logo

سن مناسب جراحی بینی

فهرست محتوا
Rate this post

سن مناسب جراحی بینی :

یکی از سوالات متداولی که از دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود این است که سن مناسب جراحی بینی چه زمانی است .

دکتر حدادی سن مناسب جراحی بینی را برای آقایان ۱۷ سال و برای بانوان سن مناسب جراحی بینی را ۱۶ سال بیان می کنند ، علت این امر ایجاد کردن برش در نواحی غضروف بینی است ، محدودیت سنی که بیان می شود رشد غضروف های بینی در این سنین می باشد .

جراحی بینی

رشد بینی معمولا با رشد غضروف تیغه میانی همزمان انجام می شود ، گود شدن بینی زمانی ایجاد می شود که شخص در سنین کمتر از استاندارد جراحی بینی را انجام می دهد اما به دلیل اینکه غضروف بینی در حال رشد دستکاری شده است گود شدن بینی ایجاد می شود ،رشد غضروف نه تنها بر خود بینی تاثیر گذار است بلکه در اجزایی صورت نیز تاثیر می گذارد .

دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک بیان می کنند که محدودیت سنی از طرف دیگر نیز وجود دارد و اشخاص حداکثر تا ۶۰ سالگی می توانند جراحی بینی را انجام دهند و پس از این سن به دلیل مشکل بودن ترمیم بینی امکان عمل بینی پس از این سن وجود ندارد .

برخی از اشخاص اصرار دارند که در سنین کم این جراحی برای آنها انجام شود اما دکتر حدادی بنا به دلایل فوق انجام جراحی بینی را به غیر از سنین بیان شده انجام نمی دهند علت این امر پیشگیری از مشکلاتی است که پس از جراحی در اشخاص سنین کم وجود دارد .

پس از جراحی بینی نیاز است شخص مراقبت های را انجام دهد بنابراین مراقبت های پس از جراحی بینی را مطالعه نمایید .

یکی از مواردی که پس از جراحی بینی نیاز است اشخاص انجام دهند چسب زدن پس از جراحی بینی است ، زیرا این امر کمک شایانی  به حالت گیری بینی و کاهش سایز بینی می کند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم،

باتشکر، مدیریت سایت دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و جراحی بینی :

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص جراحی زیبای بینی ، مراقبت های پس از جراحی بینی با ما در میان بگذارید .

شماره ی تماس : ۰۹۲۱۳۵۸۵۴۵۶

راه های ارتباطی با دکتر حدادی :

 کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

 

 

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *