پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی

روز به روز به تعداد بانوانی که متقاضی انجام جراحی پروتز سینه هستند افزوده می شود، پروتز سینه به دو نوع پروتز سلیکونی و سالینی تقسیم بندی می شود . پروتز سیلیکونی امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، پروتز سلیکونی به دو نوع قطره اشکی و گرد می باشد . برخی از بانوان که می خواهند نمای طبیعی تری در سینه های آن ها بعد از جراحی ایجاد شود، از پروتز های قطره اشکی استفاده می شود . در رابطه با پروتز های قطره اشکی سوالات متداولی از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود که در این مقاله برای پاسخ گوی به این سوالات توضیحاتی در رابطه با پروتز اشکی داده می شود .

پروتز سینه اشکی
پروتز سینه اشکی

در پروتز اشکی قسمت بالای پروتز نسبت به قسمت پایین آن کم ضخامت تر می باشد، ساخت این نوع از پروتز ها با هدف ایجاد نمای طبیعی تر در سینه ها می باشد .

پروتز های اشکی با ژل سیلیکون پر شده اند، که نمای طبیعی را در سینه ها ایجاد می کند .

پروتز سینه در چه مواردی کاربرد دارد؟

افرادی که بافت سینه های آن ها رشد کافی نداشته است این عدم رشد می تواند در یکی از سینه ها باشد و موجب عدم تقارن بین دو سینه شود که با جایگذاری پروتز سینه می توان این عدم تقارن را از بین برد .

در افرادی که سایز سینه ها با پهنای قفسه سینه تناسب کافی را ندارد و این عدم تناسب موجب برهم زدن تناسب اندام فرد شده است پروتز سینه کاربرد بسیاری دارد در این افراد می توان با جایگذاری پروتز سینه تناسب کافی را در سایز سینه و پهنای قفسه سینه ایجاد کرد .

در افرادی که بدنبال شیردهی یا کاهش وزن شدید بافت سینه آن ها تحلیل یافته است پروتز سینه کاربرد بسیاری دارد . در بسیاری از بانوان مشاهده شده است که بدلیل شیردهی به نوزاد سینه آن ها حالت افتاده پیدا کرده است و بافت سینه ان ها تحلیل رفته است در این بانوان جراحی پروتز سینه بسیار توصیه می شود تا فرم سینه را به حالت قبل باز گرداند .

سن مناسب برای جایگذاری پروتز سینه

استفاده از پروتز سینه در بانوان بالای 22 سال مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد ، در بانوان بالای 22 سال به منظور زیبایی یا ترمیمی می توان از پروتز سینه استفاده کرد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
دنبال کنید
نمونه‌کار‌های بیشتر...