09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / ترمیم پروتز سینه

 429 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم آن ها کاسته می شود با استفاده از پروتز سینه می توان حجم از دست رفته سینه ها را اصلاح نمود. ممکن است در برخی از زنان به صورت مادرزادی و یا موروثی حجم سینه ها کم باشد و سینه ها فرم زیبایی نداشته باشند که می توان با استفاده از پروتز سینه حجم سینه ها را افزایش داد و فرم زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد.

ترمیم پروتز سینه

در برخی از موارد بعد از جراحی پروتز سینه بر اثر عواملی مشکلی ایجاد می شود که در این صورت ترمیم باید صورت گیرد. برای انجام جراحی پروتز سینه اولین نکته ای که بایددر آن  دقت نمایید انتخاب جراح مناسب است در صورتی که در انتخاب جراح خود دقت نکنید بعد از جراحی ممکن است عوارضی پیش آید ونیاز به ترمیم پروتز سینه خود داشته باشید. دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در جراحی پروتز سینه از مهارت بسیار بالایی برخوردار می باشند و با دقت کافی این جراحی را انجام می دهند و بالاترین میزان رضایت را دریافت نموده اند.

عمل ترمیم پروتز سینه با جراحی اولیه تفاوت اندکی دارد ممکن است در اثر وارد شدن یک ضربه سنگین پروتز در داخل بافت سینه پاره شود که در این صورت ترمیم پروتز سینه باید صورت گیرد. در زیر به برخی از دلایل انجام عمل پروتز سینه اشاره شده است:

دلایل ترمیم پروتز سینه

  • خالی شدن پروتز سینه
  • نشت سیلیکون از پروتز
  • آویزان شدن سینه ها بعد از جراحی پروتز سینه
  • انقباض کپسول (یکی از عوارض پروتز سینه تشکیل کپسول فشارنده در حاشیه پروتز می باشد که در این صورت ترمیم پروتز سینه باید صورت گیرد.)

دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه

یکی از دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه تشکیل شدن کپسول در اطراف پروتز سینه می باشد ، بعد از جراحی در اطراف پروتز سینه ممکن است یک لایه از بافت اسکار تشکیل شود در صورتی که بدن نسبت به پروتز قرار داده شده در سینه واکنش نشان دهد ، ممکن است این لایه به مرور زمان بسیار ضخیم و منقبض شود و فرد دردی را احساس نماید و شکل و فرم نامناسبی ایجاد شود که در این حالت باید هرچه سریعتر پروتز از سینه خارج شود . انقباض کپسولی یکی از عارضه های نادر می باشد ، که در صورت بروز این عارضه باید هرچه سریعتر ترمیم پروتز سینه صورت گیرد .

دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه
دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه

در مواردی که فرد سایز پروتز سینه خود را از سایز معمول سینه بسیار بزرگتر انتخاب نماید احتمال بروز این عارضه بیشتر می شود ، بنابرین توصیه می شود انتخاب سایز مناسب پروتز سینه را بر عهده جراح خود قرار دهید .

پارگی پروتز سینه

یکی از دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه پارگی پروتز سینه می باشد، در صورتی که ضربه وارد شده به سینه بسیار سنگین باشد احتمال پارگی پروتز سینه وجود دارد . برخی از افرادی که خواهان جراحی پروتز سینه هستند قبل از جراحی نگرانی هایی در رابطه با پارگی پروتز در سینه دارند، این نگرانی کاملا بی مورد می باشد زیرا احتمال بروز این عارضه بسیار نادر می باشد و همانطور که گفته شده با وارد شدن یک ضربه بسیار سنگین امکان بروز این عارضه وجود دارد .

درخواست تغییر سایز پروتز

ممکن است بعد از جراحی فرد از فرم و سایز سینه خود رضایت کافی را نداشته باشد و خواهان افزایش سایز بیشتر سینه خود باشد در این حالت می توان با جراحی مجدد پروتز سینه و با انتخاب سایز بزرگتر پروتز، سایز و برجستگی سینه را بیشتر کرد . البته جراحی مجدد پروتز سینه باید بعد از بررسی های پزشک و با تایید پزشک صورت گیرد

 430 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

دوره نقاهت بعد از لیفت سینه

دوره نقاهت بعد از لیفت سینه

با افزایش سن تغییرات بسیاری در خود مشاهده خواهیم کرد. یکی از قسمت هایی که به دلایل مختلف از جمله افزایش سن دچار تغییرات می شود، سینه بانوان می باشد. امروزه با انجام عمل جراحی می توان این مشکلات را...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.