09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی سینه / جراحی بازسازی سینه

 177 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بازسازی سینه

جراحی بازسازی سینه

برخی از افراد در اثر عوامل مختلفی مانند سرطان سینه بافت سینه آن ها برداشته می شود و جای خالی آن باعث کاهش اعتماد بنفس و زیبایی اندام می شود با جراحی بازسازی سینه می توان این مشکل را برطرف کرد ، انجام این جراحی منجر به ایجاد یک سینه نسبتا طبیعی از نظر سایز، شکل و ظاهر می شود .

جراحی بازسازی سینه

مراحل جراحی بازسازی سینه

گام اول

در ابتدا بیمار تحت بی هوشی قرار می گیرد، انتخاب های موجود شامل بی هوشی عمومی و IV-Sedation
می باشد که باتوجه به شرایط بیمار و تشخیص متخصص بی هوشی یکی از این دو روش انتخاب می شود

گام دوم

برای ایجاد برجستگی لازم در سینه از دو تکنیک Tram flap و Latissimus Dorsi Flap استفاده می شود . در تکنیک اول به منظور بازسازی سینه از عضله و چربی و پوست شکم استفاده میشود و در تکنیک دوم به منظور بازسازی سینه از عضله و چربی و پوست در پشت استفاده می شود .

در برخی از موارد یک فلپ می تواند به طور کامل سینه رابازسازی کند اما معمولا منجر به ایجاد عضله و بافت می شودو برای ایجاد برجستگی لازم نیاز به جایگذاری ایمپلنت می باشد .

گام سوم

برای پوشش دهی ایمپلنت، پوست کشیده می شود .

گام چهارم

در این مرحله ایمپلنت در ناحیه مورد نظر به منظور ایجاد برجستگی لازم جایگذاری می شود.

گام پنجم

در انتها برای ایجاد پوست رنگی نوک سینه با تکنینک های مخصوص پیوند پوستی صورت می گیرد

نکات مهم در رابطه با این جراحی

افرادی که خواهان انجام بازسازی سینه هستند باید انتظارات واقع بینانه از این جراحی داشته باشند ، با انجام این جراحی یک سینه جدید با فرم زیبایی ایجاد می شود امانتایج کاملا متغیر است . تصمیم برای انجام این جراحی کاملا شخصی است ، در صورتی که خواهان انجام این جراحی هستید و بدلایل مختلفی بافت سینه شما از دست رفته است می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایید قبل از انجام این جراحی تمامی اطلاعات لازم را از پزشک خود دریافت نمایید باید در نظر داشته باشید فواید ناشی از جراحی ترمیم پستان ، اهداف شما را بر آورده می سازد و می توانید از این جراحی نتایج قابل قبولی را دریافت نمایید .
لازم به ذکر است بازسازی سینه منجر به ایجاد یک سینه جدید می شود اما حس سینه قبلی را نخواهید داشت ، اسکار باقی مانده از این جراحی به مرور زمان از بین می رود . بی هوشی، خونریزی ، عفونت از عوارض احتمالی بازسازی سینه می باشد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

 178 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
ترمیم پروتز سینه

ترمیم پروتز سینه

با استفاده از پروتز سینه می توان بافت ضعیف شده و شل شده سینه را فرم داد و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کرد در برخی از زنان بعد از کاهش وزن، بارداری و شیردهی سینه ها دچار افتادگی می شوند و از حجم...

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه

مراقبت های بعد از پروتز سینه به منظور برخورداری از بهترین نتیجه جراحی و عدم بروز مشکلات احتمالی باید توسط هر فردی که این جراحی را انجام می دهد رعایت شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است....

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی

یکی از انواع پروتز هایی که در جراحی پروتز سینه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکونی می باشد ، در این مقاله در رابطه با پروتز سیلیکونی توضیحاتی داده می شود تا افرادی که متقاضی جراحی پروتز...

انواع جراحی سینه

انواع جراحی سینه

سینه های زیبا و جذاب می تواند در اندام فوقانی هر شخص تاثیر زیادی داشته باشد وممکن است افرادی باشند که تمایل دارند سینه های خوش فرم و بزرگ تری داشته باشند و یا اینکه سینه ها به اندازه ای بزرگ باشند...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.