logo

جراحی زیبایی سینه و شکم

فهرست محتوا
۳.۵/۵ - (۲ رای)

با جراحی زیبایی سینه و شکم در افرادی که تناسب اندام ایده آلی ندارند و از کوچکی سینه های خود یا بزرگی شکمشان رنج می برند می توان اندام ایده آلی را بوجود آورد . جراحی زیبایی سینه و شکم امروزه طرفدارن بسیاری پیدا کرده است مخصوصا افرادی که شکم های بزرگی دارند و با انجام ورزش های سنگین و گرفتن رژیم غذایی نتوانسته اند به نتیجه دلخواهی دسترسی پیدا کنند جراحی زیبایی شکم می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

از مزایای جراحی سینه و شکم به صورت همزمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هزینه کمتری نسبت به انجام هر روش به تنهایی دارد.
  • زمان بهبودی به جای گذراندن دوره بازیابی جداگانه برای دو روش ترکیب می شود.

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه انواع مختلفی دارد که در قسمت زیر به آن ها اشاره شده است:

پروتز سینه


با جراحی پروتز سینه می توان سینه را برجسته کرد این جراحی در افرادی کاربرد دارد که از فرم و سایز سینه های خود ناراضی می باشند و سینه های کوچکی دارند با قرار دادن پروتز می توان با ایجاد برجستگی دلخواه فرم زیبایی را در سینه ایجاد کرد این جراحی امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا برجستگی و خوش فرمی سینه ها در تناسب اندام ، زیبا و جذابیت افراد تاثیر بسیاری دارد ، برای انجام جراحی پروتز سینه حتما پزشکی را انتخاب نمایید که تجربه فراوانی را در این جراحی داشته باشد ، دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک مهارت خاصی در جراحی پروتز سینه دارند با مراجعه به اینستاگرام می توانید نمونه کارهای جراحی پروتز سینه را مشاهده نمایید

cta واتس اپ لیفت صورت

لیفت سینه


روش لیفت سینه برای زنانی مناسب است که از اندازه سینه های خود راضی هستند اما دوست دارند ظاهری جوان تر به دست آورند. لیفت سینه یا ماستوپکسی شامل طراحی مجدد سینه با برداشتن پوست اضافی و تغییر موقعیت سینه به موقعیتی بالاتر و جذاب تر با حداقل تغییر در اندازه کلی سینه است. تکنیک‌های مختلفی وجود دارد که همه آن‌ها پوشیدن لباس‌های معمولی را بدون آشکار شدن جای زخم‌های جراحی می‌دهند. برای سینه هایی که سایز کوچکی دارند و همچنان آویزان هستند، می توان ترکیبی از بزرگ کردن سینه و لیفت را انجام داد. مشاوره با دکتر شهریار حدادی به تعیین اینکه کدام عمل برای شما مناسب است کمک می کند. علاوه بر پروتز سینه، جراحی لیفت سینه امرزه جزوه شایع ترین جراحی ها قرار گرفته است ، زنان بسیاری هستند که سینه های افتاده ای دارند، علت این افتادگی می تواند بدلیل شیردهی به نوزاد، افزایش سن یا ژنتیکی باشد . سینه های افتاده در برهم خوردن تناسب اندام بسیار تاثیر گذار می باشد با انجام این جراحی و بالا بردن سینه می توان علاوه بر ایجاد یک فرم زیبا در سینه تناسب اندام ایده آلی را ایجاد کرد . جراحی لیفت و پروتز سینه همزمان قابل انجام می باشد ، با انجام این جراحی هم می توان افتادگی سینه و هم مشکل نافرم بودن سینه را برطرف کرد .

ماموپلاستی


با جراحی ماموپلاستی می توان سینه های بزرگ را کوچک کرد با ایجاد برش های لازم چربی ، بافت غدد و پوست اضافی توسط جراح برداشته می شود و فرم دلخواه در سینه ایجاد می شود .

جراحی زیبایی شکم

  • ابدومینوپلاستی
  • لیپوماتیک

ابدومینوپلاستی


عمل جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی شامل برداشتن پوست و چربی اضافی دور کمر می‌شود که برش خوبی روی شکم ایجاد می‌کند. ابدومینوپلاستی، جایگزینی برای کاهش وزن نیست. با کشیده شدن و برداشتن پوست اضافی، شکم صاف تری باقی می ماند. سفت شدن بیشتر عضلات شکم می تواند بهبود چشمگیر تری را برای کانتور ایجاد کند. یک مشاور به سوالات شما در مورد خطرات جراحی، انتظارات زیبایی و بهبودی پس از عمل پاسخ خواهد داد. بیماران با چربی خفیف و اضافه پوست که در قسمت تحتانی شکم موضعی است، ممکن است کاندیدای انجام یک عمل جراحی کوچک یا محدود شکم باشند که امکان برش کوچکتر و زمان بهبودی کوتاه‌تری را فراهم می‌کند. این روش را می توان در ترکیب با لیپوساکشن بسته به مناطق مشکل دار انجام داد. مشاوره با یکی از جراحان پلاستیک مشخص می کند که آیا شما کاندید این عمل هستید یا خیر. بسیاری از افراد هستند که از بزرگی و افتادگی شکم خود رنج می برند و روش های مختلفی را برای برطرف کردن این مشکل خود بکار گرفته اند اما موفق نبوده اند در این افراد با جراحی ابدومینوپلاستی می توان مشکل را برطرف کرد. در قسمت گالری فیلم سایت می توانید نحوه انجام این جراحی را مشاهده نمایید و اطلاعات لازمی را در رابطه با این جراحی بدست آورید .

لیپوماتیک


لیپوماتیک جراحی به حساب نمی آید در این روش با استفاده از یک دستگاه که مجهز به لوله ای به نام کانولا است با حداقل تهاجم و ایجاد یک شکاف بسیار ریز چربی از شکم استخراج می شود .

دوره بهبود عمل سینه و شکم

شما باید استراحت کافی داشته باشید. پس از جراحی، شما باید حداقل دو شب در بیمارستان بمانید، اما طول مدت اقامت به عمل جراحی که انجام داده اید و پیشرفت شما در بهبودی بستگی دارد. باید ترتیبی دهید که شخصی شما را به خانه برساند و چند روزی که استراحت می کنید در انجام کارهای روزمره به شما کمک کند. دستورالعمل های خاصی در مورد نحوه مراقبت از پانسمان به شما داده می شود و قرار ملاقات های بعدی در صورت لزوم به شما داده می شود. در حالی که حرکت کردن پس از جراحی ایده خوبی است، برای جلوگیری از لخته شدن خون، نمی خواهید در این کار زیاده روی کنید، بنابراین مطمئن شوید که یخچال خود را از قبل آماده کرده اید و خانه خود را مرتب کرده اید تا وسوسه انجام کارهای خانه نشوید. لیفت سینه، بزرگ کردن سینه و ابدومینوپلاستی از اعمال جراحی اصلی هستند که انتظار می رود احساس تورم و کبودی داشته باشید. برای کاهش ناراحتی در حین بهبودی، برای شما مسکن تجویز می شود. می‌توانید در صفحات لیفت سینه، پروتز سینه و ابدومینوپلاستی اطلاعات بیشتری در مورد انتظارات بعد از هر یک از این عمل‌ها کسب کنید.

جراحی زیبایی سینه و شکم

سوالات متداول

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *