفق یک جراح نشان مهارت، تجربه و کیفیت بالای عمل های جراحی ایشان می باشد. فعالیت و نمونه کارهای جراحان مورد نظر را می توان در صفحات اجتماعی یا از طریق مراجعه حضوری به مطب ایشان مورد بررسی قرار دهید.

محل جراحی

کسب اطلاع از محل جراحی که جراح قرار است این عمل زیبایی را در آنجا انجام دهد از اهمیت ویژه برخوردار می باشد. به طور معمول بهترین جراحان این عمل زیبایی را در مراکز درمانی معتبر، خوشنام و دارای مجوز انجام می دهند.

میزان رضایت مراجعه کنندگان

با مراجعه به سایت یا صفحات اجتماعی جراح مورد نظر می توان نمونه کارها و نظرات مراجعه کنندگان را مشاهده کنید. برای تحقیقات میدانی دقیق می توان به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه کرد و به صورت زنده نمونه کارهای او را مشاهده نمایید. همچنین امکان ارزیابی رضایت مراجعه کننده از نتیجه جراحی در این صورت برای شما وجود خواهد داشت.

جلسه مشاوره قبل از جراحی

متقاضی باید انتظارات و توقعات خود از نتیجه جراحی را در جلسه مشاوره با جراح در میان بگذارد. در این جلسه علاوه بر معاینه دقیق جراح باید قادر به ارائه مشاوره خوب به متقاضی باشد. داشتن چند جلسه با جراحان برتر در انتخاب بهترین جراح لیفت سینه کمک زیادی به شما خواهد کرد.

از جراح لیفت سینه چه سوالاتی بپرسیم؟

 • آیا جراحی لیفت سینه دارای عوارض است؟
 • آیا امکان شیردهی بعد از این عمل زیبایی وجود دارد؟
 • مدت زمان این عمل چقدر است؟
 • این عمل جراحی برای چه افرادی مناسب نیست؟
 • آیا انجام این عمل جراحی برای بانوان مبتلا به فیبروکیستیک امکان پذیر است؟
 • آیا امکان انجام لیفت سینه همراه با پروتز سینه وجود دارد؟
 • ماندگاری این عمل زیبایی چقدر است؟
 • هزینه مورد نیاز برای انجام این عمل زیبایی چقدر است؟
 • پس از رفتن به منزل چه انتظاری باید داشت؟
 • روند بهبودی این عمل جراحی چگونه است؟
 • چه مدت پس از انجام این عمل جراحی می توان کارهای روزانه خود را انجام داد؟

کلام آخر

در این مقاله نوع عمل جراحی لیفت سینه و نحوه انتخاب بهترین جراح لیفت سینه، ویژگی های لازم یک جراح لیفت سینه با تجربه و توضیحات مختصری در خصوص جزییات لیفت را مطالعه نمودیم. در صورت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت و یا مراجعه حضوری به مطب دکتر شهریار حدادی تماس حاصل نمایید.

از همراهی شما تا پایان مقاله جراحی لیفت سینه سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
دنبال کنید
نمونه‌کار‌های بیشتر...