09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی 4 جراحی بینی 4 روش های جراحی بینی
میانگین زمان مطالعه : 1 دقیقه

روش های جراحی بینی

روش های مختلف جراحی بینی

جراحی بینی  یکی از اعمال جراحی است که به روش های گوناگونی انجام می شود ، هم چنین تکنیک های مورد استفاده در جراحی نیز متفاوت خواهد بود ، بسیاری از افراد با مراجعه به جراح بینی روش جراحی و تغییرات تکنیکی را جویا می شود ، به طور کلی جراحی بینی به دو روش باز و روش بسته انجام می شود . هر کدام از این روش ها برای نوع بینی خاصی قابل انجام است. بنابراین نمی توان تصمیم گرفت که بینی باید به روش باز جراحی شود یا با روش بسته ، جراح بینی با توجه به ساختار بینی و میزان تغییرات لازم برای آن در رابطه با تکنیک جراحی و نوع جراحی تصمیم گیری خواهد نمود .

روش باز يا روشopen

جراح بینی در بیشتر موارد از این روش استفاده می نماید ، روش باز مرسوم ترین راه برای جراحی بینی است که تغییرات بسیار زیادی در بینی ایجاد خواهد کرد .  در اين روش بر روی پوست وسط بینی در ناحيه جلوى آن برش داده می شود و سپس پوست بینی بلند شده و ايرادات آن ،مانند قوز بينى اصلاح می گردد. این روش در بینی هایی که نوك  پهن دارند استفاده می شود. هم چنین در بینی های کج و یا بينى هايى كه دارای نقص مادر زادی هستند، كاربرد دارد. اگر بینی هایی نیاز به استفاده از غضروف جهت تقویت و ترمیم بینی دارند بايد از روش باز استفاده كرد.

روش های مختلف جراحی بینی

روش بسته يا روش close

اين روش در بینی هایی که تنها قوز مختصری دارند و نوک بینی نیاز به اقدام زیادی ندارند استفاده می شود. به طبع در روش بسته با توجه به دستکاری کمتر بینی ، تورم بعد از عمل کمتر خواهد بود .البته این روش در موارد محدودی قابل انجام است.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button