مزایا و معایب پروتز سینه

 

بسیاری از مراجعین دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک که خواستار حجیم کردن و بزرگ کردن سینه های خود با پروتز سینه هستند در رابطه با مزایا و معایب این روش جراحی سوالاتی را مطرح می کنند که در این قسمت ما با مطرح کردن چند سوال در زمینه جراحی پروتز سینه اطلاعاتی را درباره هر آنچه که در رابطه با پروتز سینه باید بدانید در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا در این زمینه آگاهی کافی را بدست آورید.

پروتز سینه ازچه موادی ساخته می شود؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود این است که پروتز سینه از چه موادی ساخته می شود.

دکتر شهریار حدادی در جراحی پروتز سینه از پروتز هایی استفاده می کنند که پوشش سیلیکونی دارند و داخل آن با ژل سیلیکون پر شده است این نوع از پروتز ها اندازه های مختلفی دارند و با توجه به خواسته بیمار و تایید جراح سایز مناسب پروتز انتخاب می شود. پروتز های سیلیکونی شکل گرد و قطره اشکی دارند که انتخاب هر یک از این شکل ها نیز بر عهده بیمار است.

یک نوع دیگر پروتز است به نام پروتز های سالینی که داخل این نوع از پروتز ها از آب و نمک استریل شده پرشده است که امروزه در جراحی پروتز سینه دیگر از این نوع پروتز استفاده نمی شود.

آیا با گذشت زمان پروتز سینه می تواند مشکلاتی را برای فرد بوجود آورد؟

عوارض خاصی بعد از جراحی پروتز سینه وجود ندارد، انقباض کپسولی یکی از عوارض نادری است که ممکن است بعد ازجراحی پروتز سینه ایجاد شود این عارضه زمانی بوجود می آید که سیستم ایمنی بدن پروتز را به عنوان یک جسم خارجی در نظر بگیرد و نسبت به آن واکنش نشان دهد و در نتیجه یک کپسول در اطراف پروتز سینه ایجاد شود.

امکان شیردهی بعد از جراحی پروتز سینه وجود دارد ؟

برخی ها بر این باورند که بعد از جراحی پروتز سینه دیگر امکان شیر دهی وجود ندارد در صورتی که این یک باور اشتباه است و پروتز سینه هیچ تاثیر برای شیردهی ندارد  زیرا پروتز در زیر بافت سینه یا زیر بافت عضله جای داده می شود.

آیا ناحیه برش را بعد از جراحی پروتز سینه می توان از بین برد ؟

نگرانی بسیاری از افرادی که خواستار جراحی پروتز سینه هستند بر جای ماندن جای برش است که در این باره باید گفت برش ها در ناحیه ایجاد می شوند که در دید مستقیم قرار گرفته نمی شوند دکتر شهریار حدادی برای جایگذاری پروتز در بیشتر مواقع از برش زیر سینه استفاده می کند که در این حالت خط برش باقی مانده در زیر سینه مخفی می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
دنبال کنید
نمونه‌کار‌های بیشتر...