09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / پروتز سینه سیلیکونی بهتر است یا سالینی ؟

 397 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

پروتز سینه سیلیکونی بهتر است یا سالینی ؟

پروتز سینه سلیکونی بهتر است یا سالینی ؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک در رابطه با جراحی پروتز سینه  پرسیده می شود این است که پروتز سیلیکونی بهتر است یا سالینی ؟

پروتز سینه سلیکونی بهتر است یا سالینی ؟

پروتز سینه سلیکونی بهتر است یا سالینی ؟

پروتز سیلیکونی و سالینی هر دو از پروتز هایی می باشند که در جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرند جنس و مواد تشکیل دهنده این دو پروتز با یکدیگر متفاوت می باشد در این مقاله توضیح مختصری در رابطه با این دو پروتز داده می شود . انتخاب نوع پروتز سینه را بر عهده جراح خود بگذارید زیرا جراح در این زمینه تجربه بسیار فروانی دارد و با توجه به شرایط بافت سینه شما پروتزی را انتخاب می نماید که بتوانید بهترین نتایج را دریافت نمایید .

کیفیت پروتز مورد استفاده در جراحی پروتز سینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، جراحی پروتز سینه بدلیل اینکه یک روش دائمی می باشد و پروتز در مدت زمان طولانی در بافت سینه شما جایگذاری می شود باید در کیفت بسیار بالایی باشد .

پروتز های سالینی

سازمان غذا و داروی آمریکا پروتز های سالینی که مواد تشکیل دهنده آن ها از سرم سالین می باشد را تایید کرده است همان طور که گفته شد این نوع از پروتز از سرم سالین که ترکیبی از آب و نمک استریل شده می باشد ساخته شده است . پروتز های سالینی شکل و ظاهر سینه را مصنوعی می کند به همین علت است که امرزوه از این نوع پروتز کمتر استفاده می شود . استفاده از پروتز های سالینی برای خانم های بالای ۱۸ سال مورد تایید می باشد . در مواردی که سایز سینه کوچک باشد و پهنای قفسه سینه کم باشد استفاده از پروتز های سالینی توصیه نمی شود .

پروتز های سیلیکونی

پروتز هایی که امروزه در جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر از نوع سلیکونی می باشد . این نوع از پروتز به بافت طبیعی سینه بسیار شبیه می باشد . به شکل گرد و قطره اشکی پروتز های سیلیکونی مورد استفاده قرار می گیرند که نوع قطره اشکی ان ظاهر طبیعی تر را در بافت سینه ایجاد می کند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 398 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.