شهریار حدادی

بزرگ کردن سینه ها

بزرگ کردن سینه ها

فرم سینه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی اندام ها دارد برخی از خانم ها سینه های کوچکی دارند که موجب شده است از زیبایی اندام آن ها کاسته شود. روش های مختلفی برای بزرگ کردن سینه ها ارائه شده است، پروتز سینه یک روش جراحی است که به منظور حجیم  کردن و بزرگ کردن سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد در این روش جراح با استفاده از جایگذاری ایمپلنت و پروتز در بافت سینه ها فرم بسیار زیبایی در سینه ها ایجاد می کند.

انتخاب جراح در نتیجه جراحی پروتز سینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در جراحی پروتز سینه از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند و بالاترین میزان رضایت را در این جراحی دریافت نموده اند.

بزرگ کردن سینه ها

پروتز سینه

جراحی پروتز سینه می تواند به سینه های شما فرمی برجسته و گرد بدهد و تغییرات ایجاد شده با پروتز سینه می تواند میزان جذابیت و اعتماد بنفس افراد را بالا ببرد. این جراحی که با هدف بزرگ کردن سینه ها انجام می گیرد در میان زنان بسیار پرطرفدار است و بانوان بسیاری برای تغییر حالت سینه های خود خواستار انجام این جراحی هستند.

قبل از انجام جراحی پروتز سینه برای دریافت بهترین نتیجه از این جراحی و انتخاب مناسب پروتز ها باید در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید و با انواع پروتز سینه آشنایی پیدا کنید.بطور کل 2 نوع پروتز سینه داریم، پروتز های آب نمکی و پروتز های سیلیکونی که پروتز های آب نمکی نسبت به پروتز های سیلیکونی مصرف کمتری دارند.

در جراحی پروتز سینه برای جایگذاری پروتز ها معمولا برش ها به سه شکل برش در زیر بغل، برش در دور هاله سینه و برش در زیر سینه زده می شود. برش زیر سینه نسبت به برش های دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا در این نوع از برش جای برش کمتر دیده می شود.

تزریق چربی در سینه

با استفاده از این روش می توان بافت سینه ها را یک سایز بزرگ کرد، بیشتر خانم هایی خواستار استفاده از این روش هستند که تمایل دارند از بافت چربی بدن خود برای حجیم کردن سینه های خود استفاده کنند. این روش برای خانم هایی مناسب است که نمی خواهند بافت سینه های خود را بیش از حد بزرگ کنند.

شهریار حدادی

drhaddadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...