logo

بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی در تهران

فهرست محتوا
Rate this post

انتخاب جراح زیبایی انتخابی خواهد بود که سال‌ها با آن زندگی می‌کنید. یک روش موفقیت آمیز باعث می شود احساس کنید بیشتر شبیه خودتان هستید و برای سال های آینده اعتماد به نفس بیشتری به شما می دهد. از طرف دیگر، قرار گرفتن در دست یک جراح بی‌تجربه، شانس شما را برای داشتن نتایج ضعیف افزایش می‌دهد، که می‌تواند منجر به هزینه‌های اضافی، زمان و درد بیشتر شود. ابدومینوپلاستی یک جراحی بزرگ است که پوست و چربی اضافی شکم را از بین می برد. از آن جا که جراحی ابدومینوپلاستی خیلی حساس است دقت کنید که حتما به بهترین جراح ابدومینوپلاستی مراجعه کنید. این جراحی همچنین عضلات را سفت می کند. این می تواند برای زنانی که باردارهای زیادی داشته اند یا هر کسی که وزن زیادی از دست داده است مناسب باشد.

هترین دکتر جراح شکم و پهلو

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی روشی است که با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن ماهیچه های دیواره شکم، شکم شما را صاف می کند. بسته به میزان پوست و چربی، می توان روش های “مینی” یا بیشتر درگیر را در نظر گرفت. مهم است که خود را آموزش دهید، وضعیت خود را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنید و برای تصمیم گیری نهایی وقت بگذارید. این روش نباید به عنوان جایگزینی برای کاهش وزن استفاده شود.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی چه ویژگی هایی دارد؟

  • مطمئن شوید که جراح زیبایی دارای گواهینامه بورد است

بسیاری از مردم فکر می‌کنند می‌توانند برای اطمینان از اینکه جراحان برای انجام روش‌هایی که تبلیغ می‌کنند واجد شرایط هستند، به هیئت‌های پزشکی دولتی وابسته باشند، اما واقعیت این است که دولت نیازی به آموزش خاص جراح در روش‌هایی که ارائه می‌کنند ندارد. این مشکل در حوزه جراحی زیبایی حادتر است، زیرا بسیاری از پزشکان با جراحی عمومی یا سایر آموزش‌های پزشکی برای دستیابی به سود بیشتر، در گروه جراحی زیبایی حرکت می‌کنند.

  • تجربه جراح را در روش های خاص مورد نظر خود تأیید کنید

هر بخش از جراحی زیبایی به مهارت‌های متفاوتی نیاز دارد: می‌توانید تصور کنید که چگونه عمل بینی با استخوان، غضروف و راه‌های تنفسی کاملاً متفاوت از عمل روی سینه است که عمدتاً از بافت نرم تشکیل شده است. با توجه به این موضوع، جراحان زیبایی می توانند تخصص های فرعی در این زمینه داشته باشند. جراحی را انتخاب کنید که در جراحی زیبایی گواهینامه بورد داشته باشد و تجربه قابل توجهی در عملی که مد نظر شماست داشته باشد.

  • جراحی را انتخاب کنید که حس زیبایی شناختی شما را به خود جلب کند

همه ما می دانیم که چیزی که یک نفر زیبا می بیند ممکن است برای دیگری جذاب نباشد. به همین دلیل، نمی توانید فقط به توصیه یک دوست اعتماد کنید یا فقط به تجربه جراح زیبایی وابسته باشید. شما باید به دقت به نتایج هر جراحی که مصاحبه می کنید نگاه کنید. برای سازگاری در نتایج یک جراح برای همه بیمارانی که از روش مورد نظر شما استفاده کرده اند، اطمینان حاصل کنید.

  • به احساس جراح و کارکنان توجه کنید

جراحی کار بزرگی است و ممکن است در مسیر ظاهر جدید شما منحنی هایی وجود داشته باشد. شما باید با جراح زیبایی خود و تیم پشتیبانی او ۱۰۰% احساس راحتی کنید. جراح زیبایی را انتخاب کنید که دوست دارید و به ایمنی و نتایج خود کاملاً اعتماد دارید.

  • در مورد امکانات عملیاتی اطلاعات کسب کنید

ایمنی شما در طول جراحی تا حد زیادی به متخصص بیهوشی و امکانات عمل بستگی دارد. اتاق‌های عمل معتبر شامل سیستم‌های پشتیبانی حیاتی کلیدی هستند تا در صورت بروز مشکل، فورا رفع شود.

آیا این روش برای شما مناسب است؟

دکتر شهریار حدادی می تواند با شما همکاری کند تا بهترین راه حل کانتورینگ بدن را برای اهداف و نیازهای شما تعیین کند. در طول مشاوره شما، می‌توانیم در مورد آنچه که امیدوارید با انجام عمل جراحی به آن دست یابید، صحبت کنیم و یک ارزیابی کامل از سابقه پزشکی خود انجام دهیم. دکتر شهریار حدادی به عنوان یک جراح پلاستیک پیشرو، می تواند روشی را توصیه کند که به شما در دستیابی به نتایج دلخواه کمک کند. خواه لیفت ران، لیپوساکشن، جراحی مایل پهلو، یا سایر درمان‌ها، او می‌تواند طرحی را طراحی کند که شکل طبیعی شما را تکمیل کند و این عمل را با نهایت مهارت انجام دهد.

بهترین جراح تامی تاک

نتایج عمل با بهترین جراح تامی تاک

دلیل خوبی وجود دارد که افراد زیادی فقط به دکتر شهریار حدادی برای انجام اقدامات زیبایی و کانتورینگ بدن خود اعتماد دارند. او شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین جراحان زیبایی شکم در تهران و بهترین جراح ابدومینوپلاستی به دلیل تکنیک عالی، چشم هنری و مهمتر از همه نتایج نفیس و طولانی مدت خود به دست آورده است.

پس از انجام عمل جراحی شکم، می‌توانید انتظار داشته باشید که شکمی سفت‌تر و جوان‌تر و کانتور بدنی هنرمندانه داشته باشید. هنگامی که بعد از جراحی در آینه نگاه می کنید، هر گونه پوست اضافی برداشته می شود و شکم شما صاف و صاف می شود – ظاهری باریک تر و خوش فرم تر را ایجاد می کند. بهترین بخش این است که شما در نهایت احساس اعتماد به نفس کافی برای پوشیدن لباس های خوش فرم و نشان دادن شکم خود خواهید داشت، زیرا اندامی باریک و زیبا را خواهید داشت که همیشه می خواستید.

در جراحی با دکتر شهریار حدادی، نتیجه نهایی جراحی شما نیز بسیار طبیعی به نظر می رسد. دکتر حدادی تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که جای زخم ایجاد شده حداقل است و به راحتی توسط اکثر لباس های شنا و لباس های زیر پنهان می شود. به غیر از جای زخم، هیچ نشانه‌ای وجود نخواهد داشت که نشان دهد شکم شما جراحی شده است، زیرا شکم شما عاری از هر گونه بی‌نظمی پوست است. شما به سادگی به نظر خواهید رسید که گویی شکم شما به طور طبیعی صاف، باریک و کانتور بوده است.

بهترین دکتر جراح شکم و پهلو

اگر قصد دارید تامی تاک شکم را انجام دهید، ممکن است به سمت ایده یک مینی تاک شکم کشیده شوید. بیمارانی که واجد شرایط ابدومینوپلاستی هستند، به دلیل زمان بهبودی کوتاه‌تر و احتمال ایجاد اسکار با برش کوچک‌تر، اغلب در مورد مینی تامیک شکم سؤال می‌کنند.

با این حال، بسیاری از بیماران نمی توانند به اهداف خود در بهبود استحکام و کانتور تنه با یک عمل کوچک شکم دست یابند. برای اکثر بیماران، تایک شکم کامل یا برعکس، لیپوساکشن به تنهایی راه‌های مؤثرتری برای دستیابی به ظاهری است که می‌خواهند.

بهترین دکتر جراح شکم و پهلو

بیمارانی که پوست و چربی بیش از حد دارند و عضلات شکمی کشیده شده اند، ممکن است واجد شرایط انجام عمل جراحی کامل شکم باشند. در بیمارانی که یک کیسه کوچک از پوست اضافی در زیر ناف قرار دارد، یک تامی تاک اصلاح شده یا کوچک کردن شکم ممکن است گزینه‌های مناسبی باشد. در این مقاله، با رایج‌ترین روش‌های جراحی ابدومینوپلاستی آشنا می‌شوید تا بتوانید انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

کدام نوع از شکم برای شما مناسب است؟

در حالی که بسیاری از بیماران یک مینی تاک را در ذهن دارند، ما دریافتیم که اکثریت آنها در واقع کاندیدهای بهتری برای لیپوساکشن یا یک تایک کامل شکم هستند. با این حال، بخش‌هایی از بیماران وجود دارند که می‌توانند با یک تامی کوچک یا محدود به اهداف خود برسند.

همه بیماران آینده‌نگر برای انجام عمل جراحی شکم، حداقل زمان زخم و بهبودی را می‌خواهند و در عین حال پتانسیل بهبود ظاهر بالاتنه خود را به حداکثر می‌رسانند. انتخاب دقیق روش مناسب می تواند بهترین رضایت بیمار را پس از جراحی تضمین کند. انتخاب نوع شکم مناسب برای بدن و اهداف شما نیاز به مشاوره با یک جراح پلاستیک متخصص دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین نوع عمل جراحی زیبایی شکم برای دستیابی به اهداف خود، با مطب دکتر شهریار حدادی برای مشاوره جراحی پلاستیک تماس بگیرید.

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *