09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / پروتز سینه و شیردهی

 203 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

پروتز سینه و شیردهی

پروتز سینه و شیردهی

سالیانه خانم های  بسیار زیادی اقدام به انجام جراحی پروتز سینه می کنند، در واقع جراحی پروتز سینه شایع ترین جراحی زیبایی است که بروی سینه انجام می گیرد. انجام این جراحی موجب زیبایی اندام و افزایش اعتماد بنفس افراد می شود  و بر اساس تحقیقات انجام شده در این زمینه مشخص شده است پس از انجام جراحی پروتز سینه میزان رضایت بیماران بسیار بالا است اما برای دریافت بهترین نتیجه از این جراحی باید در انتخاب جراح خود دقت نمایید زیرا تجربه و تکنیک های مورد استفاده جراح در نتیجه جراحی پروتز سینه بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک بالاترین میزان رضایت را از بیماران خود بعد از جراحی پروتز سینه دریافت نموده اند در جراحی پروتز سینه دکتر شهریار حدادی تجربه بسیار بالایی دارد برای مشاهده نمونه کارهای جراحی پروتز سینه می توانید به تلگرام و اینستاگرام مراجعه نمایید . بسیاری از خانم هایی که خواستار جراحی پروتز سینه هستند نگرانی هایی در رابطه با شیردهی و بارداری بعد از پروتز سینه دارند و تصور می کنند که با جراحی پروتز سینه دیگر امکان شیر دهی وجود ندارد .

شیردهی بعد از پروتز سینه

شیردهی بعد از پروتز سینه

در رابطه با پروتز سینه و شیردهی و بارداری بعد از این جراحی سوالات متداولی از دکتر شهریار حدادی پرسیده می شود در این مقاله به این سوالات بطور کامل پاسخ داده می شود تا از نگرانی شما کاسته شود  .

در پاسخ به این سوال دکتر حدادی می فرمایند: این طرز فکر که هر شخصی که در سینه های خود پروتز داشته باشد دیگر قادر به شیردهی نخواهد بود بسیار غلط می باشد. زیرا با وجود جایگذاری پروتز در بافت سینه ها هنوز بافت طبیعی سینه سر جای خود قرار دارد و مجرای شیر دهی در محل خود باقی است و هیچ آسیبی به مجرای شیردهی با وجود قرار گیری پروتز در بافت سینه وارد نمی شود. پروتز چه در زیر عضله سینه جایگذاری شود چه بروی عضله سینه هیچ آسیبی به مجرای شیردهی وارد نمی کند و هیچ مشکلی را بوجود نمی آورد .

در جراحی پروتز سینه از ۳ برش زیربغل، زیر سینه و دور هاله سینه استفاده می شود در صورتی که از برش دور هاله سینه برای جایگذاری پروتز سینه در بافت سینه استفاده شود ممکن است منجر به قطع شدن چند مجرای شیری شود و مشکلاتی را بوجود آورد به همین علت می باشد که از برش در ناحیه زیر سینه برای جایگذاری پروتز سینه بیشتر استفاده می شود.

بارداری و شیردهی بعد از جراحی پروتز سینه

افرادی که جراحی پروتز سینه انجام داده اند هیچ خطری علی رغم داشتن پروتز های سینه آن ها را برای بارداری تهدید نمی کند، اما باید در نظر گرفت که در دوران بارداری بعلت تغییرات هورمونی و افزایش سن در اندازه و شکل سینه ها تغییراتی ایجاد می شود و این تغییرات تا پس از بارداری بعلت ترشح شیر ادامه خواهد داشت بنابرین در افرادی که تصمیم به بارداری دارند توصیه می شود انجام این جراحی به بعد از دروان بارداری و شیردهی نوزاد موکول شود.

شیردهی بعد از پروتز سینه

شیردهی بعد از پروتز سینه

بعد از دوران حاملگی پوست سینه حالت افتاده و کشیده پیدا می کند که این امر بسیار طبیعی می باشد، ممکن است این افتادگی در افرادی که جراحی پروتز سینه انجام داده اند بدلیل وزن پروتز بیشتر باشد و پستان ها تا حدی نزول کنند.

اگر بعد از دوران حاملگی و شیردهی از ظاهر سینه های خود بدلیل افتادگی سینه ها ناراضی باشید می توانید  با یک عمل جراحی لیفت سینه، یا ترکیبی از جراحی لیفت و پروتز جدید فرم بسیار زیبایی را در سینه های خود ایجاد نمایید و زیبایی قبل از حاملگی را باز آفرینی کنید.

در برخی از افرادی که خواستار جراحی پروتز سینه هستند یک طرز فکر غلط و شایع وجود دارد، که اگر جراحی پروتز سینه انجام دهند بدلیل جایگذاری پروتز در بافت سینه هایشان دیگر قادر به شیردهی نخواهند بود، این طرز فکر کاملا غلط می باشد زیرا علی رغم جایگذاری پروتز در بافت سینه، بافت طبیعی و مجرای شیردهی در محل خودشان وجود دارد و امکان شیر دهی بعد از انجام این جراحی وجود دارد .

در جراحی پروتز سینه از برش دور هاله سینه، زیر سینه و زیر بغل استفاده می شود اگر بنا به تشخیص پزشک از برش در دور هاله سینه استفاده شود ممکن است چند مجرای شیری قطع شود و بر میزان شیر دهی تاثیر بگذارد.

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک از برش در زیر سینه و روی چین افقی سینه که کمتر تهاجمی تر می باشد برای جایگذاری پروتز استفاده می کند که در این برش آسیب کمتری به بافت سینه وارد می شود و توانایی شیردهی بعد از این جراحی وجود دارد و همچنین اسکار ناشی از جراحی کمتر قابل مشاهده می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 204 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.