09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / بزرگ کردن سینه ها

 219 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

بزرگ کردن سینه ها

بزرگ کردن سینه ها

فرم سینه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی اندام ها دارد برخی از خانم ها سینه های کوچکی دارند که موجب شده است از زیبایی اندام آن ها کاسته شود. روش های مختلفی برای بزرگ کردن سینه ها ارائه شده است، پروتز سینه یک روش جراحی است که به منظور حجیم  کردن و بزرگ کردن سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد در این روش جراح با استفاده از جایگذاری ایمپلنت و پروتز در بافت سینه ها فرم بسیار زیبایی در سینه ها ایجاد می کند.

انتخاب جراح در نتیجه جراحی پروتز سینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در جراحی پروتز سینه از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند و بالاترین میزان رضایت را در این جراحی دریافت نموده اند.

بزرگ کردن سینه ها

پروتز سینه

جراحی پروتز سینه می تواند به سینه های شما فرمی برجسته و گرد بدهد و تغییرات ایجاد شده با پروتز سینه می تواند میزان جذابیت و اعتماد بنفس افراد را بالا ببرد. این جراحی که با هدف بزرگ کردن سینه ها انجام می گیرد در میان زنان بسیار پرطرفدار است و بانوان بسیاری برای تغییر حالت سینه های خود خواستار انجام این جراحی هستند.

قبل از انجام جراحی پروتز سینه برای دریافت بهترین نتیجه از این جراحی و انتخاب مناسب پروتز ها باید در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید و با انواع پروتز سینه آشنایی پیدا کنید.بطور کل ۲ نوع پروتز سینه داریم، پروتز های آب نمکی و پروتز های سیلیکونی که پروتز های آب نمکی نسبت به پروتز های سیلیکونی مصرف کمتری دارند.

در جراحی پروتز سینه برای جایگذاری پروتز ها معمولا برش ها به سه شکل برش در زیر بغل، برش در دور هاله سینه و برش در زیر سینه زده می شود. برش زیر سینه نسبت به برش های دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا در این نوع از برش جای برش کمتر دیده می شود.

تزریق چربی در سینه

با استفاده از این روش می توان بافت سینه ها را یک سایز بزرگ کرد، بیشتر خانم هایی خواستار استفاده از این روش هستند که تمایل دارند از بافت چربی بدن خود برای حجیم کردن سینه های خود استفاده کنند. این روش برای خانم هایی مناسب است که نمی خواهند بافت سینه های خود را بیش از حد بزرگ کنند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 220 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.