09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / اقدامات لازم قبل و بعد از پروتز سینه

 465 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

اقدامات لازم قبل و بعد از پروتز سینه

جراحی پروتز سینه طرافداران بسیاری پیدا کرده است، با انجام این جراحی می توان برجستگی دلخواه خود را با قرار دادن پروتز در بافت سینه ایجاد کرد ، مشاهده عکسهای قبل و بعد پروتز سینه می تواند در انتخاب جراح، متقاضیان انجام این جراحی را بسیار کمک کند در کانال تلگرام و اینستاگرام می توانید نمونه کارهای دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک را مشاهده نمایید . قبل و بعد پروتز سینه اقداماتی باید صورت گیرد که در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با این اقدامات پرداخته شده است:

قبل و بعد از پروتز سینه
قبل و بعد از پروتز سینه

اقدامات قبل از پروتز سینه

در صورتی که بیماری خاصی دارید پزشک خود را حتما مطلع سازید، در جلسه مشاوره اطلاعاتی در رابطه با اقدامات قبل از پروتز سینه در اختیار شما قرار داده می شود که باید به طور کامل آن را انجام دهید، این اقدامات عبارتند از :

  • تهیه سوتین مخصوص
  • مصرف نکردن قرص های ضد انعقاد خون
  • انجام دادن آزمایشات در نظر گرفته شده
  • پرهیز از مصرف سیگار و الکل

بعد از جراحی پروتز سینه چه اقداماتی باید انجام گیرد ؟

بعد از جراحی پروتز سینه، فرم بسیار زیبایی در سینه شما ایجاد می شود، مراقبت هایی بعد از این جراحی باید صورت گیرد، مراقبت از زخم بعد از جراحی پروتز سینه دارای اهمیت بسایر بالایی می باشد . به منظور جلوگیری از عفونت داروهایی که پزشک تجویز کرده است را به طور کامل مصرف کنید، استفاده از سوتین طبی در دریافت یک نتیجه مطلوب بسیار تاثیر گذار می باشد . پس از جراحی حتما یک همراه در کنار خود داشته باشید تا در انجام کارهای به شما کمک نماید . استراحت کافی داشته باشید، در روز های اولیه به آرامی راه روید .

حالت تهوع بعد از جراحی طبیعی می باشد که به علت بی هوشی است نگرانی در این رابطه نداشته باشید . از نمک بعد از جراحی کمتر استفاده نمایید زیرا باعث افزایش تورم می شود

، تا یک ماه از مصرف سیگار و مشروبات الکلی بپرهیزید. رعایت تمامی این اقدامات در دریافت یک نتیجه مطلوب می تواند تاثیر گذار باشد .

جراحی پروتز سینه جراحی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است، با انجام این جراحی می توانید از داشتن یک اندام زیبا و ایده آل لذت کافی را ببرید .

اقدامات قبل و بعد از پروتز سینه

قبل و بعد از جراحی پروتز سینه همانند سایر جراحی ها نیاز است اقداماتی صورت گیرد، رعایت تمامی این مراقبت ها می تواند کمک شایانی در نتیجه این جراحی کند ، در این مقاله در رابطه با اقداماتی که قبل از جراحی باید صورت گیرد و مراقبت هایی که بعد از جراحی باید انجام گیرد توضیحاتی داده می شود تا افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند اطلاعاتی را در این زمینه بدست آورند

اقدامات قبل و بعد از پروتز سینه

 

اقدامات قبل و بعد از پروتز سینه

اقدامت قبل ازجراحی

قبل از جراحی تحقیقات لازم را برای انتخاب یک پزشک متبحر انجام دهید تا بتوانید پزشکی را انتخاب نمایید که تخصص کافی را در این زمینه داشته باشد، درواقع اولین اقدام انتخاب یک جراح متخصص در این زمینه می باشد . قبل از جراحی تمامی مشاوره های لازم را از جراح خود دریافت نمایید . اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه انجام این جراحی ، نوع پروتز، نوع برش و سایز پروتز از جراح خود دریافت نمایید تا با دید باز تصمیم به انجام این جراحی بگیرید .

در زمان مشاوره لازم است قبل از جراحی عکس های مورد نیاز گرفته شود.

قبل از جراحی آزمایشاتی برای بیمار در نظر گرفته می شود که باید بطور کامل انجام گیرد حتما هنگام مراجعه به بیمارستان جواب آزمایشات را به همراه خود داشته باشید .

در زمان مشاوره جراح مصرف برخی از داروها را برای شما منع می کند داروهایی مانند ژلوفن، آسپرین و بروفن که خاصیت ضد انعقاد خون دارند ، به هیچ عنوان این داروها نباید قبل از جراحی پروتز سینه مصرف شود .

در صورتی که یک فرد سیگاری هستید قبل از جراحی به مدت ۲ هفته باید از کشیدن سیگار خودداری نمایید، همچنین مصرف الکل قبل از جراحی ممنوع می باشد .

مراقبت های بعد از جراحی

بعد از جراحی توسط خود فرد لازم است مراقبت هایی صورت گیرد که در زیر به ان ها اشاره شده است :

داروهایی که بعد از جراحی تجویز می شود باید به طور مرتب مصرف شود ، برای کاهش درد مسکن هایی تجویز می شود که باید بطور مرتب و سر وقت مصرف شود همچنین احتمال بروز عفونت بعد از جراحی پروتز سینه وجود دارد که به منظور جلوگیری از آن داروهای آنتی بیوتیک تجویز می شود که مصرف این داروها دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد .

سوتین طبی خود را که قبل از جراحی تهیه کرده اید باید بطور مرتب استفاده نمایید، استفاده از سوتین طبی بعد از جراحی اهمیت بسیار بالایی دارد فقط در برخی از موارد مانند استحمام می توانید از ان استفاده ننمایید بغیر از آن در تمام طول شبانه روز موظف هستید که از سوتین طبی استفاده نمایید .

 466 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.