09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی شکم / پروتز سینه یا لیفت سینه
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

پروتز سینه یا لیفت سینه

پروتز سینه یا لیفت سینه

برخی از متقاضیان دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک که خواهان ایجاد یک فرم زیبا در سینه های خود هستند این سوال را مطرح می کنند، که کدام جراحی، پروتز سینه یا لیفت سینه برای آن ها مناسب می باشد در این مقاله بطور کامل به این سوال پاسخ داده می شود .

پروتز سینه

پروتز سینه

زمانی از جراحی پروتز سینه استفاده می شود که شما خواهان افزایش برجستگی و حجم سینه های خود هستید و جراحی لیفت سینه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که سینه های شما حالت افتاده و آویزان پیدا کرده است .

لیفت سینه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که فردی با مشکلات زیر مواجه باشد :

سینه حالت افتاده و آویزانی پیدا کرده باشد این افتادگی می تواند متوسط یا شدید باشد .

قرار گیری نوک سینه در پایین سینه

بزرگ بودن قطر هاله سینه

برای انجام جراحی لیفت سینه لازم است پزشک در رابطه با محل برش ها توضیحات کافی را در اختیار بیمار قرار دهد، و بیمار را آگاه کند .

لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

معمولا زمانی جراحی پروتز سینه همزمان با جراحی لیفت سینه انجام می گیرد که فرد علاوه بر نارضایتی از آویزان بودن سینه ها ، خواهان افزایش سایز آن نیز می باشد . با جراحی لیفت سینه، علاوه بر رفع افتادگی فرم زیبایی در سینه ها ایجاد می شود اما اگر فرد خواهان افزایش گردی و برجستگی سینه بخصوص در نیمه بالایی سینه باشد جراحی لیفت سینه همزمان با پروتز سینه انتخاب بسیار مناسبی می باشد .

در مواقعی که افتادگی شدید باشد و سینه برجستگی کافی را نداشته باشد می توان برای رفع تمامی این مشکلات جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه را انجام داد.

نتیجه گیری

انتخاب جراحی پروتز سینه یا لیفت سینه به تنهایی یا انجام همزمان هر دو این جراحی بعد از بررسی هایی که توسط پزشک صورت می گیرد و نظر بیمار انجام می گیرد . ممکن است با انجام یکی از این جراحی ها بتوانید نتایج مطلوبی را دریافت نمایید و نیازی به جراحی همزمان نباشد بعنوان مثال در مواردی که افتادگی خفیف باشد با جراحی پروتز سینه هم می توان برجستگی لازم را در سینه ها ایجاد کرد و هم افتادگی جزئی را برطرف کرد و نیاز به جراحی لیفت سینه نباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر شهریار حدادی جراح پلاستیک

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

Call Now Button