09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / لاغری و پیکرتراشی / لیپوماتیک ران

 339 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

برخی از قسمت های بدن مانند ران ها ، بعد از تجمع چربی ها ممکن است دیرتر ازبین روند . برای رفع این مشکلات می توان از لیپوماتیک استفاده نمود . امروزه به دلیل نتیجه عالی از لیپوماتیک ران این جراحی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است .

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک

امروزه تناسب اندام یکی از مسائل مهم در بین افراد جامعه به شمار می آید . رژیم های غذایی سخت ، روزش و … ممکن است در برخی از افراد نتیجه مورد نظر را ندهند در نتیجه از روش های لاغری موضعی مانند لیپوماتیک به این منظور انجام می شود .

لیپوماتیک ران

چربی هایی که در ران ها تجمع یافته اند نسبت به برخی قسمت ها ممکن است دیرتر از بین بروند در نتیجه برای کاهش سایز در این قسمت می توان از لیپوماتیک ران استفاده نمود . در طی جراحی لیپوماتیک چربی های اضافه این قسمت خارج شده و مراجعه کننده می تواند تغییر سایز را احساس کند .

عوارض لیپوماتیک

یکی از متداول ترین سوالات در رابطه با لیپوماتیک ، عوارض لیپوماتیک است . بسیاری از پزشکان در رابطه با عوارض لیپوماتیک می گویند که هیچگونه عارضه ای نداشته و بی خطر است . اما هرگونه جراحی ممکن است عوارضی داشته باشد به ویژه عمل های جراحی که برای افراد با وزن زیاد انجام می شود . از عوارض این جراحی می توان به عفونت ، تورم و کبودی شاره نمود که تورم و کبودی طبیعی بوده و با گذشت زمان برطرف می شود . در زمینه احتمال ایجاد عفونت باید ذکر کرد که اگر نکات ذکر شده توسط پزشک بعد از جراحی رعایت شود ، احتمال ایجاد عفونت به شدت کاهش می یابد .

در زمینه جراحی لیپوماتیک توجه داشته باشید که مراجعه به جراح پلاستیک حائز اهمیت می باشد . متاسفانه در بسیاری از موارد مشاهده شده است که پزشکان عمومی و یا افراد بدون تجربه و مهارت در برخی کیلینیک های مشغول به انجام جراحی لیپوماتیک می باشند . در نتیجه قبل از مراجعه در رابطه با پزشک خود اطلاعات کافی را کسب نمایید .

و اما چند نکته مهم بعد از لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روش های مناسب به منظور رهایی از چربی های اضافه بدن می باشد اما نیاز به مراقبت دارند . برخی از مراقبت ها شامل :

استفاده از گن به مدت مشخص شده توسط پزشک

رعایت رژیم غذایی مناسب

انجام ورزش

جهت دریافت مشاوره از دکتر حدادی می توانید با شمار ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶ تماس حاصل نمایید .

 

 340 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی زیبایی سینه و شکم

جراحی زیبایی سینه و شکم

با جراحی زیبایی سینه و شکم در افرادی که تناسب اندام ایده آلی ندارند و از کوچکی سینه های خود یا بزرگی شکمشان رنج می برند می توان اندام ایده آلی را بوجود آورد . جراحی زیبایی سینه و شکم امروزه طرفدارن...

ورزش بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ورزش بعد از عمل ابدومینوپلاستی

امروزه افراد زیادی از اضافه وزن و چاقی خود رنج می برند و این عارضه برای آنان ناراحت کننده می باشد. به منظور رفع چاقی یا پوست های اضافی ابدومینوپلاستی گزینه بسیار مناسبی می باشد ،...

لیپوساکشن بهتر است یا لیپوماتیک؟

لیپوساکشن بهتر است یا لیپوماتیک؟

پرسشی که ذهن بسیاری از افرادی که دارای اضافه وزن هستند را این روزها درگیر کرده بهترین روش خارج کردن چربی های اضافه از بدن است که با نام لیپوساکشن شکم و پهلو در جامعه شناخته شده است. تقریبا همه افراد...

لیفت بازو

لیفت بازو

لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل جراحی است که به منظور برداشتن چربی و پوست اضافه بازو انجام می شود تا بازو خوش تراش تر و خوش فرم تر شود. در افرادی بسیار کاربرد دارد که پوست ناحیه بازوی آن ها به موزات...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.