09213585456 info@drhaddadi.ir

بارداری بعد از جراحی بینی

14
مهر

1398

بارداری بعد از جراحی بینی

سوالی که بسیاری از زنان متقاضی جراحی بینی دارند این است که آیا بارداری بر نتیجه جراحی بینی تاثیر می گذارد؟ چه مدت زمان بعد از جراحی بینی می توان باردار شد؟ چه مدت زمان بعد از زایمان می توان جراحی بینی کرد؟ ما در این مقاله قصد داریم به سوالاتی از این دست پاسخ دهیم.

بارداری بعد از جراحی بینی

برخی بر این باورند که بینی گوشتی بعد از مدتی که از جراحی بگذرد بر می گردد. ولی باید بدانید که جراحی بینی اگر به صورت اصولی و درست انجام گیرد هیچ گاه امکان بازگشت بینی به سایز گذشته وجود ندارد. در کل در زمان بارداری به دلیل ورم و التهابات کلی بدن، بینی هم مقداری متورم می شود. ولی بعد از مدتی که از زایمان می گذرد بینی به سایز و شکل قبلی خود باز می گردد. بنابراین دلیلی برای نگرانی نیست و افرادی که جراحی بینی کرده اند می توانند به راحتی بعد از مدت زمان مشخصی که از جراحی می گذرد و بهبودی نسبی حاصل می گردد برای بارداری اقدام کنند.

چه مدت زمان بعد از جراحی بینی می توان باردار شد؟

جراحی بینی یکی از جراحی های پیچیده است و نیاز به انجام برخی مراقبت ها دارد تا نتیجه خوبی حاصل شود. بنابراین تا زمانی که فرد در دوران نقاهت بعد از عمل به سر می برد نباید برای بارداری اقدام کند. تا چندین هفته بعد از جراحی نباید به صورت طاق باز خوابید. در این مدت زمان بهتر است که فرد باردار نباشد زیرا خوابیدن در این شرایط کمی دشوار می شود.

همچنین در چند روز اول بعد از جراحی بینی نباید از مواد غذایی سفت و سخت استفاده کرد و این مورد هم می تواند برای زنان باردار مشکلاتی ایجاد کند. بعد از گذراندن دوران نقاهت و زمانی که فرد از لحاظ روحی و جسمی آمادگی لازم را داشته باشد می تواند برای بارداری اقدام کند.

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک با بهره گیری از بروز ترین و استاندارد ترین تجهیزات، تبحر خاصی در انجام جراحی زیبایی شکم، جراحی سینه، جراحی بینی و بلفاروپلاستی دارند. بهترین جراح شکم در تهران با استفاده از بروزترین تکنیک ها به انجام جراحی می پردازد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با شماره تلفن ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶تماس حاصل نمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

چه مدت زمان بعد از زایمان می توان جراحی بینی کرد؟

برخی افراد هم قصد دارند بعد از بارداری و زایمان جراحی بینی کنند. که این مورد هم کاملاً طبیعی است که سوالاتی در پی داشته باشد. بعد از زایمان زن دچار تغییرات بزرگی در بدن و زندگی خود می شود. همچنین مسئولیت یک کودک هم به مسئولیت های وی افزوده می شود. در این شرایط بهتر است که تا آرام شدن اوضاع و وفق پذیرفتن صبر کرده و سپس برای جراحی بینی اقدام نمود. تا زمانی که مادر نتواند کاملاً کارهای خود و کودکش را به آسانی انجام دهد نباید برای جراحی بینی اقدام کند. همچنین باید مد نظر داشته باشید بعد از جراحی بینی نیاز به یک همراه دارید که از شما و کودک تان مراقبت کند.

 

مقالات مرتبط
لیفت اندوسکوپیک صورت به شیوه ای جدید

لیفت اندوسکوپیک صورت به شیوه ای جدید

لیفت اندوسکوپیک صورت به شیوه ای جدید عمل لیفت صورت چه تاثیر بر روی چهره دارد؟ آیا شما متقاضی استفاده از جراحی لیفت صورت هستید؟  هزینه های عمل لیفت آندوسکوپ صورت لیفت آندوسکوپی صورت از دهه سوم یا...

عمل زیبایی پروتز سینه

عمل زیبایی پروتز سینه

عمل زیبایی پروتز سینه تنها راه بزرگ کردن و فرم دهی سریع به سینه استفاده از پروتز سینه می باشد . هیچ روشی همچون قرص، تزریق ژل برای افزایش حجم، استفاده از سوتین های برای فرم دهی و بزرگ کردن دائمی و...

کاندید پروتز سینه

کاندید پروتز سینه

کاندید پروتز سینه با افزایش روز افزون متقاضیان جراحی پروتز سینه، سوالات مردم نیز در زمینه این جراحی بسیار زیاد شده است . اما چه کسانی کاندید پروتز سینه می باشند ؟ جنس مناسب برای پروتز سینه کدام است...

تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت اگر خواهان چروک کمتر ، لب های پرتر و پوستی سفت تر و کشیده تر هستید. با روش های بسیارکم خطر مانند تزریق چربی صورت ، می توانید زمان را به عقب برگردانید! با بالا رفتن سن افراد سبب تغییر...

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =

Call Now Button