logo

مراحل جراحی لیفت صورت

فهرست محتوا
۵/۵ - (۱ رای)

به دلیل کاهش قدرت عضلات صورت با افزایش سن و سایر عوامل دیگر پوست صورت استحکام و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد که این امر موجب می شود حالت افتاده و آویزان پیدا کند و چین و چروک های نسبتا زیادی در نواحی مختلف صورت نمایان شود و ظاهر فرد را پیرتر از حالت عادی نشان دهد. با انجام جراحی لیفت صورت که یکی از روش های جوان سازی صورت و گردن می باشد پوست صورت کشیده و لیفت داده می شود و زیبایی و جذابیت را به افرادی که بر اثر افزایش سن پوست صورت ان ها قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده است و حالت افتاده و شل شده پیدا کرده است باز می گرداند. برای برخورداری از بهترین نتیجه پس از جراحی لیفت صورت انتخاب جراح با تجربه بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک  در زمینه جراحی لیفت صورت دارای سابقه درخشانی می باشد و با انجا جراحی لیفت صورت زیبایی چهره شما را باز می گرداند. قبل از انجام جراحی لیفت صورت لازم است در خصوص نحوه انجام این جراحی اطلاعات کافی داشته باشید این اطلاعات در تصمیم گیری شما برای انجام جراحی لیفت صورت بسیار تاثیر گذار و لازم می باشد که در این مقاله به توضیح مختصری در رابطه با مراحل جراحی لیفت صورت و نحوه انجام ان ارائه شده است .

مراحل جراحی لیفت صورت

بی هوشی

برای انجام جراحی لیفت صورت در ابتدا شما توسط متخصص بی هوشی تحت بی هوشی عمومی قرار می گیرید. روش انتخابی برای بی هوشی در این جراحی به شرایط بیمار و صلاحدید متخصص بی هوشی بستگی دارد. پس از بی هوشی با توجه به وسعت لیفت و میزان افتادگی و شلی پوست برش هایی توسط جراح ایجاد می شوند.

برش جراحی

لیفت صورت به دو روش لیفت کلاسیک و مینی لیفت انجام می شود که میزان برش در این روش ها متفاوت می باشد در لیفت صورت کلاسیک معمولا برش از خط رویش مو و یا پشت خط رویش مو در شقیقه ها شروع می شود و در جلوی گوش، دور خود گوش تا پشت گوش ادامه می یابد و در موی ناحیه پس سر پایان می یابد

در مینی لیفت صورت که زمانی از ان استفاده می شود که میزان افتادگی و شلی پوست شدید نمی باشد در این روش از برش های کوچکتری نسبت به لیفت کلاسیک استفاده می شود به گونه ای که برش از ناحیه شقیق شروع می شود و تا پایین گوش یا کمی در پشت لاله گوش امتداد می یابد و دیگر ادامه پیدا نمی کند

بستن برش های پوستی

برای بستن برش های ایجاد شده از بخیه های قابل جذب و غیر قابل جذب در نواحی اطراف گوش استفاده می شود

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *