09213585456 info@drhaddadi.ir
دکتر شهریار حدادی / جراحی زیبایی صورت / تاثیر فرم بینی بر جراحی

 155 کل بازدیدها

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

تاثیر فرم بینی بر جراحی

تاثیر فرم بینی بر جراحی بینی

بسیاری از افراد در زمان مراجعه به جراح بینی ، خواستار انواع مختلفی از بینی هستند، عده ای بینی های کوچک و سر بالا را می پسندند و عده ای نیز بینی های طبیعی را مد نظر قرار می دهند ، بد نیست بدانید که نوع بینی قبل از عمل جراحی تاثیر به سزایی در نتیجه آن بعد از عمل خواهد داشت .

معمولا افرادی که بینی های طبیعی دارند با تغییرات فرم طبیعی تری همراه هستند ، اما اصولا بینی های استخوانی که دارای غضروف برجسته و محکم و استخوان زیادی هستند برای جراحی بینی ایده آل تر هستند ، افرادی که بینی های گوشتی دارند نباید انتظار داشتن یک بینی فانتزی را داشته باشند.

%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%85-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%a8%d8%b1-%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c

نقش نوع بینی در جراحی بینی

بینی هر شخص دارای ویژگی های مخصوص به خود اوست البته تمامی اجزای صورت و بدن هر فرد منحصر به فرد است و هیچ دو بینی شبیه به یکدیگر نخواهند بود .می بینیم که بینی ها را به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم بندی می کنند که هر کدام از این بینی ها مشخصه های متفاوتی دارند.پوست بینی مهم ترین عاملی است که می تواند روش های به کار گرفته شده توسط جراح بینی را متغیر کند.

در بینی های گوشتی که پوست بینی ضخیم است ظرافت هایی که پزشک در جراحی بینی  به کار می برد دیده نخواهد شد و جراح در ابتدا از حجم پوست اضافی در بینی می کاهد و برای اینکه بتواند به  نوک بینی ،فرمی زیبا دهد مقداری محدودیت دارد بالعکس در بینی استخوانی پوست نازک است و اسکلت بینی قوی بوده ودر عمل بینی تنها عیوب بینی برطرف خواهند شد. با توضیحات گفته شده می توان گفت احتمال اینکه نتیجه جراحی بینی گوشتی به فرم دلخواه رقم بخورد مقداری کمتر باشد اما ناممکن نخواهد بود.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی

 156 کل بازدیدها

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، متولد ۱۳۵۱ تهران است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر حدادی با استفاده از دانش و تجربه فراوان، تعداد بی شماری جراحی زیبایی و پلاستیک انجام داده اند و از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله هستند که در زیر به گوشه ای از فعالیت های ایشان می پردازیم.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پل بینی چیست؟

پل بینی چیست؟

پل بینی شما ناحیه استخوانی در بالای بینی شما است. اگر پل بینی پایینی دارید، آن ناحیه صاف است و بیرون زده نیست. درجه صافی می تواند بسته به فرد متفاوت باشد. یک بیماری عفونی یا اختلال ژنتیکی گاهی اوقات...

مراقبت بعد از لیفت صورت

مراقبت بعد از لیفت صورت

بعد از جراحی لیفت صورت باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود در ابتدا در این قسمت توضیح کوتاهی در رابطه با جراحی لیفت صورت داده می شود و پس از آن مراقبت های بعد از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.