09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / مزایا و معایب پروتز سینه

 337 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

مزایا و معایب پروتز سینه

مزایا و معایب پروتز سینه

بسیاری از مراجعین دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک که خواستار حجیم کردن و بزرگ کردن سینه های خود با پروتز سینه هستند در رابطه با مزایا و معایب این روش جراحی سوالاتی را مطرح می کنند که در این قسمت ما با مطرح کردن چند سوال در زمینه جراحی پروتز سینه اطلاعاتی را درباره هر آنچه که در رابطه با پروتز سینه باید بدانید در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا در این زمینه آگاهی کافی را بدست آورید.

مزایا و معایب پروتز سینه

مزایا و معایب پروتز سینه

پروتز سینه ازچه موادی ساخته می شود؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود این است که پروتز سینه از چه موادی ساخته می شود.

دکتر شهریار حدادی در جراحی پروتز سینه از پروتز هایی استفاده می کنند که پوشش سیلیکونی دارند و داخل آن با ژل سیلیکون پر شده است این نوع از پروتز ها اندازه های مختلفی دارند و با توجه به خواسته بیمار و تایید جراح سایز مناسب پروتز انتخاب می شود. پروتز های سیلیکونی شکل گرد و قطره اشکی دارند که انتخاب هر یک از این شکل ها نیز بر عهده بیمار است.

یک نوع دیگر پروتز است به نام پروتز های سالینی که داخل این نوع از پروتز ها از آب و نمک استریل شده پرشده است که امروزه در جراحی پروتز سینه دیگر از این نوع پروتز استفاده نمی شود.

آیا با گذشت زمان پروتز سینه می تواند مشکلاتی را برای فرد بوجود آورد؟

عوارض خاصی بعد از جراحی پروتز سینه وجود ندارد، انقباض کپسولی یکی از عوارض نادری است که ممکن است بعد ازجراحی پروتز سینه ایجاد شود این عارضه زمانی بوجود می آید که سیستم ایمنی بدن پروتز را به عنوان یک جسم خارجی در نظر بگیرد و نسبت به آن واکنش نشان دهد و در نتیجه یک کپسول در اطراف پروتز سینه ایجاد شود.

امکان شیردهی بعد از جراحی پروتز سینه وجود دارد ؟

برخی ها بر این باورند که بعد از جراحی پروتز سینه دیگر امکان شیر دهی وجود ندارد در صورتی که این یک باور اشتباه است و پروتز سینه هیچ تاثیر برای شیردهی ندارد  زیرا پروتز در زیر بافت سینه یا زیر بافت عضله جای داده می شود.

آیا ناحیه برش را بعد از جراحی پروتز سینه می توان از بین برد ؟

نگرانی بسیاری از افرادی که خواستار جراحی پروتز سینه هستند بر جای ماندن جای برش است که در این باره باید گفت برش ها در ناحیه ایجاد می شوند که در دید مستقیم قرار گرفته نمی شوند دکتر شهریار حدادی برای جایگذاری پروتز در بیشتر مواقع از برش زیر سینه استفاده می کند که در این حالت خط برش باقی مانده در زیر سینه مخفی می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 338 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.