09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی 4 هزینه عمل بینی استخوانی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی

افرادی که بینی های استخوانی دارند و می خواهند که بینی خود را جراحی کنند و قوز روی بینی خود را از بین ببرند ، سوالاتی ذهن آن ها را درگیر کرده است که در زیر به آن ها اشاره شده است ، در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ داده می شود .

هزینه عمل بینی استخوانی چقدر است ؟

روش جراحی بینی استخوانی چیست ؟

مدت زمان جراحی بینی استخوانی چقدر است ؟

نتیجه جراحی بینی های استخوانی به چه صورت می باشد ؟

جراحی بینی

هزینه جراحی

در رابطه هزینه عمل بینی استخوانی نمی توان به طور مسلم هزینه دقیقی را بیان کرد زیرا باید یک جلسه حضوری متقاضی جراحی بینی استخوانی با جراح بینی داشته باشد تا هزینه مشخص شود .

روش جراحی بینی استخوانی

تغییراتی که بیشتر در جراحی این نوع بینی ها صورت می گیرد بیشتر بروی استخوان بینی است،در حین جراحی از استخوان بینی کاسته می شود تا فرم دلخواه ایجاد شود ، جراحی این نوع بینی ها یا بصورت باز یا بسته انجام می شود که انتخاب نوع جراحی بستگی به نظر جراح دارد .

مدت زمان جراحی بینی استخوانی

مدت زمان این جراحی متغیر می باشد و نمی توان بطو دقیق مدت زمان مشخصی را تعیین کرد اما به طور کل بین 1 تا 3 ساعت جراحی بینی استخوانی طول می کشد .

نتیجه جراحی بینی استخوانی

این سوال متداول ترین سوالی است که در زمینه جراحی بینی استخوانی مطرح می شود، ایده ال ترین نوع بینی برای جراحی، بینی استخوانی است که بعد از جراحی فرم زیبایی در آن ها ایجاد می شود ، این نوع از بینی ها بدلیل استخوانی بودن و پوست نازک راحت تر فرم می گیرند و ظرافت کاریی های جراح را به خوبی نمایان می کنند ، بینی های استخوانی می توانند بعد از جراحی فرم طبیعی داشته باشند یا بصورت فانتزی و عروسکی باشند . افرادی که بینی استخوانی دارند نگرانی در رابطه با نتیجه جراحی خود نداشته باشند زیرا نتیجه جراحی بسیار ایده آل می باشد در این نوع بینی ها .

در قسمت گالری سایت نمونه کارهایی در رابطه با عمل بینی استخوانی قرار داده شده است که می توانید مشاهده نمایید، زمان بهبودی در بینی های استخوانی سریعتر رخ می دهد ، نتیجه جراحی علاوه بر مهارت جراح به عوامل دیگری بستگی دارد از جمله مراقبت هایی که توسط خود فرد بعد از جراحی صورت می گیرد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…


دکتر شهریار حدادی
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =

تماس با پزشک