logo

لیفت باسن

فهرست محتوا
Rate this post

لیفت باسن باعث بهتر شدن شکل ظاهری باسن از طریق برداشتن پوست اضافی و آویزان باسن می شود. لیفت باسن توسط سفت نمودن پوست بر روی باسن و بالا کشیدن آن که به دنبال افزایش سن، کاهش وزن شدید، وراثت و یا جاذبه ایجاد شده است موجب بهبودی فرم و حجم باسن می گردد. برای داشتن ظاهری جذاب تر و زیبا تر می توانید عمل جراحی لیفت باسن را به تنهایی یا همراه با سایر عمل های جراحی مانند پروتز باسن یا تزریق چربی به باسن انجام داد.

لیفت باسن

لیفت باسن همچنین در افرادی که دارای باسن هایی با حجم مناسب می باشند ولی پوست باسن های آن ها دچار افتادگی و شلی شده است می تواند موثر باشد و با بالا کشید پوست ناحیه باسن اندام زیباتری داشته باشند.

افزایش سن و جاذبه موجب آویزان شدن و شل شدگی بافت و پوست های بدن می شود که این افتادگی در ناحیه باسن و سینه بیشتر نمایان می شود و موجب ناراحتی و کاهش جذابیت و اعتماد به نفس افراد می گردد با انجام دادن عمل های جراحی مانند لیفت سینه، پروتز سینه، لیفت باسن، تزریق چربی به باسن، لیپوساکشن باسن و پروتز باسن می توان این مشکلات را رفع نمود و افراد به اندام زیباتری دست یابند.

عمل جراحی لیفت باسن

در عمل جراحی لیفت باسن در قسمت بالای باسن در محل اتصال با قسمت‌ انتهایی کمربرش های در جهت برداشتن پوست آویزان و شل شده ناحیه باسن ایجاد می شود و در نهایت برش ایجاد شده با بخیه بسته می شود . بعد از عمل جراحی لیفت باسن در محل برش و بخیه یک اسکار بجا خواهد ماند. دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک  به گونه این برش ها را ایجاد می کند که جای اسکار به سختی قابل تشخیص باشد به طوری که حتی زمان پوشید لباس شنا جای اسکار به سختی مشاهده شود

در نهایت عمل جراحی لیفت باسن موجب بالا کشیدن بافت باسن و اصلاح فرم کلی باسن می شود که یک عمل سرپایی می باشد و برای بیمار به راحتی قابل تحمل است.

چانچه تصمیم به انجام جراحی لیفت یا پروتز باسن گرفته اید انتخاب یک متخصص متبحر و با تجربه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه و عدم بروز مشکلات احتمالی ناشی از عمل جراحی لیفت باسن بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی لیفت و پروتز باسن راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

کاندیدای مناسب برای جراحی لیفت باسن

افرادی که به دلیل افزایش سن ، کاهش وزن شدید و تاثیرات جاذبه بافت و پوست ناحیه باسن ان ها دچار افتادگی و شل شدگی شده است. و همچنین افرادی که در گذشته باسن خوش فرمی نداشته اند و این امر موجب ناراحتی و کاهش جذابیت و اعتماد به نفس آن ها گردیده است کاندیدای مناسب برای جراحی لیفت باسن می باشند.

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *