بهترین جراح بینی در تهران

به طور حتم تمامی ما در جریان گسترش انجام جراحی بینی بین افراد چه خانم ها و چه آقایان هستیم و می دانیم که یکی از پر آمار ترین جراحی هایی که افراد انجام خواهند داد جراحی بینی است. در مقابل افزایش جراحی بینی و علاقه مردم به این عمل مشکلاتی هم وجود دارد، یکی از بزرگترین مشکلات که برای جراحی بینی وجود دارد انتخاب یک جراح و پزشک حاذق و ماهر برای انجام این جراحی است و یافتن بهترین جراح بینی در تهران امری بسیار سخت و زمان بر است.

متقاضیان برای انجام جراحی بینی تمایل دارند تا این روش زیبای را نزد یکی از بهترین جراح های محل زندگی خود انجام دهند، زیرا بینی عضوی از صورت است که در درجه اول به چشم افراد می آید. در نتیجه باید به صورت فوق العاده این عمل انجام شود تا در نتیجه آن عدم رضایت بیمار به چشم نخورد و در آینده ، هم در  زمینه زیبایی و هم در زمینه های دیگر همانند: تنفس فرد به مشکل برخورد نکند.

حال اگر متقاضی جراحی بینی در تهران قرار داشته باشد مشکل دو برابر خواهد شد زیرا به دلیل وجود دکتر های زیادی در زمینه انتخاب برای فرد سخت خواهد شد. ما در این مقاله بیان خواهیم کرد که بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟ چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ همچنین برای جراحی بینی باید به چه نکاتی توجه داشته باشد تا موجب رضایت فرد مراجعه کننده شود؟

معیار انتخاب بهترین جراح بینی

شاید برای افراد زیادی که خواهان جراحی زیبایی بینی هستند این سوال پیش آمده باشد که معیارهای یک جراح بینی باتجربه چیست ؟ باید چه معیار هایی باشد تا با انتخاب آن بتوانند بهترین نتیجه را از جراحی زیبایی بینی خود دریافت کنند؟ در چند دهه اخیر روز به روز بر افرادی که خواهان جراحی بینی هستند افزوده می شود و این جراحی جزو پر طرفدارترین جراحی ها شناخته شده است.

جراحی زیبایی بینی یک جراحی حساس می باشد. متاسفانه برخی از افراد بدلیل بی دقتی در انتخاب جراح و نداشتن تجربه کافی جراح در این زمینه نتیجه نامطلوبی را از جراحی زیبایی بینی خود دریافت کرده اند. به همین علت می باشد که انتخاب یک جراح باتجربه و با مهارت دارای اهمیت بسیار بالایی است.

مشاوره با یک جراح خوب بینی به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم ها را برای عمل خود بگیرید. بنابراین می توانید با وارد کردن نام و شماره تماس خود در فرم زیر، توسط دکتر حدادی، بهترین جراح بینی تهران ویزیت و مشاوره شوید.

مراحل جراحی بینی

اولین سوالی که ممکن است برای متقاضیان عمل زیبایی بینی پیش بیاید این است که جراحی بینی به چه صورت انجام خواهد شد و یا باید چه مراحلی برای انجام این جراحی طی شود؟ مراحل کامل جراحی بینی را می توان به صورت زیر شرح داد:

مرحله اول: انتخاب جراح بینی

همانطور که در قسمت های بالاتر مقاله برای شما عزیزان بیان کردیم برای انجام جراحی بینی لازم است به نزد بهترین جراح بینی مراجعه کنید، جراحی که بیماران آن رضایت کافی از عمل دارند، همچنین نمونه کارهای واقعی و متعددی را در صفحات اجتماعی خود برای مراجعه کنندگان ارائه می دهد، دارای سابقه و تجربه بالا و کافی است. در نتیجه می توان انتخاب یک جراح مناسب برای انجام این عمل را اولین و مهم ترین گام  بیان کرد. چرا که جراح بینی تاثیر بسزایی در نتیجه رینوپلاستی دارد.

انتخاب یک جراح بینی مناسب برای هر شخصی دارای معیار های متفاوتی است . زیرا برخی  از مراجعه کنندگان برای عمل زیبایی بینی قصد دارند تا بینی خود را به شکل فانتزی و عروسکی عمل کنند منتها شاید پزشک مد نظر آن ها با این روش مخالف بوده و این روش را انجام ندهد. یا برخی از مراجعه کنندگان برای انجام جراح ی زیبایی بینی خواستار رفع پولیپ خودهستند، اما ممکن است که پزشک منخب آن ها در این زمینه تجربه کافی نداشته باشد.

 درنتیجه برای انتخاب یک جراح مناسب باید پرس و جو و تحقیقات زیادی را انجام دهید. پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره میزان تحصیلات، سوابق کاری و غیره تحقیق کنید، همچنین عکس های قبل و بعد از جراحی را برای تصمیم گیری بهتر مشاهده نمایید یا به صورت حضوری برای مشاهده نمونه کارهای دکتر و یا رضایت بیماران به مطب آن ها مراجعه کنید.

پس از تصمیم گیری و انتخاب جراح بینی برای مشاوره و ویزیت اولیه به مطب او رفته و انتظارات خود را از انجام عمل به جراح بگویید تا شما را به درستی راهنمایی کند. به این نکته توجه داشته باشید که از عمل زیبایی بینی انتظارات معقولانه ای داشته باشید. تا نه تنها رضایت کافی بعد عمل را به دست آوردید بلکه به تنفس و سیستم تنفسی شما اختلالی وارد نشود.

مطب بهترین جراح بینی در کدام منطقه شهر تهران است؟

در صورت تمایل به مراجعه به دکتر حدادی، بهترین دکتر عمل بینی شهر تهران، می توانید یه یکی از مطب های ایشان در منطقه ونک یا زعفرانیه که هر دو در شمال تهران هستند، رجوع کنید.

ونک:

زعفرانیه:

شماره تماس مطب بهترین پزشک جراحی بینی تهران

۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶  | ۰۹۱۰۸۳۱۵۱۸۵  | ۰۲۱۲۶۸۰۶۵۳۷  | ۰۲۱۸۸۷۷۷۱۴۱

مرحله دوم: انجام اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی

 بعد از اینکه  جراح مناسب برای انجام عمل بینی انتخاب کردید وارد مرحله دوم می شویم  یعنی باید مواردی را که قبل از رفتن به اتاق عمل لازم است که بدانید در این قسمت بیان خواهیم کرد.

دو هفته قبل از رفتن به اتاق عمل

 •  برای انجام جراحی بینی آزمایشاتی لازم است که فرد باید حتما آن آزمایشات را به صورت کامل در یک آزمایشگاه معتبر انجام دهد. تا نتایج به دست آمده مورد اعتماد پزشک باشد. این آزمایشات باید به همراه عکس رادیولوژی برای عمل بینی ، نزد پزشک برده شود و دکتر بعد از بررسی آزمایشات و عکس رادیولوژی نتیجه و تاریخ نهایی برای عمل را به شما بیان خواهد کرد.
 • سعی کنید به مدت دو هفته قبل از جراحی، از دخانیات استفاده نکنید.
 • در صورتی که به دارویی حساسیت دارید یا داروی خاصی استفاده می کنید جراح بینی را در جریان بگذارید.

شب قبل از جراحی

 • شب قبل از جراحی بینی ، فرد باید استحمام نماید چرا که تا مدتی بعد از رینوپلاستی نمی تواند استحمام کند.
 • شام سبک میل کرده و حدود 6 الی 8 ساعت قبل از عمل ناشتا باشد تا حین عمل ، معده خالی باشد.
 • حتما یک لباس جلو باز برای پوشیدن پس از رینوپلاستی همراه خود داشته باشید، چرا که بخاطر جراحی نمیتوانید از سر لباس بپوشید. پس قبل از عمل وسایل مورد نیاز را آماده کنید.

مرحله سوم: قبل از رفتن به اتاق عمل

 • روز عمل بینی فرد با یک همراه حدود یک ساعت قبل از زمانی که تعیین شده، باید در کلینیک حضور داشته باشد.
 • بعد از آمادگی برای انجام عمل فرد همراه یک پرستار به اتاق عمل راهنمایی می گردد.
 • بعد از وارد شدن فرد به اتاق عمل و پوشیدن لباس مخصوص آماده عمل کردن بینی می شود.
 • پزشک متخصص بیهوشی کمتر از 1 دقیقه بیمار را برای انجام عمل آماده می کند
 • این جراحی جز دسته از عمل هایی است که باید فرد در آن بیهوش شود. بعد از بی هوشی بیمار، جراح باتوجه به ایرادات موجود در بینی فرد مراجعه کننده  و انتظاراتی که  بیمار از این عمل زیبایی بینی دارد جراحی را  با انتخاب یکی از روش های جراحی باز و یا بسته که  جراح بینی تشخیص خواهد داد انجام خواهد شد.
 • بعد از اعمال تغییرات پوست سر جای خود برگردانده می شود و با بخیه و قرار دادن اسپیلینت پانسمان خواهد شد.
 • سپس فرد به ریکاوری منتقل می گردد و بعد از کسب هوشیاری لازم به بخش انتقال خواهد یافت.
 • فرد بعد از 4 الی 6 ساعت اگر وضعیت نرمالی داشته باشد، ترخیص خواهد شد.

یک روز بعد از عمل بینی

 • بعد از جراحی بینی همانند قبل از آن باید نکاتی توسط فرد رعایت شود که این نکات توسط جراح به فرد بیان خواهد شد.
 • تا چند ساعت اول پس از عمل ، بیمار حالت تهوع و سر گيجه مختصری خواهد داشت که نباید از این امر نگران باشد چرا که مسئله ای طبیعی است.
 • گاهی اوقات در ساعات اوليه بعد از عمل جراحی ، ممکن است بیمار احساس سرماخوردگی و گلودرد داشته باشد که این موضوع ناشی از استفاده لوله بيهوشی در حین عمل است و در این راستا خوردن مايعات گرم می تواند کمک كننده باشد.
 • سعی کنید چند روز اول بعد از عمل زیبایی بینی را به خوبی استراحت کنید.
 • خوردن بعد از جراحی را، حدود 4 ساعت بعد از عمل شروع کنید، چرا که پس از این مدت اثر داروهای بیهوشی کمتر شده و احتمال حالت تهوع و غیره کاهش می یابد.
 • خوردن را با غذاهای آبکی و رقیق شروع کنید.
 • سعی کنید در روز های اول پس از جراحی برای کاهش تورم و کیودی از کمپرس سرد استفاده کنید همچنین می توانید با خوردن آب کرفس این روند را سریع تر نمایید.

بعد از جراحی بینی چه باید کرد ؟

 این سوال تقریبا تمامی مراجعه کنندگان به دکتر است که ما در این قسمت از مقاله با همراهی دکتر شهریار حدادی به شما همراهان عزیز پاسخ سوال را می دهیم.  حال چرا این سوال جز پر تکرار ترین سوالات است و پزشکان به رعایت نکات بعد از جراحی بینی بسیار توجه می کنند؟ زیرا با رعایت دقیق و درست این مراقبت ها،  فرد می تواند به نتیجه ایده آل از عمل زیبایی دست یابد.

 • پس از عمل ، داخل بینی بیمار تامپون قرار داده نخواهد شد ، لذا تا دو روز ( 48 ساعت ) بعد از عمل از بینی وی خونابه خارج می شود. بیمار به هیچ عنوان نباید جهت تمیز کردن این خونابه ها به طور مکرر از دستمال كاغذی استفاده نماید ؛ زیرا این کار سبب ایجاد آلودگی شده و بهترین راه به این منظور استفاده از گاز استریل می باشد.
 • طی روزهای اول بعد از عمل ، بیمار باید زير كمر خود چند بالش قرار داده و در حالت نيمه نشسته بخوابد ؛ به نحوی که سر و سینه او بالاتر از سطح پاها قرار گیرد.
 • همچنین لازم به ذکر است که افراد بعد از عمل باید به مدت تا 2 الی 3 هفته فقط به صورت طاقباز بخوابند و از خوابیدن به شکم و پهلو اجتناب نمایند.
 • توجه داشته باشید که تا ٧٢ ساعت بعد از عمل ، تورم و کبودی افزايش یافته و از روز چهارم به بعد تدریجا رو به کاهش خواهد رفت.
 • بعد از عمل کردن بینی مراقب باشید گچ بینی خیس نشود.
 • حتما برای برداشتن گچ بینی و زدن چسب بینی به جراح بینی خود مراجعه کنید.
 • بعد از جراحي بینی از رفتن به مکان های شلوغ خودداری کنید چرا که ممکن است به بینی شما ضربه وارد شود.
 • داروهایی را که جراح بینی برایتان تجویز نموده است به صورت کامل و راس ساعت استفاده کنید.
 • حال که در مورد مراحل جراحی بینی به صورت کامل برای شما عزیزان مطالبی ارائه کرده ایم. به این نکته باید توجه داشته باشید که یک جراح بینی  خوب و با تجربه قبل از عمل ،در حین عمل و بعد از عمل باید چه نکاتی را خود رعایت کرده وچه نکاتی را به بیمار گوشزد کند تا انجام دهد که نتیجه مطلوبی از این عمل حاصل شود.

برای بررسی نتیجه قبل و بعد از جراحی حتما عکس بعد از جراحی زیبایی بینی نیز تهیه کنید.

برای جراحی بینی خود جراحی را انتخاب نمایید که تخصص کافی در این زمینه داشته باشد. یک جراح با تجربه در ابتدا بررسی های لازم را انجام می دهد تا تعیین کند آیا شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی می باشید یا خیر و انجام این جراحی به صلاح شما می باشد یا خیر .

عملکرد دکتر شهریار حدادی برای انجام حراحی بینی

 • دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک یک جلسه مشاوره قبل از جراحی برای شما در نظر می گیرد.
 • در این جلسه از تمامی نظر بینی شما مورد بررسی قرار می گیرد.
 • در صورتی که بینی شما از نوع گوشتی باشد، در رابطه با نتیجه این جراحی توضیحاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.
 • نتیجه جراحی  بینی گوشتی فرم فانتزی و عروسکی ندارد به همین علت است که از افرادی که دارای این نوع از بینی ها می باشند خواسته می شود که انتظارات معقولی از نتیجه جراحی داشته باشند .

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک تمامی خواسته ها و انتظارات بیمار را در نظر دارد و در حین جراحی با استفاده از تکنیک های مختلف و تراشیدن استخوان بینی یا تقویت غضروف های بینی فرم زیبایی را در بینی ایجاد می نماید .

در انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه مشاهده نمونه کارها کمک بسیار شایانی می کند، در قسمت گالری سایت و در اینستاگرام و کانال تلگرام می توانید نمونه کارهای دکتر شهریار حدادی را مشاهده نمایید .

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، در حوزه جراحی های صورت و بدن فعالیت دارند. ایشان فارغ التحصیل بورد تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران بوده و در حیطه جراحی شکم و پیکرتراشی، جراحی سینه و عمل های زیبایی صورت سابقه و تجربه بالایی دارند.

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، در حوزه جراحی های صورت و بدن فعالیت دارند. ایشان فارغ التحصیل بورد تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران بوده و در حیطه جراحی شکم و پیکرتراشی، جراحی سینه و عمل های زیبایی صورت سابقه و تجربه بالایی دارند.

1.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست محتوا
دنبال کنید
نمونه‌کار‌های بیشتر...

اشتراک گذاری

WhatsApp
Telegram
Facebook
Email