شهریار حدادی

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

یکی از عمل های جراحی پرطرفدار در جامعه، عمل زیبایی ابدومینو پلاستی می باشد. این عمل جراحی بیشتر در میان  افرادی که به تازگی کاهش وزن داشته اند و خانم هایی که دروان بارداری را پشت سرگذاشته اند کاربرد دارد. برای کسب بهترین نتیجه از جراحی ابدومینو پلاستی باید در انتخاب جراح ابدومینو پلاستی بسیار دقت نمایید؛ زیرا در صورت انتخاب اشتباه جراح ابدومینو پلاستی عمل خوبی را تجربه نخواهید کرد و هزینه و انرژی و سلامتی خود را به خطر خواهید انداخت و متحمل عوارض بعد از عمل و درد بسیاری خواهید شد، بنابراین انتخاب یک جراح با تجربه در زمینه اعمال جراحی زیبایی خصوصا جراحی ابدومینوپلاستی شما را در رسیدن به تناسب اندام تان و داشتن پوست مورد دلخواه تان کمک خواهد کرد. بهتر است برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

هترین دکتر جراح شکم و پهلو

بهترین جراح ابدومینوپلاستی چه ویژگی هایی دارد؟

گواهینامه بورد تخصصی جراحی ادمینوپلاستی

امروزه بسیاری از پزشکان عمومی و  پزشکان سایر تخصص ها با گذراندن دوره های مخصوص مراقبت های زیبایی و پوستی اقدام به افتتاح کلینیک های زیبایی و یا انجام اعمال جراحی زیبایی می کنند لذا شما باید در انتخاب جراح متخصص که دارای گواهینامه بورد جراحی زیبایی و جراحی ابدومینوپلاستی می باشد بسیار دقت نمایید.

تجربه و تخصص در جراحی ادمینوپلاستی

همانطور که می دانید جراحی زیبایی شامل عمل های بسیاری مانند عمل بینی، عمل سینه،ابدومینوپلاستی،جراحی لیفت ابرو و شکم و ….. می شود که انجام هرکدام از این جراحی ها نیازمند به جراحی حاذق و با تجربه و تخصص زیاد در هر کدام از اعمال جراحی زیبایی می باشد .بنابراین جراحی را انتخاب نمایید که دارای تخصص زیاد، تجربه  فراوان و گواهینامه برد تخصصی در زمینه جراحی ادمینوپلاستی باشد. 

مهارت زیاد، دقت و توجه به نظرات و خواست مراجعین

شما باید برای یافتن جراح ابدومینوپلاستی با تجربه از افرادی که این عمل جراحی را انجام داده اند پرس و جو نموده و از میزان رضایت آن ها ازعمل شان توسط جراحی که انتخاب نموده اند مطلع شوید. پس از مشورت با این افراد و شنیدن نظرات افراد دارای صلاحیت به صورت حضوری به مطب یا کلینیک جراح زیبایی مورد نظرتان مراجعه نمایید و از نزدیک با مراجعین ایشان صحبت کنید.

دریافت حس اطمینان، اعتماد و انرژی مثبت از جراح ادمینوپلاستی  و تیم جراحی

 بعد از اطمینان از مهارت جراح مورد نظرتان با خود پزشک نیز صحبت نمایید و اگر مورد رضایت و تایید شما بود حتما این نکته را به یاد داشته باشید که جراح ادمینوپلاستی که انتخاب نموده اید بایستی با دقت به نظرات شما توجه نموده و نظرات شما در عمل جراحی طبق صلاحید خودش و تا جای امکان اعمال نماید تا شما نیزبه نتیجه مطلوبتان برسید.

  برای تجربه یک عمل جراحی ادمینوپلاستی باید بین شما و جراح ادمینوپلاستی تان حس اعتماد و مثبتی وجود داشته باشد پس به این نکته توجه کنید که جراحی را انتخاب نموده که علاوه بر داشتن تخصص، دانش و تجربه فراوان در زمینه جراحی ادمینوپلاستی و توجه به نظرات شما، احساس اطمینان و اعتماد را در شما نسبت به خود و تیم جراحی شان القا نماید و به شما حس خوب و انرژی مثبت انتقال کند زیرا که نتایج بعد از عمل  می تواند از ذهنیت و حس اعتماد شما به جراحتان تاثیر بپذیرد.

رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در اتاق عمل

مبحث ایمنی و بهداشت و استریل در اتاق عمل بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. پس از رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در اتاق عمل اطمینان حاصل نمایید و همچنین از وجود تمامی تجهیزات پزشکی لازم جهت جراحی ادمینوپلاستی نیز مطمین شوید که در صورت نیاز از آن ها استفاده خواهد شد.

آیا عمل جراحی ابدمینوپلاستی برای شما مناسب می باشد؟

برای دستیابی به این سوال که آیا انجام عمل جراحی ادمینوپلاستی برای شما کار درستی است یا نه می توانید با جناب آقای دکتر شهریار حدادی متخصص جراح پلاستیک و زیبایی و دارای گواهینامه برد تخصصی در جراحی زیبایی مشورت نمایید تا شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوبتان راهنمایی نماید.

آیا عمل جراحی ابدمینوپلاستی برای شما مناسب می باشد؟

برای دستیابی به این سوال که آیا انجام عمل جراحی ادمینوپلاستی برای شما کار درستی است یا نه می توانید با جناب آقای دکتر شهریار حدادی متخصص جراح پلاستیک و زیبایی و دارای گواهینامه برد تخصصی در جراحی زیبایی مشورت نمایید تا شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوبتان راهنمایی نماید.

جناب آقای دکتر شهریار حدادی به عنوان جراحی با سابقه درخشان و تجربه فراوان در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک با  ارزیابی و بررسی سوابق پزشکی تان بهترین راه حل برای کانتورینگ بدن و دستیابی به خواسته و هدف شما ارائه خواهد داد.

ابدومینوپلاستی چیست؟

عمل جراحی ابدومینوپلاستی در واقع برای برداشتن پوست ها و چربی های اضافی ناشی از اضافه وزن زیاد و سفت تر کردن ماهیچه های دیواره شکم انجام می شود.شاید شما اسم این جراحی زیبایی را شنیده باشید و گمان میکنید ابدومینوپلاستی عمل لاغری و کاهش وزن می باشد اما تصور اشتباهی است که بین عموم مردم وجود دارد زیرا این عمل جراحی به هیچ عنوان جایگزینی برای لاغری و کاهش وزن نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب ابدومینوپلاستی می توانید عبارت ابدمینوپلاستی را در موتورهای جستجوگر گوگل سرچ کنید و مطلب مورد نظر را مطالعه کنید.

آیا این روش برای شما مناسب است؟

دکتر شهریار حدادی می تواند با شما همکاری کند تا بهترین راه حل کانتورینگ بدن را برای اهداف و نیازهای شما تعیین کند. در طول مشاوره شما، می‌توانیم در مورد آنچه که امیدوارید با انجام عمل جراحی به آن دست یابید، صحبت کنیم و یک ارزیابی کامل از سابقه پزشکی خود انجام دهیم. دکتر شهریار حدادی به عنوان یک جراح پلاستیک پیشرو، می تواند روشی را توصیه کند که به شما در دستیابی به نتایج دلخواه کمک کند. خواه لیفت ران، لیپوساکشن، جراحی مایل پهلو، یا سایر درمان‌ها، او می‌تواند طرحی را طراحی کند که شکل طبیعی شما را تکمیل کند و این عمل را با نهایت مهارت انجام دهد.

بهترین جراح تامی تاک

نتایج عمل با بهترین جراح تامی تاک

دلیل خوبی وجود دارد که افراد زیادی فقط به دکتر شهریار حدادی برای انجام اقدامات زیبایی و کانتورینگ بدن خود اعتماد دارند. او شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین جراحان زیبایی شکم در تهران و بهترین جراح ابدومینوپلاستی به دلیل تکنیک عالی، چشم هنری و مهمتر از همه نتایج نفیس و طولانی مدت خود به دست آورده است.

پس از انجام عمل جراحی شکم، می‌توانید انتظار داشته باشید که شکمی سفت‌تر و جوان‌تر و کانتور بدنی هنرمندانه داشته باشید. هنگامی که بعد از جراحی در آینه نگاه می کنید، هر گونه پوست اضافی برداشته می شود و شکم شما صاف و صاف می شود – ظاهری باریک تر و خوش فرم تر را ایجاد می کند. بهترین بخش این است که شما در نهایت احساس اعتماد به نفس کافی برای پوشیدن لباس های خوش فرم و نشان دادن شکم خود خواهید داشت، زیرا اندامی باریک و زیبا را خواهید داشت که همیشه می خواستید.

در جراحی با دکتر شهریار حدادی، نتیجه نهایی جراحی شما نیز بسیار طبیعی به نظر می رسد. دکتر حدادی تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که جای زخم ایجاد شده حداقل است و به راحتی توسط اکثر لباس های شنا و لباس های زیر پنهان می شود. به غیر از جای زخم، هیچ نشانه‌ای وجود نخواهد داشت که نشان دهد شکم شما جراحی شده است، زیرا شکم شما عاری از هر گونه بی‌نظمی پوست است. شما به سادگی به نظر خواهید رسید که گویی شکم شما به طور طبیعی صاف، باریک و کانتور بوده است.

بهترین دکتر جراح شکم و پهلو

اگر قصد دارید تامی تاک شکم را انجام دهید، ممکن است به سمت ایده یک مینی تاک شکم کشیده شوید. بیمارانی که واجد شرایط ابدومینوپلاستی هستند، به دلیل زمان بهبودی کوتاه‌تر و احتمال ایجاد اسکار با برش کوچک‌تر، اغلب در مورد مینی تامیک شکم سؤال می‌کنند.

با این حال، بسیاری از بیماران نمی توانند به اهداف خود در بهبود استحکام و کانتور تنه با یک عمل کوچک شکم دست یابند. برای اکثر بیماران، تایک شکم کامل یا برعکس، لیپوساکشن به تنهایی راه‌های مؤثرتری برای دستیابی به ظاهری است که می‌خواهند.

بهترین دکتر جراح شکم و پهلو

بیمارانی که پوست و چربی بیش از حد دارند و عضلات شکمی کشیده شده اند، ممکن است واجد شرایط انجام عمل جراحی کامل شکم باشند. در بیمارانی که یک کیسه کوچک از پوست اضافی در زیر ناف قرار دارد، یک تامی تاک اصلاح شده یا کوچک کردن شکم ممکن است گزینه‌های مناسبی باشد. در این مقاله، با رایج‌ترین روش‌های جراحی ابدومینوپلاستی آشنا می‌شوید تا بتوانید انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی چه عملی را برای شما مناسب می داند؟

در حالی که بسیاری از بیماران یک مینی تاک را در ذهن دارند، ما دریافتیم که اکثریت آنها در واقع کاندیدهای بهتری برای لیپوساکشن یا یک تایک کامل شکم هستند. با این حال، برخی از بیماران می‌توانند با یک تامی کوچک یا محدود به اهداف خود برسند.

همه بیماران آینده‌نگر برای انجام عمل جراحی شکم، حداقل زمان زخم و بهبودی را می‌خواهند و در عین حال پتانسیل بهبود ظاهر بالاتنه خود را به حداکثر می‌رسانند. انتخاب دقیق روش مناسب می تواند بهترین رضایت بیمار را پس از جراحی تضمین کند. انتخاب نوع شکم مناسب برای بدن و اهداف شما نیاز به مشاوره با یک جراح پلاستیک متخصص دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بهترین نوع عمل جراحی زیبایی شکم برای دستیابی به اهداف خود، با مطب دکتر شهریارحدادی برای مشاوره جراحی پلاستیک از طریق شماره تلفن های درون سایت تماس بگیرید.

خلاصه مطلب

دکتر شهریار حدادی یکی از متخصصان و جراحان پلاستیک است که در حال حاضر با داشتن سابقه تحصیلی عالی و همچنین دانش بروز توانسته بیش از هزار عمل موفق ابدومینوپلاستی را انجام دهد در این مطلب ما به تمامی نکاتی که در انتخاب بهترین جراح پلاستیک تاثیر گذار است را بررسی کردیم و نکات مهم را بیان کردیم تا شما بتوانید با رعایت این نکات بهترین جراح را برای عمل خود انتخاب کنید.

در صورتی که جزء بیماران و مراجعه کنندگان دکتر شهریار حدادی هستید لطفا نظرات خود را نسبت به این پزشک و مشاوره میزان رضایت خود از عمل را بیان کنید تا دیگر عزیزانی که قصد انجام این عمل را دارند بتوانند از تجربیات شما عزیزان استفاده نمایند.

ممنون از اینکه زمان خود را برای مطالعه این مطلب قرار داده اید.

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

2 پاسخ
  1. این جراحی برای بارداری های بعدی مشکلی پیش نمیاره؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...