شهریار حدادی

از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک

از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک

ازبین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک به منظور رفع و از بین بردن چربی های اضافی در زیر چانه انجام می شود. از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک نتایج خیره کننده و بسیار رضایت بخشی را در افرادی که بدلیل داشتن غبغب زیبایی و اعتماد بنفس خود را از دست داده اند بوجود می اورد از بین روش های از بین برنده غبغب، لیپوماتیک دارای تاثیر بیشتری می باشد و در این روش پس از انجام لیپوماتیک پوست ناحیه غبغب حالت افتاد و اویزان پیدا نمی کند یکی از مزیت های این روش سفت کردن پوست می باشد.

لیپوماتیک غبغب

در این روش چربی های انباشته شده در زیر چانه بوسیله دستگاه لیپوماتیک تخریب می شوند و از بین می روند این روش بسیار سریع و اسان می باشد و آثار رفع غبغب را سریع نمایان می کند و اثر چشمگیری در ظاهر شخص ایجاد می کند  و باعث می شود چهره فرد جوان تر و جذاب تر بنظر برسد. در این روش بدلیل اینکه پوست سفت می شود و حالت افتاده و اویزان پیدا نمی کند به نظر می رسد ناحیه مورد نظر لیفت داده شده است که اثرات رضایت بخش و بالایی را در افراد ایجاد می کند

نحوه لیپوماتیک غبغب

غبغب زمانی ایجاد می شود که چربی های در زیر چانه و اطراف گردن انباشته می شوند و این نواحی را فرا می گیرند به صورتی که پوست گردن حالت افتاده، کشیده و شل شده پیدا می کند و این امر موجب کاهش زیبایی، جذابیت و اعتماد بنفس ان ها می گردد و همواره افراد از این موضوع رنج می برند. چربی های انباشته شده در زیر چانه موجب می شود عضلات گردن انقباض پیدا کنند که در نتیجه این امر موجب می شود پوست ناحیه زیر چانه بصورت لایه لایه دیده شود.

برای انجام لیپوماتیک غبغب در ابتدا بیمار تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و پس از ان یک سوراخ ریز توسط جراح در ناحیه مورد نظر ایجاد می شود و لوله بسیار نازکی به نام لوله کانولا وارد سلول های چربی می شود و با استفاده از امواج و ارتعاشات ایجاد شده چربی های انباشته شده در زیر چانه تخریب می شوند و توسط دستگاه ساکشن خارج می شود.

در روش ازبین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک هیچ گونه جای زخمی دیده نمی شود و مشاهده مقداری کبودی و تورم بعد از لیپوماتیک یک امر طبیعی می باشد که به مرور زمان از بین می رود برای از بین بردن کبودی ناشی از لیپوماتیک استفاده از کمپرس یخ توصیه می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

شهریار حدادی

drhaddadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...