09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی 4 جراحی سینه 4 پارگی بعد از پروتز سینه
میانگین زمان مطالعه : 1 دقیقه

پارگی بعد از پروتز سینه

پارگی بعد از پروتز سینه

با توجه به افزایش  انجام جراحی پروتز سینه این سوال برای اکثر بانوان ایجاد می شود پارگی بعد از پروتز سینه امکان پذیر است ؟ این جراحی چه عوارضی برای بانوان ایجاد می کند ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

پارگی بعد از پروتز سینه

پارگی بعد از پروتز سینه

پروتز سینه

پروتز سینه یک بافت خارجی می باشد که از بافت بدن تشکیل نشده است و داخل سینه بانوان قرار می گیرد به طور در حال حاضر جنس پروتز سینه مورد استفاده اکثر پزشکان از سیلیکون می باشد .

پروتز سینه اندازه و سایز متفاوت دارد . از حدود 200 سی سی تا 400 سی سی می باشد .

در افراد مختلفی می توان با توجه به اندازه و ابعاد آن پروتز ها متفاوت استفاده نمود .

انتخاب سایز مناسب پروتز سینه

برا انتخاب بهترین نوع پروتز سینه باید ابتدا قاعده سینه بانوان اندازه گیری شود و پروتزی استفاده می شود که از سینه خانم ها کمی کوچک تر می باشد .

احتمال ایجاد سرطان و پروتز سینه

بسیاری از بانوان برایشان سوال می شود که آیبا احتمال ایجاد سرطان با انجام جراحی پروتز سینه وجود دارد  . اما این مشکل به طور قطعی رد شده و به ویژه با نوع جدید پروتز های سیلیکونی امکان ابتلا به سرطان سینه برای بانوان وجود ندارد .

محل قرار گیری پروتز سینه

در هنگام جراحی با توجه به درخواست مراجعه کننده و نظر پزشک پروتز سینه یا در قسمت زیر عضله قرار می گیرد و یا زیر بافت پستان قرار می گیرد . بهتر است انتخاب محل قرار گیری را بر عهده خود جراح سینه بگذارید .

کاندید مناسب برای پروتز سینه

بانوانی که از ابتدا بافت سینه آن ها به خوبی رشد نکردذه است و سینه های کوچکی دارند می توانند با استفاده از جراحی پروتز سینه اقدام به رفع این مشکل نمایند .

برخی از بانوان نیز به دلیل بارداری و یا زایمان بخشی از سینه خود را از دست می دهند که می توانند با استفاده از پروتز سینه برطرف نمایند .

گاهی نیز به دلیل گاهس وزن ناگهانی و یا رژیم غذایی نامناسب دچار کاهش سایز در سینه شده اند می توانند از این روش استفاده کنند .

این روش یکی از بهترین روش ها برای افرادی می باشد که سینه های نامتقارن دارند .

آیا امکان پارگی پروتز سینه وجود دارد ؟

این سوال یکی از متداولترین سوالات در رابطه با پروتز سینه می باشد . این باور اشتباه در میان مردم می باشد زیرا با توجه به وجود پروتز های سیلیکونی امکان پارگی در آن ها وجود نخواهد داشت . درصورتی ممکن است پروتز سینه آسیب ببیند که ضربه ای شدید به قفسه سینه وارد شود که منجر به پارگی در سینه گردد .

جهت دریافت مشاوره از دکتر حدادی می توانید با شمار 09213585456 تماس حاصل نمایید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button