09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی صورت / استفاده از عینک پس از جراحی بینی

 195 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

استفاده از عینک پس از جراحی بینی

استفاده از عینک پس از جراحی بینی

بسیاری از افرادی که از عینک استفاده می کنند و خواستار جراحی بینی می باشند سوالاتی را در خصوص اینکه چه مدت پس از جراحی بینی می توان از عینک استفاده کرد و یا اینکه امکان استفاده از عینک پس از جراحی بینی وجودارد یا خیر؟ مطرح می کنند.

استفاده از عینک پس از جراحی بینی

بسیاری از پزشکان توصیه می کنند برای برخورداری از بهترین نتیجه حداقل یک ماه پس از جراحی بینی امکان استفاده از عینک وجود ندارد در صورتی که بدون استفاده از عینک چشم ها دید کافی نداشته باشند بهتر است از عینک هایی که بدون فرم هستند و یا لنز های طبی استفاده شود.

در جراحی زیبای بینی که به منظور برطرف کردن مشکلات بینی و زیبا تر کردن بینی انجام می شود در حین جراحی توسط جراح با تکنیک های مختلفی برای فرم دهی و شکل دهی به بینی عرض ناحیه استخوانی بینی کم می شود و استخوان های کناره بینی نرم می شوند و برای ترمیم نیاز به یک دوره بهبودی دارند که در این مدت نباید فشار به این نواحی وارد شود زیرا با وارد شدن فشار بدلیل اینکه پس از جراحی بینی، بینی استحکام کافی  ندارد ممکن است در فرم بینی تغییر شکل ایجاد شود

در صورتی که پس از جراحی بینی استفاده از عینک ضروری باشد می توان در هفته اول که اسپلینت و گچ بروی بینی قرار دارد از عینک استفاده کرد. اما پس از برداشتن اسپلینت از روی بینی و زدن چسب نمی توان بطور مستقیم از عینک استفاده کرد. در نتیجه در این مدت پزشکان توصیه می کنند از لنز های چشمی استفاده شود  ویا  قسمت میانی عینک  را بروی پیشانی بچسبانید تا بطور مستقیم فشاری به بینی وارد نشود.

زمان استفاده از عینک پس از جراحی بینی

بعد از گذشت یک ماه پس از جراحی بینی استخوان های بینی سفت شده اند و استحکام کافی خود را بدست آورده اند و زدن عینک مشکلی بروی فرم بینی ایجاد نمی کند. برای استفاده از عینک پس از جراحی بینی حتما با پزشک خود مشورت کنید.

لیزیک چشم قبل از جراحی بینی آیا ضرورتی دارد؟

لیزیک چشم می تواند یک ماه قبل از جراحی بینی انجام شود تا پس از جراحی بینی بدلیل استفاده از عینک مشکلی بروی بینی ایجاد نشود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 196 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.