logo

سن مناسب برای پروتز سینه

فهرست محتوا
Rate this post

سن مناسب برای پروتز سینه

جراحی پروتز سینه در سنین بالای ۱۸ سال بلامانع می باشد ، هیچ سنی برای انجام این جراحی و ایجاد یک فرم زیبا در سینه دیر نمی باشد. باید رشد سینه ها کامل شده باشد تا بتوان این جراحی را انجام داد ، البته سن مناسب برای این جراحی بستگی به نوع پروتز انتخابی هم دارد بعنوان مثال اگر برای برجسته سازی سینه از پروتز سالینی استفاده شود انجام این جراحی در سن ۱۸ سال بلامانع می باشد ولی اگر برای حجم و برجسته سازی سینه از پروتز های سیلیکونی استفاده شود انجام این جراحی باید در سنین بالای ۲۲ سال صورت گیرد .

پروتز سینه

برای اینکه بدانید شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی می باشید یا خیر باید یک وقت مشاوره با پزشک مورد نظر خود داشته باشید در این جلسه تمامی مشاوره های لازم را از پزشک خود دریافت نمایید و اطلاعات دقیق را در رابطه با بهترین نوع پروتز و نحوه انجام این جراحی از پزشک خود دریافت نمایید .

یکی از سوالات متداولی که در رابطه با این جراحی از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود این است که آیا منتظر بمانیم تا بعد از بچه دار شدن این جراحی را انجام دهیم یا خیر ؟

پاسخ این سوال بستگی به انتخاب خود فرد دارد، اما توصیه می شود در صورتی که عجله ای برای این جراحی ندارید انجام این جراحی را به بعد از بارداری و شیر دهی موکول کنید ، اما برای انجام این جراحی قبل از دوران بارداری و شیر دهی هیچ ممنوعیتی وجود ندارد بیش از نیمی از بیماران قبل از بچه دار شدن تحت این جراحی قرار می گیرند و هیچ گونه مشکلی برای آن ها بوجود نیامده است .  برشی که برای جایگذاری پروتز ایجاد می شود کوچک است و با قرار گیری پروتز در بافت سینه هیچ گونه خللی در غده‌های شیری اطراف نیپل ایجاد نمی شود .

برای اینکه بتوانید نتایج بسیار خوبی را از جراحی پروتز سینه دریافت نمایید توصیه می شود این جراحی را در سن مناسبی انجام دهید و بهترین برند پروتز را انتخاب نمایید ، در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با این جراحی دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت اقدام نمایید

شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *