09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی صورت / بیهوشی در جراحی بینی

 185 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

بیهوشی در جراحی بینی

بیهوشی در جراحی بینی :

سوالات متداولی پس از جراحی بینی پرسیده می شود ، یکی از این سوالات متداول بیهوشی در جراحی بینی است ، دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در این مقاله به این سوال پاسخ می دهد ، با مطالعه این مقاله ابهامات بیهوشی در جراحی بینی را بیان می کنیم .

خوشبختانه امروزه پیشرفت دستگاههای بیهوشی و داروهای جدید بیهوشی در جراحی بینی خطری اشخاص را تهدید نمی کند ، در برخی از مواقع از بی حسی موضعی جهت عمل مجدد و یا جراحی بینی استفاده می شود دکتر حدادی توصیه می کنند تا حد ممکن از انجام جراحی زیبایی بینی با بی حسی موضعی استفاده نشود .

بیهوشی در جراحی بینی

  • معمولا برای کوچک کردن پره های بینی از بیهوشی عمومی استفاده می شود .
  • دکتر حدادی توصیه می کند ۱۴ روز قبل از جراحی بینی مصرف برخی از داروها نظیر آسپرین و ویتامین E اجتناب نمایید ، علت این امر رقیق شدن خون می باشد .
  • مصرف دخانیات نیز توصیه نمی شود زیرا مصرف این مواد و سیگار سبب رقیق شدن خون می باشد .
  • جراح بینی را باید از داروهای که مصرف می کنید مطلع سازید ، زیرا ممکن است برخی از داروها در بیهوشی زمان عمل تاثیر بگذارند .
  • جهت پیشگیری از حالت تهوع در زمان  بیهوشی در جراحی بینی باید ۸ ساعت ناشتا بود و چیزی میل ننمایید ، دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک مصرف غذاهای سبک را توصیه می کند .
  • جهت کاهش استرس و اضطراب به بیمار قبل از عمل یک قرص داده می شود تا فشار خون کاهش یابد .
  • دکتر حدادی توصیه می کنند پس از جراحی بینی به دلیل باقی ماندن مواد بیهوشی در بدن بهتر است تا ۸ ساعت پس ازجراحی چیزی میل ننمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم،

باتشکر، مدیریت سایت دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و جراحی بینی :

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص جراحی زیبای بینی ، مراقبت های پس از جراحی بینی با ما در میان بگذارید .

شماره ی تماس : ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶

راه های ارتباطی با دکتر حدادی :

 کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

 

 

 

 186 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.