09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / پروتز سینه اشکی

 373 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی

روز به روز به تعداد بانوانی که متقاضی انجام جراحی پروتز سینه هستند افزوده می شود، پروتز سینه به دو نوع پروتز سلیکونی و سالینی تقسیم بندی می شود . پروتز سیلیکونی امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، پروتز سلیکونی به دو نوع قطره اشکی و گرد می باشد . برخی از بانوان که می خواهند نمای طبیعی تری در سینه های آن ها بعد از جراحی ایجاد شود، از پروتز های قطره اشکی استفاده می شود . در رابطه با پروتز های قطره اشکی سوالات متداولی از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود که در این مقاله برای پاسخ گوی به این سوالات توضیحاتی در رابطه با پروتز اشکی داده می شود .

پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی

در پروتز اشکی قسمت بالای پروتز نسبت به قسمت پایین آن کم ضخامت تر می باشد، ساخت این نوع از پروتز ها با هدف ایجاد نمای طبیعی تر در سینه ها می باشد .

پروتز های اشکی با ژل سیلیکون پر شده اند، که نمای طبیعی را در سینه ها ایجاد می کند .

پروتز سینه در چه مواردی کاربرد دارد؟

افرادی که بافت سینه های آن ها رشد کافی نداشته است این عدم رشد می تواند در یکی از سینه ها باشد و موجب عدم تقارن بین دو سینه شود که با جایگذاری پروتز سینه می توان این عدم تقارن را از بین برد .

در افرادی که سایز سینه ها با پهنای قفسه سینه تناسب کافی را ندارد و این عدم تناسب موجب برهم زدن تناسب اندام فرد شده است پروتز سینه کاربرد بسیاری دارد در این افراد می توان با جایگذاری پروتز سینه تناسب کافی را در سایز سینه و پهنای قفسه سینه ایجاد کرد .

در افرادی که بدنبال شیردهی یا کاهش وزن شدید بافت سینه آن ها تحلیل یافته است پروتز سینه کاربرد بسیاری دارد . در بسیاری از بانوان مشاهده شده است که بدلیل شیردهی به نوزاد سینه آن ها حالت افتاده پیدا کرده است و بافت سینه ان ها تحلیل رفته است در این بانوان جراحی پروتز سینه بسیار توصیه می شود تا فرم سینه را به حالت قبل باز گرداند .

سن مناسب برای جایگذاری پروتز سینه

استفاده از پروتز سینه در بانوان بالای ۲۲ سال مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد ، در بانوان بالای ۲۲ سال به منظور زیبایی یا ترمیمی می توان از پروتز سینه استفاده کرد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 374 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.