logo

مقایسه لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی

فهرست محتوا
Rate this post

مقایسه لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی

امروزه با توجه به اهمیت زیبایی اندام در میان مردم روش های جراحی بسیار مختلفی مانند جراحی لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، لیپولیزر، اولترازد و بادی جت وجود دارد که بر اساس نیاز و فرم بدن مناسب ترین ان ها در نظر گرفته می شود همچنین این روش های جراحی برای افرادی که با انجام دادن رژیم های سخت و ورزش های سنگین نتیجه مورد دلخواه خود را نگرفته اند بسیار موثر می باشد. در این قسمت ما قصد داریم به مقایسه لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی بپردازیم

مقایسه لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی

لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک روشی است بسیار موثر و ماندگار که برای از بین بردن چربی های اضافی و انباشته شده بدن مورد استفاده قرار می گیرد. لیپوماتیک روشی است که بدون درد و خونریزی انجام می شود و این امکان را به جراح می دهد که در صورت نیاز چربی های خارج شده را پس از تصفیه در سایر نواحی بدن که نیاز به حجیم سازی دارد مورد استفاده قرار بدهد. در روش جراحی لیپوماتیک انتخاب جراح در نتیجه جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و یکی از بهترین جراحان زیبایی اندام با سابقه طولانی مدت در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را دراختیار شما عزیزان قرار می دهد و بهترین روش جراحی را برای رسیدن به زیباترین اندام برای شما در نظر می گیرند.

در این روش در ابتدا جراح یک شکاف بسیار کوچک در ناحیه مورد نظر ایجاد می کند و با استفاده از لوله بسیار ظریف و باریکی به نام لوله کانولا چربی های اضافی و انباشته شده تخریب می شوند و از طریق مکش بصورت رقیق شده خارج می شوند.

این روش برای افرادی مناسب می باشد که از اضافه وزن شدید خود رنج می برند و چربی انباشته شده در شکم آن ها به میزان مشخصی زیاد می باشد و این امر موجب ناراحتی و کاهش زیبایی و جذابیت ان ها گردیده است و اعتماد بنفس ان ها را کاهش داده است همچنین این روش برای افرادی مناسب می باشد که پوست ان ها حالت کشسانی خود را از دست نداده اند و پوست خوبی دارند. در صورتی که پس از خارج کردن چربی پوست ان ناحیه دچار کشیدگی شود و حالت آویزان و شل بگیرد می توان با استفاده از روش ابدومینوپلاستی این مشکل را برطرف کرد زیرا روش ابدو مینوپلاستی برای افرادی مناسب می باشد که پوست ان ها حالت آویزان و کشیده پیدا کرده است.

ابدومینوپلاستی

لاغری بوسیله ابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب می باشد که شکم ان ها دچار افتادگی و شلی شده است. در این روش پوست شل و افتاده شکم توسط جراح برش داده می شود و از محلی بالاتر از شکم به قسمت تحتانی شکم پیوند زده می شود

جراحی ابدومینوپلاستی برای زنانی که زایمان های متعددی داشته اند و این امر موجب شده است شکم ان ها حالت افتاده و اویزان پیدا کند بسیار موثر می باشد.

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *