09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی صورت / سن مناسب جراحی بینی

 177 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

سن مناسب جراحی بینی

سن مناسب جراحی بینی :

یکی از سوالات متداولی که از دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود این است که سن مناسب جراحی بینی چه زمانی است .

دکتر حدادی سن مناسب جراحی بینی را برای آقایان ۱۷ سال و برای بانوان سن مناسب جراحی بینی را ۱۶ سال بیان می کنند ، علت این امر ایجاد کردن برش در نواحی غضروف بینی است ، محدودیت سنی که بیان می شود رشد غضروف های بینی در این سنین می باشد .

جراحی بینی

رشد بینی معمولا با رشد غضروف تیغه میانی همزمان انجام می شود ، گود شدن بینی زمانی ایجاد می شود که شخص در سنین کمتر از استاندارد جراحی بینی را انجام می دهد اما به دلیل اینکه غضروف بینی در حال رشد دستکاری شده است گود شدن بینی ایجاد می شود ،رشد غضروف نه تنها بر خود بینی تاثیر گذار است بلکه در اجزایی صورت نیز تاثیر می گذارد .

دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک بیان می کنند که محدودیت سنی از طرف دیگر نیز وجود دارد و اشخاص حداکثر تا ۶۰ سالگی می توانند جراحی بینی را انجام دهند و پس از این سن به دلیل مشکل بودن ترمیم بینی امکان عمل بینی پس از این سن وجود ندارد .

برخی از اشخاص اصرار دارند که در سنین کم این جراحی برای آنها انجام شود اما دکتر حدادی بنا به دلایل فوق انجام جراحی بینی را به غیر از سنین بیان شده انجام نمی دهند علت این امر پیشگیری از مشکلاتی است که پس از جراحی در اشخاص سنین کم وجود دارد .

پس از جراحی بینی نیاز است شخص مراقبت های را انجام دهد بنابراین مراقبت های پس از جراحی بینی را مطالعه نمایید .

یکی از مواردی که پس از جراحی بینی نیاز است اشخاص انجام دهند چسب زدن پس از جراحی بینی است ، زیرا این امر کمک شایانی  به حالت گیری بینی و کاهش سایز بینی می کند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم،

باتشکر، مدیریت سایت دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و جراحی بینی :

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص جراحی زیبای بینی ، مراقبت های پس از جراحی بینی با ما در میان بگذارید .

شماره ی تماس : ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶

راه های ارتباطی با دکتر حدادی :

 کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

 

 

 178 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.