09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / ماستوپکسی

 279 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

ماستوپکسی

ماستوپکسی

آیا سینه های شما زیبایی و جذابیت خود را از دست داده اند؟
آیا با جراحی ماستوپکسی آشنایی دارید؟
سینه هایی افتاده و آویزان می توانند به میزان چشمگیری از ظاهر زیبا و اعتماد به نفس شما بکاهند. سینه های آویزان حتی فعالیت های بدنی شما را تحت تأثیر قرار می دهند و انجام بسیاری از کارهای روزمره را به چالش می کشانند.
لیفت سینه یا ماستوپکسی یکی از روش های بازیابی ظاهر سینه ها می باشد. با لیفت سینه می توان سینه ها و هاله دور آنها را در جای مناسب خود تنظیم کرد.

ماستوپکسی

ماستوپکسی

معمولاً جراحی های ماستوپکسی بدون نیاز به بستری در بیمارستان انجام می شوند. این پروسه به طور معمول ۳ ساعت به طول انجامیده و تحت بیهوشی عمومی صورت می پذیرد. برخی از مراجعین در صورت نیاز و صلاحدید جراح فوق تخصص پلاستیک می توانند تحت جراحی مشترک ماستوپکسی و پروتز سینه به طور همزمان قرار بگیرند.
شما می توانید جراحی لیفت سینه را در هر سنی انجام دهید. همچنین انجام این جراحی قبل و بعد از دوران شیردهی مجاز بوده و تداخلی در شیردهی ایجاد نمی نماید.

مراقبت های پیش از جراحی ماستوپکسی

اولین قدم برای انجام ماستوپکسی، مشاوره با جراح فوق تخصص پلاستیک می باشد. شما می توانید در جلسات مشاوره در مورد اهداف جراحی خود با وی صحبت نمایید. در صورتیکه می خواهید از پروتزهای سینه استفاده نمایید، بهتر است در مورد سایز آنها با جراح خود مشورت کنید. همچنین وی پیش از جراحی وضعیت سلامتی شما را بررسی کرده و گزینه های مربوط به تکنیک برش را عنوان می نماید.

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک با بهره گیری از بروز ترین و استاندارد ترین تجهیزات، تبهر خاصی در انجام جراحی زیبایی شکم، جراحی سینه، جراحی بینی و بلفاروپلاستی دارند.شما می توانید جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با شماره تلفن ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶تماس حاصل نمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

شما می بایست پیش از مراجعه برای ماستوپکسی برای دوران نقاهت خود برنامه ریزی نمایید. به طور مثال در صورتیکه کودکی با سن کم تر از ۵ سال دارید، شخصی را برای نگه داری حداقل ۴ هفته ای از وی انتخاب کنید.
برخی از داروها خون را رقیق کرده و انعقاد آن را با مشکل مواجه می کنند. داورهایی همچون آسپرین می بایست تحت نظر پزشک متخصص از دو هفته قبل از جراحی قطع شوند.

عمل لیفت سینه چگونه است؟

جراحی ماستوپکسی در مراکز جراحی، بیمارستان و یا کلینیک هایی با اتاق جراحی مجهز صورت می پذیرد. تیمی از پرستاران، متخصص بیهوشی و جراح فوق تخصص پلاستیک دست در دست هم می دهند تا جراحی ماستوپکسی به نتایج مثبتی برسد.
جراح خطوطی را با توجه به معیارهای زیبایی تعریف می نماید به طوریکه سینه و هاله های اطراف آن در جای مناسب خود قرار گیرند. برای شروع پروسه شما به اتاق جراحی برده می شوید و بی حسی و بیهوشی دریافت می کنید.
جراح فوق تخصص پلاستیک مقدار اضافی از پوست و بافت های سینه را خارج کرده و آن را در جای مناسب خود به وسیله بخیه زدن فیکس می نماید. همچنین در صورت نیاز پروتز های سینه را در جای مناسب خود قرار داده و سپس پوست و بافت ها را به هم می آورد. به منظور جمع کردن مایعاتی که از زخم های جراحی ترشح می شوند، جراح تیوب های مخصوصی را برای ۲۴ الی ۴۸ ساعت در سینه شما قرار می دهد.

مراقبت های پس از ماستوپکسی

در ویزیت های بعدی جراح فوق تخصص پلاستیک، بانداژها و تیوب های کارگذاشته شده را خارج می نماید. پس از جراحی ماستوپکسی یا لیفت سینه اندکی درد طبیعی می باشد. جراح برای تقلیل دردها و ناراحتی های به وجود آمده، داروهای مسکن تجویز می نماید.

کلام آخر

درصورتیکه افتادگی سینه های شما موجب کاهش اعتماد به نفستان شده است و از سطح سلامت عمومی خوبی برخوردار می باشید، شما می توانید کاندید مناسبی برای انجام جراحی ماستوپکسی باشید.

 280 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.