کی لیپوماتیک انجام داده ؟

لاغری یکی از دغدغه های اساسی مردم به شمار می آید ولی با کاهش تحرک در افراد و نشستن های طولانی مدت در طی روز هم در محل کار و هم در خانه شاهد افزایش بافت چربی در اطراف شکم وسایر نقاط بدن هستیم . اما برای رهایی از این روش ها ، لیپوماتیک توصیه می شود .  ترس مردم از عوارض این روش جراحی ها بسیار زیاد است است یکی از متداول ترین سوالات کاندیدای لیپوماتیک این است که در مورد تجربه افرادی که این جراحی را انجام داده اند بدانند !!! کی لیپوماتیک انجام داده ؟ آیا این جراحی عوارض دارد ؟ چه مزایایی نبست به سایر روش های پیکر تراشی دارد ؟ ما در این مطلب به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد . با ما همراه باشید …

لیپوماتیک

یکی از روش های مناسب به منظور راهایی از چربی های دور شکم و سایر نقاط بدن ، لیپوماتیک می باشد . نکته قابل ذکر در این روش ها این است که یک روش به منظور کاهش سایر می باشد و تاثیر چندانی در کاهش وزن ندارد . بنابراین افراد که اضافه وزن زیاد دارند بهتر است از روش های دیگر برای لاغری خود استفاده نمایند .

در طی انجام لیپوماتیک دو لی سه سوراخ در ناحیه مورد نظر قرار می گیرد و توسط لوله باریک که کانولا نام دارد وارد بافت چربی زیر پوست می شود و با حرکت در این ناحیه باعث خارج شدن بافت چربی می شود .

مزایای لیپوماتیک

این دستگاه دارای یک سیستم هوشمند می باشد که در مواقع برخورد با اجسام سخت می ایستد و به اندام ها آسیب وارد نمی کند .

کمترین میزان آسیب و ترما را نسبت به سایر روش های پیکرتراشی به دنبال دارد .

نیاز به بیهوشی ندارد و در نتیجه عوارض ناشی از بیهوشی را در پی نخواهد داشت .

کمترین دوره نقاهت و ریکاوری را دارد و بیمار بعد از چند روز می تواند به فعالیت های روزانه خود بازگردد .

عوارض لیپوماتیک

به طور کلی در زمینه عوارض انجام پیکرتراشی با لیپوماتیک باید ذکر شود که اگر توسط دکتر خوب و با مهارت انجام شود بدون هیچ عوارضی می باشد .

اما باید در نظر داشت که یک سری عوارض غیر قابل اجتناب می باشد مانند کبودی و یا تورم در مرحله ورود و خروج کانولا ایجاد می شود . این موارد بسیار طبیعی بوده و با گذشت چند روز کاملا بهبود می یابد .

هزینه لیپوماتیک

هزینه پیکرتراشی معمولا یک فرمول کلی برای برآورد هزینه دارد . برای محاسبه شکم و پهلو باهم در نظر گرفته می شود زیرا در صورتی که کار روی شکم به تنهای انجام شود نتیجه مناسب حاصل نمی شود . ناحیه بازو ، ناحیه خارج ران و ناحیه داخل ران به طور مجزا می باشد . از پیکرتراشی برای لیپوماتیک غبغب و لیپوماتیک کمر نیز می توان استفاده نمود .

هر فرد با توجه به ناحیه مورد نظر و میزان چربی انباشته شده  و همچنین نظر پزشک می تواند از هزینه ها آگاهی یافته و پیکرتراشی را انجام می دهد .

جهت دریافت مشاوره از دکتر حدادی می توانید با شمار 09213585456 تماس حاصل نمایید .

مقالات مرتبط

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک ران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
دنبال کنید
نمونه‌کار‌های بیشتر...