لاغری سریع با جراحی

لاغری سریع با جراحی

روش های جراحی متفاوتی مانند لیپوماتیک، لیپوساکشن و لیپولیزر برای لاغری سریع با جراحی ارائه شده است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از افراد بدلیل افزایش وزن و چاقی اعتماد بنفس خود را از دست داده اند که با استفاده از جراحی در کمترین زمان ممکن می توانند نتایج دلخواه خود را بدست آورند و به فرم ایده آلی در اندام خود دست یابی پیدا کنند در نتیجه امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روش های جراحی متعددی که ارائه شده است دیگر لاغری سریع در کمترین زمان آرزوی افراد نیست.برخی از افراد با گرفتن رژیم های غذایی سنگین نمی توانند اضافه وزن خود را کاهش دهند و به نتیجه دلخواه خود دسترسی پیدا کنند که با استفاده از روش های لاغری سریع جراحی می توانند این مشکل را برطرف کنند و وزن خود را کاهش دهند.

لیپوماتیک

یکی از روش های لاغری سریع، جراحی لیپوماتیک است که یک روش کامل ایمن است که افراد در کمترین زمان می توانند با استفاده از این روش به فرم ایده آلی در اندام های خود دسترسی پیدا کنند و اعتماد بنفس از دست رفته خود را بدست آورند. برخی از افراد دچار چاقی بیش از حد و اضافه وزن شدید نیستند بلکه در برخی از نواحی بدن آن ها مانند بازو، باسن، غبغب، پهلو و ران پا چربی هایی انباشته شده است که موجب برهم خوردن فرم اندام های آن ها شده است که با استفاده از لیپوماتیک می توان چربی های اضافی این نواحی را استخراج کرد و فرم زیبایی ایجاد نمود.

در جراحلی لیپوماتیک بدلیل اینکه چربی ها توسط امواج سوزانده نمی شوند بلکه فقط با حرکات سریع و ارتعاشی لوله کانولا که از طریق شکافی که جراح ایجاد کرده است و وارد بافت بدن شده است تخریب می شوند می توان از چربی ها پس از استخراج استفاده کرد.

لیپولیزر

یکی دیگر از روش های لاغری سریع، جراحی لیپولیزر است که همانند روش لیپوماتیک می باشد با این تفاوت که در این روش پس از استخراج چربی ها دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد زیرا در این روش چربی ها سوزانده می شوند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
دنبال کنید
نمونه‌کار‌های بیشتر...