09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی بینی / هدف تان از جراحی بینی چیست؟

 197 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

هدف تان از جراحی بینی چیست؟

هدف از جراحی بینی

رینوپلاستی جراحی زیبایی بینی است. این جراحی از جمله جراحی های محبوب زیبایی است. در جراحی بینی بیشتر از هر جراحی دیگری باید بدانید که چه چیزی در انتظارتان است. نتیجه حدودی جراحی به بیمار گفته می شود تا دید مناسبی از نتیجه جراحی پیدا کند .

در جلسه مشاوره گفت گوی هدف مندی بین جراح و بیمار انجام می گیرد تا هدف بیمار از جراحی و نتیجه جراحی مشخص شود. همچنین به بیمار گفته می شود که نتیجه جراحی واقع بینانه است و با توجه به خصوصیت های چهره فرد حداکثر زیبایی برای بینی فراهم می شود.

هدف از جراحی بینی

هدف از جراحی بینی

رینوپلاستی شامل چه مراحلی است؟

رینوپلاستی یک نوع جراحی پلاستیک زیبایی است که بر روی بینی انجام می گیرد. این روش جراحی به اصلاح معایب بینی می انجامد. این نقایص شاید مادرزادی باشند و شاید در اثر یک ضربه یا حادثه به وجود آمده باشند. لازم است که بین این دو نوع نقص تفاوت قائل شد:

        رینوپلاستی عملکردی – که هدف از این جراحی بهبود عملکرد بینی و اصلاح نقایص تنفسی است.

        رینوپلاستی زیبایی – که هدف از این نوع جراحی تغییر ظاهر بینی و ایجاد ظاهری بدون عیب و نقص  برای بینی است. این تغییر در ظاهر بینی می تواند حاصل تغییر استخوان یا غضروف بینی باشد.

جراحی عملکردی بینی به اصلاح نقص های ساختاری بینی می پردازد و در برخی موارد با نام سپتو رینوپلاستی شناخته می شود. جراحی بینی می تواند همراه با دیگر جراحی های زیبایی مانند جراحی ژنیوپلاستی انجام گیرد تا تناسب بهتری برای صورت فراهم شود. معمولاً پیشنهاد می شود که این جراحی بعد از رشد کامل بینی یا بعد از ۱۷ سالگی انجام گیرد.

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک با بهره گیری از بروز ترین و استاندارد ترین تجهیزات، تبحر خاصی در انجام جراحی زیبایی شکم، جراحی سینه، جراحی بینی و بلفاروپلاستی دارند. بهترین جراح شکم در تهران با استفاده از بروزترین تکنیک ها به انجام جراحی می پردازد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با شماره تلفن ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶تماس حاصل نمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

محدودیت های جراحی بینی

در جراحی بینی عملکردی که برای بهبود تنفس فرد انجام می گیرد، لازم است که جراح بیمار را در جریان قرار دهد که اگر آسیبی مزمن به لایه مخاطی بینی وارد شود احتمال دارد که نتیجه جراحی کامل نباشد. کیفیت پوست می تواند در نتیجه نهایی رینوپلاستی اثر داشته باشد. پوست بینی ضخیم و چرب نتیجه جراحی را تحت الشعاع قرار می دهد و احتمالاً نتیجه جراحی بینی متفاوت می شود.  یکی دیگر از محدودیت های جراحی بینی سوراخ های بینی بسیار بزرگ است.

کاهش حجم بینی قطعی است ولی باید بدانید که اسکارهایی بر روی بینی ایجاد می شود که باید قبول شان کرد. ولی تا جای ممکن بخیه های لازم در زیر بینی مخفی می شوند.

منبع : https://www.doctissimo.fr/html/forme/beaute_chirurgie/fo_2461_nez.htm#les-suites-operatoires-d-une-rhinoplastie

 198 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

بهترین جراح ترمیم بینی | بهترین جراح بینی ترمیمی + عکسهای ترمیم بینی | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

بهترین جراح ترمیم بینی | بهترین جراح بینی ترمیمی + عکسهای ترمیم بینی | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

جراحی ترمیمی بینی یا رینوپلاستی ثانویه در مواردی انجام می گیرد که موارد نامطلوب و مشکلات ظاهری و ساختاری بینی در جراحی اولیه رفع نشده باشند. متاسفانه جراحی های ترمیمی بینی بسیار متداول شده اند و این...

جراحی بینی بدون بیهوشی

جراحی بینی بدون بیهوشی

آیا جراحی بینی بدون بیهوشی ممکن است  ؟ در چه شرایطی از جراحی بینی بدون بیهوشی استفاده می شود   ؟ جراحی بینی بدون بیهوشی چه مزایا و معایبی دارد  ؟ برای پاسخ به تمام سوالات خود نظر...

جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

جراحی پلاستیک یک عنوان عامی است که بر انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی اشاره دارد. بنابراین جراحی هایی که در دسته جراحی های پلاستیک قرار می گیرند تعدد و تنوع زیادی دارند و در نواحی مختلفی از بدن و...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.