ماستوپکسی

ماستوپکسی

آیا سینه های شما زیبایی و جذابیت خود را از دست داده اند؟
آیا با جراحی ماستوپکسی آشنایی دارید؟
سینه هایی افتاده و آویزان می توانند به میزان چشمگیری از ظاهر زیبا و اعتماد به نفس شما بکاهند. سینه های آویزان حتی فعالیت های بدنی شما را تحت تأثیر قرار می دهند و انجام بسیاری از کارهای روزمره را به چالش می کشانند.
لیفت سینه یا ماستوپکسی یکی از روش های بازیابی ظاهر سینه ها می باشد. با لیفت سینه می توان سینه ها و هاله دور آنها را در جای مناسب خود تنظیم کرد.

معمولاً جراحی های ماستوپکسی بدون نیاز به بستری در بیمارستان انجام می شوند. این پروسه به طور معمول 3 ساعت به طول انجامیده و تحت بیهوشی عمومی صورت می پذیرد. برخی از مراجعین در صورت نیاز و صلاحدید جراح فوق تخصص پلاستیک می توانند تحت جراحی مشترک ماستوپکسی و پروتز سینه به طور همزمان قرار بگیرند.
شما می توانید جراحی لیفت سینه را در هر سنی انجام دهید. همچنین انجام این جراحی قبل و بعد از دوران شیردهی مجاز بوده و تداخلی در شیردهی ایجاد نمی نماید.

مراقبت های پیش از جراحی ماستوپکسی

اولین قدم برای انجام ماستوپکسی، مشاوره با جراح فوق تخصص پلاستیک می باشد. شما می توانید در جلسات مشاوره در مورد اهداف جراحی خود با وی صحبت نمایید. در صورتیکه می خواهید از پروتزهای سینه استفاده نمایید، بهتر است در مورد سایز آنها با جراح خود مشورت کنید. همچنین وی پیش از جراحی وضعیت سلامتی شما را بررسی کرده و گزینه های مربوط به تکنیک برش را عنوان می نماید.

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک با بهره گیری از بروز ترین و استاندارد ترین تجهیزات، تبهر خاصی در انجام جراحی زیبایی شکم، جراحی سینه، جراحی بینی و بلفاروپلاستی دارند.شما می توانید جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط با شماره تلفن ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶تماس حاصل نمایید و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

شما می بایست پیش از مراجعه برای ماستوپکسی برای دوران نقاهت خود برنامه ریزی نمایید. به طور مثال در صورتیکه کودکی با سن کم تر از 5 سال دارید، شخصی را برای نگه داری حداقل 4 هفته ای از وی انتخاب کنید.
برخی از داروها خون را رقیق کرده و انعقاد آن را با مشکل مواجه می کنند. داورهایی همچون آسپرین می بایست تحت نظر پزشک متخصص از دو هفته قبل از جراحی قطع شوند.

عمل لیفت سینه چگونه است؟

جراحی ماستوپکسی در مراکز جراحی، بیمارستان و یا کلینیک هایی با اتاق جراحی مجهز صورت می پذیرد. تیمی از پرستاران، متخصص بیهوشی و جراح فوق تخصص پلاستیک دست در دست هم می دهند تا جراحی ماستوپکسی به نتایج مثبتی برسد.
جراح خطوطی را با توجه به معیارهای زیبایی تعریف می نماید به طوریکه سینه و هاله های اطراف آن در جای مناسب خود قرار گیرند. برای شروع پروسه شما به اتاق جراحی برده می شوید و بی حسی و بیهوشی دریافت می کنید.
جراح فوق تخصص پلاستیک مقدار اضافی از پوست و بافت های سینه را خارج کرده و آن را در جای مناسب خود به وسیله بخیه زدن فیکس می نماید. همچنین در صورت نیاز پروتز های سینه را در جای مناسب خود قرار داده و سپس پوست و بافت ها را به هم می آورد. به منظور جمع کردن مایعاتی که از زخم های جراحی ترشح می شوند، جراح تیوب های مخصوصی را برای 24 الی 48 ساعت در سینه شما قرار می دهد.

مراقبت های پس از ماستوپکسی

در ویزیت های بعدی جراح فوق تخصص پلاستیک، بانداژها و تیوب های کارگذاشته شده را خارج می نماید. پس از جراحی ماستوپکسی یا لیفت سینه اندکی درد طبیعی می باشد. جراح برای تقلیل دردها و ناراحتی های به وجود آمده، داروهای مسکن تجویز می نماید.

کلام آخر

درصورتیکه افتادگی سینه های شما موجب کاهش اعتماد به نفستان شده است و از سطح سلامت عمومی خوبی برخوردار می باشید، شما می توانید کاندید مناسبی برای انجام جراحی ماستوپکسی باشید.

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، در حوزه جراحی های صورت و بدن فعالیت دارند. ایشان فارغ التحصیل بورد تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران بوده و در حیطه جراحی شکم و پیکرتراشی، جراحی سینه و عمل های زیبایی صورت سابقه و تجربه بالایی دارند.

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، در حوزه جراحی های صورت و بدن فعالیت دارند. ایشان فارغ التحصیل بورد تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه تهران بوده و در حیطه جراحی شکم و پیکرتراشی، جراحی سینه و عمل های زیبایی صورت سابقه و تجربه بالایی دارند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست محتوا
دنبال کنید
نمونه‌کار‌های بیشتر...

اشتراک گذاری

WhatsApp
Telegram
Facebook
Email